×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ)
  • Заради ракетния обстрел: Болница в Йерусалим лекува десетки пациенти под земята
  • БАБХ откри растеж на бактерии и плесени в училищни сандвичи
  • Иран заплаши Румъния заради US самолетите на нейна територия
  • БАБХ наложи карантина на 20 хектара лозя край Велико Търново
  • Колкото пациенти - толкова медицински специалисти: Частните болници на бунт срещу стандарта по здравни грижи
  • България: По-скъпо е, отколкото в Япония и Германия взети заедно
  • "Крещи, напада и заплашва": Потърпевши сигнализират за агресивен мъж в столичен квартал
  • Агенцията за пътна безопасност дала милиони на външни изпълнители: Разследване на ИПБ
  • Шест партии играят в следващия парламент
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Дъждът отмина, но калта и смрадта останаха по крайбрежната алея на Бургас. Докога? (СНИМКИ)


Дъждът отмина, но калта и смрадта останаха по крайбрежната алея на Бургас. Докога? (СНИМКИ)
Северният плаж е почистен, пълно е с хора, които се възмущават от ширещата се наоколо мръсотия
19 Юни 2018, Вторник, 13:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Стоян КАТРАНДЖИЕВ

Възмутени плажуващи алармираха Флагман.бг за окаяното състояние на района в Приморския парк, в непосредствена близост до Северния плаж

Обилният дъжд, който буквално удави ниските части на Бургас в късния следобед в неделя, остави поражения, които е крайно време да бъдат видени от отговорните за чистотата на града ни. За това ни алармираха граждани на Бургас, които днес са излезли на разходка в Приморския парк и опитали да минат по крайбрежната алея на Северния плаж.

Все още се усеща миризмата на фекални води, от което следва, че канализацията на новите жилищни кооперации в жк. „Лазур“, които растат като гъби всеки ден, не само не е изрядна, но се оказва и че шахтите са изригвали мръсотия, която е стигнала до плажовата ивица“, пишат в писмото си гражданите.

Те прилагат и снимки, на които се вижда, че отговорността за почистването на този район не е на стопанина на плажната ивица, въпреки че негодуванието на всички, които отиват към Северния плаж, се е отправило именно към  него.

Кадрите са красноречиви – около 2 км крайбрежна алея, в т.ч. и велоалеята, се нуждаят от бързо изхвърляне на калните маси и машинно измиване – с цел не само да се премахне мръсотията, но и смрадта от избълваното на отводнителните шахти..

Флагман.бг алармира Община Бургас и почистващите фирми, отговорни за този район, веднага да пренасочат усилията си в тази част на града, защото тя е лицето на лятото  в слънчевия Бургас.

Ръководството на фирма „Съмър инвест“ – наемател на най-дългата и посещавана ивица, изказа своето притеснение от състоянието на тази част на Приморския парк, водеща директно към пясъка.

„Бургазлии и гостите на града ни днес отново са на плажа и всички оплаквания са отправени  към нас, без да имаме вина. Почистили сме всичкия боклук, който се свлече по пясъка, възстановили сме чадърите и съблекалните. Участъкът от плажа от Моста до Атанасовска коса е в много добро състояние, но не смятаме, че сме отговорни за окаяното състояние след бурята на самата крайбрежна алея“, казаха от „Съмър инвест“

Вижте кадрите от 16 часа днес:







В категории: Бургас


9
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Сложете край на навика „пране на 40 градуса“ Сложете край на навика „пране на 40 градуса“ 16/03/2026, Понеделник 16:00 0
Светлозария КИДЕРОВА Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ) Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ) 16/03/2026, Понеделник 15:35 41
9
Коментара по темата
9.
Шамара
20.06.2018 09:27:52
0
1
Зелената зона е идеална! Плащаш си някакво смешно левче, ама получовеците от Исикията, дето са сипали газ за 30 стинки, им се свиди. Така нормалните работещи хора има къде да паркират.
А в крайна сметка за безработните и безпарични галфони общината е предвидила и градски транспорт - не е задължително всяко безпарично говедо да си вози татуирания задник в ръжясали самоходни кенефи.
8.
до 7.
20.06.2018 08:42:19
2
0
Еби си майката навлек! Зелената зона ни спаси от уруди като тебе. Дано да стане целогодишна!
7.
Макс
20.06.2018 08:18:03
2
3
Ха ха будали такива какво алармирате и снимате... вместо да се вдигнем всички против тая смотана Зелена зона, която я разшириха и догодина ще стигне може би и до Рудник вие за това, че плажа миришел на говна ми скачате... както казах будали плащайте си Зелената зона и нека да ви мирише на лайна, аз това лято и 1 лв няма да дам за нашият плаж с тая Зелена зона общината ни нагла не се наяде мамицата им !!!
6.
Георги
20.06.2018 08:09:07
1
4
Кой малоумник проектира и нарисува това недоеазумение велоалеята покрай морето,колко са велосипедистите спрямо пешеходците ,че да бъдат така толерирани и трябва чи едно семейство с бебе в количка да вървят един след друг за да не настъпят очертанията на велоалеята.
5.
КАК ДО КОГА ,БЕ
19.06.2018 23:46:42
0
3
ДО СЛЕДВАЩИЯТ ДЪЖДЕЦ ,ЩОТО ЩЕ Я ОТМИЕ И ЗАВЛЕЧЕ У НОВАТА КАНАЛИЗАЦИЯ , НЪЛ ИМАШЕ КОЛОСАЛЕН РЕМОНТ НЕ ВИЖДАН ДО СЕГА В ИЗТОЧНА ЕВРОПА
4.
Кукундел
19.06.2018 21:07:00
2
10
Той целият герберастки град е в лайна и пясък още от снеговете, ама на любимият ви Кмет-Слънце му е през оная работа.
3.
dsf
19.06.2018 21:02:22
1
13
Най-добрия град за живеене/крадене/...
2.
Любо-питен
19.06.2018 20:29:09
3
10
Във фекален град какви води очаквате да има
1.
*********
19.06.2018 18:14:55
0
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Около 14:30 часа двамата се разделили спокойно и Бургазлиев тръгнал сам към паркираната сутринта на ул. "Поп Георги" кола, веднага след това сложил край на живота си Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март АПИ въвежда временна организация на трафика в тунелите Витиня, Ечемишка и Правешки ханове  Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Очаква се участие да вземат повече от 30 работодатели Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Намерихме проектила – извън колата е, казаха от прокуратурата  Бургазлиев убит!? Изключено – нямаме причина, каза негов съсед от 37 години Бургазлиев убит!? Изключено – нямаме причина, каза негов съсед от 37 години Не се изключва и версия за самоубийство, но кръв по стъклото на шофьора не се вижда, нито от лявото слепоочие БАБХ откри бактерии и плесени в училищни сандвичи след проверки в над 400 училища БАБХ откри бактерии и плесени в училищни сандвичи след проверки в над 400 училища Агенцията въвежда пълен контрол върху пилешкото месо и нови правила за етикетиране на замразените храни Застреляният в центъра на Бургас е поморийският бизнесмен Христо Бургазлиев – собственик на чейндж бюро Застреляният в центъра на Бургас е поморийският бизнесмен Христо Бургазлиев – собственик на чейндж бюро Убиецът е стрелял или от упор през стъклото на Aудито му, или в непосредствена близост от отсрещния тротоар на ул. „Поп Георги“ Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ) Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ) Инцидентът стана около 15:15 часа в оживената част между улиците "Св.св. Кирил и Методий" и "Поп Георги" Само във Флагман.бг: Кои влизат в листата на Румен Радев за Бургас Само във Флагман.бг: Кои влизат в листата на Румен Радев за Бургас В 16 часа „Прогресивна България“ ще регистрира кандидат-депутатите си Инфлацията у нас е 3,3 процента през февруари Инфлацията у нас е 3,3 процента през февруари НСИ отчита 0,4 процента месечно поскъпване, а 89 процента от левовете вече са изтеглени от обращение
Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Берлин отхвърли искането на Доналд Тръмп да помогне за осигуряването на сигурността в Ормузкия проток, заявявайки, че войната не е на НАТО Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израелската армия заяви, че разполага с хиляди цели за поразяване, докато конфликтът в Близкия изток продължава да се разширява Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Oпустошението от войната не помрачи традицията за Рамазан с рецитали на свещената им книга като източник на надежда и сила Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Медицинският център „Шааре Цедек“ премести стотици пациенти под земята след засилени атаки и очаква нови ранени Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки След атака с дрон близо до летището Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Книжката на водача е отнета и са му съставени актове за 2100 лева Фаворита Тимъти Шаламе, не грабна Оскар въпреки силния си сезон Фаворита Тимъти Шаламе, не грабна Оскар въпреки силния си сезон Звездата от „Sinners“ получи първата си статуетка на Академията Киър Стармър: Великобритания няма да се включи във войната между САЩ и Иран Киър Стармър: Великобритания няма да се включи във войната между САЩ и Иран Британският премиер отказа искане за военни кораби в Ормузкия проток и обяви финансов пакет за домакинствата заради растящите енергийни разходи Телевизии в САЩ заплашени с отнемане на лицензи заради репортажи за Иран Телевизии в САЩ заплашени с отнемане на лицензи заради репортажи за Иран Изявлението му бе дадено след публикация на Тръмп, в която президентът критикува „умишлено подвеждащо заглавие“ на медии относно инцидент с пет самолета-цистерни, поразени при ирански атаки в Саудитска Арабия Това е футболът, който трябва да играем, каза босът на Черноморец д-р Спасимир Иванов Това е футболът, който трябва да играем, каза босът на Черноморец д-р Спасимир Иванов Поздравявам и тях, и треньора Иван Колев с целия щаб, както и всички в клуба, които работят неуморно за да върнат марката Черноморец, там където и е мястото, каза босът на акулите
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски управлява ГЕРБ с фейсбук статуси Виц на деня Виц на деня Между мъже:
- Скарахме се с жена ми и после тя ми призна, че съм прав. Какво да правя? Никога не съм попадал в такава ситуация.
- Извини и се. Кажи, че не си искал да бъдеш прав.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, защо татко си отиде от вкъщи?
- Ти знаеш ли как се изтриват съобщения във Вайбър?
- Знам.
- Е, той не знае...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако тъщата почне да ти вика "синко", значи на село е пълно с работа!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори