Елена Йончева, Иван Гарелов и 2 милиона лева - това ще е телевизията на БСП
Гарелов днес се появи на Пленума на БСП, най-вероятно, за да участва в разговорите за телевизия на партията
10 Юни 2018, Понеделник, 00:01 ч.
Автор: Антония Чорева, снимка: АрхивЧервените ще пускат телевизия, говори се, че ще е след лятото
БСП е на път да стартира собствена телевизия съвсем скоро – това стана ясно вчера на Пленума на партията.
За това подсказа присъствието на Иван Гарелов на съвещанието на червените.
Журналистът влезе на "Позитано" 20 заедно с другите членове на партията.
А секретарят на БСП Филип Попов потвърди, че на Пленума на партията ще се обсъжда пускането на телевизия, нейното име и кога ще бъде стартът й.
Тя щяла да бъде обективна, нямало да е партийна, а политематична обществена телевизия, за да се привлекат зрители и извън партийното ядро.
На въпрос какъв бюджет се обсъжда за телевизията, Филип Попов поясни, че става въпрос за 2 млн. лв.
По непотвърдена информация за име се спряга – RED TV.
Преди години Иван Гарелов и Елена Йончева правеха заедно предаването "Оригиналът" по ТВ 7.
В категории:
Политика
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите

ДА НИ Е ЧЕСТИТА И НАПРЕД!!!
Нека да има и реални, обективни телевизии! И не само на БСП! В момента , нито една телевизия не показва реалностите в страната! Всички слугуват на управляващите срещу добро заплащане! Изобщо СЛУГИНСТВОТО, наложено от боко като поведение ( в международен план) е масово, но недостойно и ВРЕДНО!
Нека да има и реални, обективни телевизии! И не само на БСП! В момента , нито една телевизия не показва реалностите в страната! Всички слугуват на управляващите срещу добро заплащане! Изобщо СЛУГИНСТВОТО, наложено от боко като поведение ( в международен план) е масово, но недостойно и ВРЕДНО!
Нека да има и реални, обективни телевизии! И не само на БСП! В момента , нито една телевизия не показва реалностите в страната! Всички слугуват на управляващите срещу добро заплащане! Изобщо СЛУГИНСТВОТО, наложено от боко като поведение ( в международен план) е масово, но недостойно и ВРЕДНО!