×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Поскъпват част от основните храни, плодовете и зеленчуците по борсите
  • Двама убити и девет души са в критично състояние след стрелба в американския университет „Браун“
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Силната буря удари плажа в Крайморие, начупи чадъри и шезлонги (СНИМКИ)


Силната буря удари плажа в Крайморие, начупи чадъри и шезлонги (СНИМКИ)
Около 80 чадъра са със скъсани шапки, мощният вятър е разпорил и паната на шатрите
27 Юни 2018, Сряда, 05:10 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА

Вятърът е бил с над 100 км/час

Силната буря удари плажа в Крайморие снощи, научи Флагман.бг Мощният вятър е бил с над 100 км/час. Стихията е съсипала цялата плажна ивица, разкъсани са шапките на над 80 чадъра, разпорени са и паната на шатрите.

Има около 40 счупени шезлонга  и 30 чадъра. Над 150 чадъра пък са съборени от вятъра. Още тази сутрин сме започнали работа по възстановяването на щетите“, каза за Флагман.бг концесионерът на плажа в Крайморие Николай Димитров.

Той добави още, че снощи се е наложило двама спасители и медицинският екип да останат на плажната алея до 19:30 часа, тъй като по ивицата все още имало туристи, които си правели селфи снимки на фона на черните облаци.











В категории: Бургас


17
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ 14/12/2025, Неделя 21:41 3
Флагман.БГ Откриха паметник на Левски в Италия Откриха паметник на Левски в Италия 14/12/2025, Неделя 19:20 2
17
Коментара по темата
17.
GOSHO
29.06.2018 18:53:36
0
0
Лайнян плаж- НЯМА КАНАЛИЗАЦИЯ!!!!!Вливат се ЛАЙНАТА и от село МАРИНКА-там живеят едни ПОСЕРКОВЦИ!!!
16.
Буразлия
28.06.2018 12:38:49
2
1
Че аз ли да прибера чадърите и шезлонгите на шебеците
15.
фадромиста
27.06.2018 22:49:16
1
2
утре идвам да рина
14.
Кърнака
27.06.2018 13:11:30
3
2
Ааа , кофа изкарай ся от парите от дрогата, дето я въртеше е лайньо
13.
Е,и
27.06.2018 13:06:40
2
1
КЕФ
12.
...(
27.06.2018 12:52:21
1
9
Тя простотията ходи по хората,Не по гората!!! Ами те чадърите Не се прибират,и вятърът е бил над 120 км. в час,а не че не са прибрани шезлонгите,аман от разбирачи.
11.
ДО 5
27.06.2018 12:22:07
9
11
Никой не им е виновен, като искат да правят икономии и купуват евтини/несгъваеми/ чадъри, да си носят последиците!
10.
хаха
27.06.2018 12:18:06
10
8
Хак им е! Като ги мързи в края на деня да прибират шезлонгите и чадърите! То не може само да щракаш с пръсти и да лапаш! Пък и напоследък синоптиците почнаха да познават времето, щото гледат редовно CNN, та малко от малко да се подготвят. Ама не - газ до дупка, некадърност и МЪРЗЕЛ!
9.
Капитана
27.06.2018 12:10:23
5
11
Бурята бе наистина ужасна.Добре е че няма пострадали хора,всичко друго се преодолява.А на екипът на плажа желая успех от сърце,и не обръщайте внимание на безделниците които само глупости пишат и злобеят че работите.
8.
*********
27.06.2018 11:45:54
1
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
7.
*********
27.06.2018 11:29:51
4
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
6.
Хейтъчетата
27.06.2018 11:17:37
6
14
Ейййй Много завист и злоба,ама то това ви остава да си чешете егото по този начин.А Аз желая успех на екипа и по бързо възстановяване на плажа за да сме пак там,разбрахте ли хейтърчета!
5.
До 3
27.06.2018 11:13:02
5
13
Виж снимките първо и тогава пиши!! Ами те тези чадъри не се затварят бе философ че,ха ха ха.
4.
Рибарчето то Бургас
27.06.2018 11:10:07
7
14
Под ножа всички балами . Колко още ще страдате алчняри мазни
Ако това бе изградено с собствени средства , собственика щеше да се погрижи и да прибере инвентар , но понеже се перат едни чужди средства , никой не го иб*
3.
Геле
27.06.2018 11:05:57
5
11
Знае се, че ще има буря и Гошо как да се сети поне чадърите да сгъне?!
2.
Айляка
27.06.2018 11:02:52
5
10
Николай е силен и усмихнат Човек, още утре всичко ще е наред по плажа, а и Айляка Карибиян бар гледам че си е там, така че Плаж Крайморие си е о’кей, пак сме там, само слънцето да изгрее, успех момчета
1.
Бичето
27.06.2018 10:34:14
9
23
Аз разлика от преди бурята невиждам!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ако този 200-метров танкер се удари в брега, утре цялото Южно Черноморие ще е пълно с мазут Ако този 200-метров танкер се удари в брега, утре цялото Южно Черноморие ще е пълно с мазут Това е 80-хилядитонен танкер, той е с много тежко корито, хваща го вятъра. Котвата не е сигурно дали ще издържи на прибоя, казва капитан Димитър Иванов Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ Според екипа на певицата, снимката е грубо фалшифицирана с фотошоп от анонимен профил, за да предизвика сензация Кой поръча Митко Маймуняка и защо убийството още не е разкрито Кой поръча Митко Маймуняка и защо убийството още не е разкрито Атентатът през 2002 г. поставя началото на края на ВИС-2 Цял регион е пред екокатастрофа, голям язовир е на път да пресъхне Цял регион е пред екокатастрофа, голям язовир е на път да пресъхне Настоящото състояние, при което в него има по-малко от 1.5 милиона кубика вода, е най-ниското от десетилетия насам Голяма промяна в касовите бележки от 1 януари Голяма промяна в касовите бележки от 1 януари От 1 януари 2026 г. общата сума на касовите бележки ще се изписва първо в евро, а след това в лева – обратен ред спрямо сегашната практика Спортно училище „Юрий Гагарин“ отличи своите шампиони за 2025 г. Спортно училище „Юрий Гагарин“ отличи своите шампиони за 2025 г. За първи път бяха градени и ученици от прогимназиален етап Вечеряйте между 17 и 19 ч. през зимата, за да сте здрави Вечеряйте между 17 и 19 ч. през зимата, за да сте здрави Ако искате да имате достатъчно енергия през зимата и успешно да се справите с вирусите, внимавайте не само какво ядете, но и кога, предупреждават диетолози Ромина скъса с русото: Вече е фатална брюнетка Ромина скъса с русото: Вече е фатална брюнетка Ромина Тасевска изненада всички с рязка и смела промяна, която мигновено привлече вниманието в социалните мрежи Важна новина за тези, които планират да направят инвестиции в имоти Важна новина за тези, които планират да направят инвестиции в имоти След Нова година лихвеният процент на Европейската централна банка ще важи и за България, като част от еврозоната Сигнал до Флагман.бг: Камикадзе с БМВ дрифти бясно по улиците на Бургас Сигнал до Флагман.бг: Камикадзе с БМВ дрифти бясно по улиците на Бургас Водачът явно се смята за поредния безсмъртен на пътя, на когото всички са длъжни
Кристиано Роналдо и разбитото Ferrari - инцидентът, който може да промени всичко Кристиано Роналдо и разбитото Ferrari - инцидентът, който може да промени всичко Катастрофата стана преди 17 години Откриха паметник на Левски в Италия Откриха паметник на Левски в Италия На вълнуваща церемония на площад „Сан Паоло“ в италианския град Монца бе открит барелеф на Васил Левски Слави Ангелов: Задържаха шефа на Пето районно управление заради разчистване на сметки Слави Ангелов: Задържаха шефа на Пето районно управление заради разчистване на сметки Журналистът разкри, че преди акцията е бил търсен с конкретна информация за връзки между арестувания полицай и ключова фигура в наркосредите Милиони живеят в студени домове: България е сред уязвимите страни Милиони живеят в студени домове: България е сред уязвимите страни Делът на хората в Европейския съюз, които не са в състояние да поддържат домовете си адекватно отоплявани, нарасна след енергийната криза, предизвикана от руската инвазия в Украйна Google премахна AI видеа с герои на Disney Google премахна AI видеа с герои на Disney Бе им отправено официално предупреждение 8 лъжи, в които „Сексът и градът“ ни накара да вярваме 8 лъжи, в които „Сексът и градът“ ни накара да вярваме Сериалът представя леко изкривена картина Лейди Гага спря концерт по време на порой заради танцьор, паднал от сцената Лейди Гага спря концерт по време на порой заради танцьор, паднал от сцената По време на изпълнение един от танцьорите се подхлъзва така, че изхвърча от сцената Украйна атакува още един танкер в Черно море Украйна атакува още един танкер в Черно море В неделя корабът е на около 2 мили северно от турския плаж Кисиркая Кой наследи милионите на Косьо Самоковеца Кой наследи милионите на Косьо Самоковеца Съпругата му Ангелина Димитрова успява да се справи с делата срещу нея след убийството на мъжа й, дори осъжда страната ни в Страсбург Най-малко 12 души са убити на плаж в Австралия Най-малко 12 души са убити на плаж в Австралия В мрежата се появиха кадри как цивилен героично се справя и обезоръжава един от стрелците, касапницата е трябвало да бъде още по-кървава, намерени са експлозиви
Мартин Димитров, депутат от ДБ Мартин Димитров, депутат от ДБ Шенген и еврозоната са като Шампионската лига: пускат те да играеш там, но, като имаш слабо правителство, нищо не постигаш. Виц на деня Виц на деня Доктор към пациент:
- Първо добрите или лошите новини?
- Първо добрите.
- Ще можеш да паркираш навсякъде...
Виц на деня Виц на деня - Тате, Защо в България един мъж може да има само една жена?
- Законът ни пази, синко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако чуете, че някой си хвали комшиите, значи си продава имота.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори