Събраха се парите за Теди, която бе лекувана от шаман в Бразилия
30 Април 2018, Понеделник, 19:37 ч.
Източник: Offnews.bgОнкоболната Теодора Маджарова се прибира в България от Бразилия на 4 май.
Ако Господ е рекъл, имаме шанс да се приберем. Има още детайли за уточняване, затова ни трябва цялата позитивна енергия, която можем да съберем!, съобщи във фейсбук групата "Да помогнем на Теди" съпругът й Александър Русанов. По откритата дарителска сметка вече са събрани над 30 000 евро, кампанията временно спира, парите са достатъчни, за да се завърне семейството у дома. Полетът ще бъде осигурен от турската болница "Анадолу", като се очаква Теодора и семейството ѝ да се приберат в края на седмицата.
По-рано днес Александър е получил офертата от за посредничеството от специализирана компания, която работи в сътрудничество с турските авиолинии.
Външно министерство и лично министър Екатерина Захариева се зае да ни помогне за транспортирането от Истанбул до София, уточнява мъжът.
Теодора Маджарова замина за процедури при медиум в Бразилия, но състоянието ѝ се влоши.
Рейн падна до невиждано ниво, сушата задушава речния транспорт в Европа
В Равда стартира лятната арт работилничка на НЧ "Гоце Делчев -1943"
Гърция засили проверките по плажовете, глобите стигнаха 73 000 евро
Дунав разкри двама войници от Втората световна война в Будапеща
AI започна да прави неща, които никой не му е разрешавал
Нефтохимик привлече офанзивен халф
Бургаска област вече има близо 338 хил. жилища, сградите се увеличиха с 453 за година
Мароко се чувства окуражено: Влиянието на Тръмп е в светлината на прожекторите след катастрофата в Сеута
Съветник иска да направи секс парти в сградата на Общината, плаши със съд, ако му откажат
Трима маскирани нападнаха и изнасилиха млад мъж в Англия
Георги Рачев: Горещини до второ пришествие, идват до 39 градуса
Баба от Зидарово даде 5000 евро на ало измамник за спешна операция на близък
