×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Избират 12 кметове на кметства в страната, сред тях и в поморийското село Бата
  • Слънце с температури до 30° днес
  • Фериботът Свищов - Зимнич преустановява работа за неопределен период
  • Отровна риба балон във водите на Егейско море край Атина и Централна Гърция
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Само във Флагман.бг! Пуснаха багера в култовото заведение "Фиеста" на Северния плаж в Бургас


Само във Флагман.бг! Пуснаха багера в култовото заведение "Фиеста" на Северния плаж в Бургас
В овала е представителят на новия концесионер. Той разпореди да изринат най-оборотното място за пиене и ядене
08 Март 2018, Четвъртък, 10:27 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимки: авторът

Имаме валидна заповед за събаряне от 2017 година, твърди представител на новия концесионер

След минути култовото заведение"Фиеста" - емблемата на Северния плаж в Бургас ще бъде съборено и ще иде в историята след близо 10 години денонощна веселба, предава репортер на Флагман.бг.


Това е представител на фирмата, която ще стопанисва плажа в следващите 20 години, той отказа да се легитимира пред нашия репортер

В момента на място е представител на "Палм инвест" ООД - новият концесионер на плажната ивица. Фирмата от Смолян ще стопанисва в следващите 20 години най-големия плаж в Бургас(ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ).



"Собственикът на ресторант "Фиеста" Атанас Атанасов ни разиграва. Няма да го чакаме повече. Имаме заповед за събарянето на обекта от 2017 година и смятаме да я изпълним", каза пред Флагман.бг пълномощник на компанията. Той отказа да се представи.

Репортерска проверка показа, че заведението все още е собственост на една от фирмите на Атанасов - "Ка Мес" АД въпреки че имаше слухове, че е продадено на бизнесмен от Казанлък.
Атанасов го няма на обекта, за да се чуе и неговото мнение по въпроса.




В категории: Бургас


Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
12
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) 14/06/2026, Неделя 13:00 0
12
Коментара по темата
12.
Burgas23
15.03.2018 16:25:27
1
2
Tova iskah da vidq otdavna atanase nali se praveshe na golqm biznesmen , gladna mishko s tolkova hora s podigrahne s onaq gospoja deto se pravi na shefka sarbaite supata maimuni taka vise pada
11.
Пусть всегсда будет кмет СОЛНЦЕ
08.03.2018 20:20:39
0
3
Радо Сльнцето от ВИС
МАДЖО от СИК
СИК+ВИС=СИВ-Сьюз за Икономоческа Взаимопомощ
10.
Пусть всегсда будет кмет СОЛНЦЕ
08.03.2018 20:20:39
0
5
Радо Сльнцето от ВИС
МАДЖО от СИК
СИК+ВИС=СИВ-Сьюз за Икономоческа Взаимопомощ
9.
мафиотска държава
08.03.2018 17:27:38
0
5
Мафията пак лапа всичко хубаво!
=ама през гъза ше ви излезе един ден...на вас и поколенията ви!
8.
Пенсията
08.03.2018 15:22:04
4
3
Плажа е на радо слънцето и маджо
7.
2+2=5
08.03.2018 15:00:22
0
8
Маргините са от СМОЛЯН фирмата и тя от СМОЛЯН
6.
гражданин
08.03.2018 14:47:07
1
16
Абе, кой му даде на този плажа за 20години.Плажа да стане държавен има си фирма чистота,има си спасители на заплати.Кои са тези хора плажа е много мръсен и е целия в мръсотии лятото.Това лято по плажа ще плъзнат червеи с хоботи.
5.
Ай честито
08.03.2018 12:43:29
0
9
Лято 2018 рано, рано почна :-)
4.
restodeliver
08.03.2018 12:00:35
2
7
Красота
3.
Запознат
08.03.2018 11:55:01
9
6
Не са Маргините. Новите собственици са Радо Слънцето.
2.
Михалков
08.03.2018 11:45:21
2
28
Маргините в действие. Благодарим ти, министър Ангелкова!
1.
От махалата
08.03.2018 11:37:13
1
23
Жилязото кво ши го прайте .Да дойдем да изкараме някой лев
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Криза на плажа: Защо месечна заплата от 1200 до 1500 евро вече не привлича спасители Криза на плажа: Защо месечна заплата от 1200 до 1500 евро вече не привлича спасители Сезонният характер на работата и ежедневната битка с недисциплинирани туристи отказват кандидатите от стола над морето Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Загиналите са от сунгурларското село Прилеп Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Докато критиците определят скритите патрули като дебнене за глоби, мнозина виждат в тях единствен шанс за овладяване на безнаказаността Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Основният отлив на чуждестранни посетители се наблюдава на два от най-важните за българския туризъм пазари, каквито са германският и румънският Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Голяма градушка е унищожила посевите  "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" При едната инициатива наивните даряват и част от средствата изчезват безследно, а при другата – ценностите се превръщат в национален спорт веднъж в годината София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Двамата водачи са откарани по спешност в болница, ранени са тежко В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) Турнирът е благотворителен, 30% от всички събрани такси ще бъдат дарени за успешния старт в професионален и личен план на млади хора от областта Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Патриарх Даниил повежда едното
От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство Рикардо Аде ще осъществи още една мечта - дебют на Световно първенство с националния отбор на Хаити Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Опасният обект е бил локализиран на 14 морски мили източно от нос Колокита Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки В социалните мрежи Тома Николов коментира защо привличането на известния криминалист е сериозна заплаха за политическите опоненти Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Подобна теза защитиха през седмицата и кметовете на Бургас и Варна  Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Историята започва през 2006 година, когато руските инвеститори Константин Циганов и Андрей Панпурин обещават да вложат сто и десет милиона евро в проекта Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Убиха кмет София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата"
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори