Плаж в Созопол тъне в боклуци
02 Май 2018, Сряда, 10:03 ч.
Чака се морето отново да ги отнесе, коментират гневни граждани
Плаж в Созопол тъне в боклуци, сигнализира зрител на бТВ. В предаването „Тази сутрин“ бяха показани снимки, на които се виждат разпилените отпадъци по пясъчната ивица.
Гледката за разхождащите се по крайбрежната алея не е хич приятна. Това се случва няколко седмици преди началото на сезона, обясни водещият Антон Хекимян.„Това е навсякъде по крайбрежието. Не знам какво безхаберие и крайна форма на мързел трябва да съществува, за да не изчисти боклуците, които морето е събрало на купчини. Вероятно се чака то отново да си ги отнесе. Надявам се да вземете незабавни мерки, защото това е пълно безобразие“, коментира зрителят.
Предполагам, че и централният плаж ще бъде почистен, защото все още сезонът не е започнал, добави водещият.
В категории:
Созопол
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

А, човека от коментар 2 просто си изказва мнението и мисля че е абсолютно прав.
Зависта хора, зависта ви е голяма, толкова голяма че ви заслепява.
Що се отнася до въпросния "плаж". Това не е плаж и никога не е било, както го знаят созополчани "миденото поле" по стената, точно под кулата. Винаги е било така когато морето е бурно и се пълни с боклуци. Не е приятно но е факт.
Що се отнася до възмутения зрител. Дошъл селянина от село да види морето, направил няколко снимки и решил да се похвали във фйсбук за да стане известен!!! Много хора имат его да ги дават по телевизията, да пишат за тях, да бъдат център на внимание. Просто понякога не се получава. Нека зрителя да си снима реката на село с боклуците, кравите и магаретата и тогава да дойде и да коментира морето и Созопол. Навярно отново ще дойде да види морето чак след няколко месеца когато отново събере пари...този път дано да уцели и да снима плажа, а не скалите...