Извънредно! Затвориха магистрала „Тракия“ в отсечката между Карнобат и Бургас, вижте обходния маршрут
01 Август 2018, Сряда, 09:35 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративнаНе се препоръчва маршрутът Карнобат-Айтос, тъй като там се извършват ремонтни дейности и движението е затруднено
Трите инцидента на магистрала „Тракия“ в отсечката между Карнобат и Бургас наложиха затварянето на аутобана, съобщават от пресцентъра на ОД на МВР.
От полицията и Агенция „Пътна инфраструктура“ препоръчват шофьорите да използват обходния маршрут Ямбол-Средец-Бургас. Пътят Карнобат-Айтос също е натоварен заради извършване на ремонтни дейности и движението се осъществява с намалена скорост. Поради тази причина маршрутът не е препоръчителен, тъй като и там ще се образуват задръствания.
Както Флагман.бг съобщи, претоварване на самокатастрофирал тир, превозващ зърно, затрудни движението в посока Бургас, в района на 339 км. На същото място тази сутрин се удариха и Форд Фиеста и Мерцедес. В обратната посока към София пък лек автомобил се запали в движение. (ВИЖ ПОДРОБНОСТИ)
В категории:
Пътна обстановка
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата
Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш

Всеки ремонт по автомобила дори най-малкия е изключително отговорна работа,свързана с собствената ти безопасност и тази на другите участници в движението.
100% съм сигурен в надежноста и здравината на мойте ремонти и части - Гледал съм как работят както в големите сервизи (оторизирани) така и в малките(гаражни) -и при 2-та варианта положението е трагично- всеки гледа количеството (на мангизите) и скороста(да те чупи по най-бързия начин)
Така,че гледайте си само колите ,ако имате възможност и място- и не се доверявайте на тези "майстори" ако ви е мил живота на вас на вашите близки и непознати!
Ами от къде да минат ве гьон ?