×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Избират 12 кметове на кметства в страната, сред тях и в поморийското село Бата
  • Слънце с температури до 30° днес
  • Фериботът Свищов - Зимнич преустановява работа за неопределен период
  • Отровна риба балон във водите на Егейско море край Атина и Централна Гърция
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мастит адвокат протака дело за брутална смърт по време на сватба в Карнобат


Мастит адвокат протака дело за брутална смърт по време на сватба в Карнобат
Мъртвопияният Атанас Динков прегазил и убил с Мерцедеса си своята братовчедка Мария, след което избягал от местопрестъплението
10 Май 2018, Четвъртък, 16:36 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимки: авторът

Атанас минал два пъти през тялото на Мария, слагайки край на живота й пред погледа на 4-годишния й син


Делото за зверската смърт на 37-годишната Мария Динкова не тръгна и днес в Бургаския окръжен съд. Случаят е от преди почти 2 години и трябваше да стартира с разпоредително заседание, което обаче така и не се състоя заради отсъствието на адвоката на обвиняемия Атанас Динков.

Синът на известния столичен юрист Марин Марковски – Димитър не се яви в Съдебната палата в Бургас, тъй като за него явно по-важен е бил казусът в Апелативния съд в Пловдив, където двамата с неговия баща защитаваха Катя Лерца. (ВИЖ ТУК)

На делото в Бургас се яви цялата рода на прегазената Мария заедно с двамата си адвокати. В залата стана ясно единствено, че като частни обвинители искат да се конституират 4-те деца на жената, както и нейните родители – Галина и Ангел. Техните защитници обаче категорично отказаха да съобщят какви ще бъдат размерите на исковете.

29-годишният Атанас също отказа коментар. Мургавият мъж дори обърка пред съда името на собствения си адвокат, обявявайки че иска да го защитава Марин Марковски, а не сина му Димитър.


На делото се яви цялата рода на загиналата

Припомняме, че според обвинението на 24-ти юли 2016 г. в Карнобат Атанас прегазил с Мерцедеса си своята братовчедка Мария. По време на деянието той бил мъртвопиян, като дрегерът отчел 2,88 промила алкохол в кръвта му.

„В района на местопроизшествието имало две групи от хора, които празнували годеж и сватба. Минути преди произшествието подсъдимият искал да премине по пътното платно, където имало група празнуващи хора. Те му се противопоставили и не му позволили да мине, тогава възникнал конфликт, тъй като Атанас Д. отказал да приеме, че празнуващите няма да го допуснат. Предприел маневра, но един от празнуващите тръгнал към автомобила. Подсъдимият натиснал газта и насочил превозното средство директно срещу него. Празнуващият отскочил в страни, за да избегне очертаващия се конфликт. Атанас Д. подкарал превозното средство на заден ходи и тогава блъснал пострадалата. След това подсъдимият рязко ускорил и напуснал местопроизшествието. Бил задържан по-късно”, уточняват от държавното обвинение.

Случаят се води особено тежък, тъй като Атанас е избягал след катастрофата. Ако бъде признат за виновен, той е заплашен с от 5 до 15 години затвор.

Въпреки угрозата от сериозна присъда, Атанас е пуснат на свобода само след 24 часа. Според сестрата на жертвата – Софийка младият мъж опитал да се саморазправи със сватбарите, като два пъти минал през тялото на Мария, слагайки край на живота й пред погледа на 4-годишния й син. (ЧЕТЕТЕ ОЩЕ ТУК)

В категории: Темида


Петър ПЕТРОВ Автор
Петър ПЕТРОВ
4
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) 14/06/2026, Неделя 13:00 0
4
Коментара по темата
4.
*********
12.05.2018 12:10:41
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
3.
до ВСС ,ИВСС-София
11.05.2018 08:53:13
2
2
Кога ще спрете най-богатата прокурорка МИЛЕНА СТОЙЧЕВА от РП-Айтос да спре с прикриването на ИМОТНИ ИЗМАМИ в най-добрият град за ИМОТНИ ИЗМАМИ АЙТОС ,но при НАЙ-БОГАТИЯ НОТАРИУС БИСЕР ДЕМИРЕВ 324
2.
Мастит пич
11.05.2018 04:14:39
0
14
Тия Марковски са е.ах си и измислените адвокати.Само шум покрай такива дела а де факто никой не са оправдали и убииците си ла.ат краставички в затвора.Като стане убийство някъде веднага си предлагат дупето за адв.хонорар и реклама.....шопари
1.
Иван
10.05.2018 22:40:56
1
10
Е как 5,15 г доживотна присъда трябва да му дадат без право на обжалване.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Загиналите са от сунгурларското село Прилеп Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Докато критиците определят скритите патрули като дебнене за глоби, мнозина виждат в тях единствен шанс за овладяване на безнаказаността Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Основният отлив на чуждестранни посетители се наблюдава на два от най-важните за българския туризъм пазари, каквито са германският и румънският Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Голяма градушка е унищожила посевите  "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" При едната инициатива наивните даряват и част от средствата изчезват безследно, а при другата – ценностите се превръщат в национален спорт веднъж в годината София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Двамата водачи са откарани по спешност в болница, ранени са тежко В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) Турнирът е благотворителен, 30% от всички събрани такси ще бъдат дарени за успешния старт в професионален и личен план на млади хора от областта Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Патриарх Даниил повежда едното Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Организаторите призоваха последователите си във Фейсбук, ако я искат на сцената, да я тагнат, но все още не са обявили официално дали ще пее утре „Бангаранга“
Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки В социалните мрежи Тома Николов коментира защо привличането на известния криминалист е сериозна заплаха за политическите опоненти Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Подобна теза защитиха през седмицата и кметовете на Бургас и Варна  Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Историята започва през 2006 година, когато руските инвеститори Константин Циганов и Андрей Панпурин обещават да вложат сто и десет милиона евро в проекта Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Убиха кмет София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата" Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Хокни е признат като един от най-значимите творци на XX и XXI век ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти Рязко се увеличава ролята на граничните държави
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори