Добрият пример! Тази жена от Приморско чисти доброволно градинките след туристите, боклуците я дразнели
22 Юли 2018, Неделя, 19:46 ч.
Автор: Гергана РАДЕВАНа всеки два дена жената събирала отпадъците след некултурните почиващи в морския град
Eдна жена се превърна в модел за подражание, а поведението й накара десетки посетите на Приморско да се замисля къде трябва да хвърлят отпадъците си.
За добрината на дамата съобщи Здравко Василев, познат като победителят на култовото шоу „Биг Брадър”. В личния си профил той е публикувал видеоклип, в който разказва какво всъщност прави дамата и как допринася за по-добре заобикалящия ни свят.
„Отивайки на пазар, това което виждам ме дразни и го чистя на всеки два дни, защото се насъбира постоянно. Това правя, нищо особено. Мисля, че всеки трябва да прави нещо в своя малък кръг, ако искаме да се оправим”, посочва дамата, която дори не пожелава да спомене името си.
От своя страна Здравко Брадъра пък апелира, че всеки трябва да последва примера на жената към отношението ни на заобикалящия ни свят.
В категории:
Приморско
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

даскалките минават през друга комисия в дирекцията и там директора си казва думата
Що не каза по-рано? Аз не знаех, че такова трябва да ми е отношението.
Почва се.
60 китливи дена курорт не са оправдание за високите налози!!!!
Яка работа със заплащане.
Пенсионирането трябва да е 70 години з двата пола!!!!!
Платете на жената да го прави постоянно.
Общината веднага да и плати за времето.
Това не ви е комунизма!!!!!