Извънредно! Нов ужас със запален автобус на магистралата
06 Май 2018, Неделя, 21:00 ч.
Чу се лека експлозия и хората се разбягаха. Имаше паника в един момент, разказа очевидец
Туристически автобус се запали на АМ „Хемус”, на 5-ти км след изхода на София в посока Варна. Това съобщи пред БГНЕС Светлин Иванов, който по това време е минавал с автомобила си в района.„Инцидентът стана в 14:30 ч. на първата бензиностанция след изхода на София. Около автобуса имаше около 20 души. Чу се лека експлозия и хората се разбягаха. Имаше паника в един момент“, разказа още Иванов.
Той добави, че служител на бензиностанцията се е притекъл на помощ, а малко по-късно на място са пристигнали екипи на пожарната и полицията.
Няма данни за пострадали хора. От МВР все още няма информация за инцидента.
В категории:
Животът
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща

Благодаря ви този месец че съдействайхте при разобличаването на Юнион Ивкони.
Мисля че полицията и тези които контролират прегледите не си вършат работата.
Искам да имаме една година без НИКАКВИ произшествия запалвания и катастрофи.
Редно е да направим търг за чуждестранни транспортни фирми.
Нашите са гола вода защото от икономисване и липса на технология и дисциплина НЕ СТАВАТ.
Корупция my friends, корупция.
Хайде сега полицията и общината да кажат какво се прави.
Стига лоши новини.
Дайте стандарти и проверки.
Пак искам да благодаря на Флагман от името на всичко пасажери в Бургас.
Нека да направим България чиста и спокойна.
Нека да направим пътуването safe.
Стига проблеми.
Полицията, вземете се в ръце!!!!
Начупете каските на транспортните фирми!!!!