Психар броди из бургаския ж.к.”Възраждане”, реже гумите на колите
Неизвестният вандал реже и четирите гуми на колите, сигналите са десетки, не е изключено да е схема, свързана с гумаджийница
11 Февруари 2018, Неделя, 09:00 ч.
Автор: Христо НИКОЛОВТази сутрин няколко автомобила осъмнаха с продупчени с остър предмет гуми
Психар броди из ж.к.”Възраждане” и реже гумите на колите, сигнализират бургазлии. Във фейсбук групата Шофьори Бургас потребител алармира, че тази сутрин няколко автомобила зад блок 16 са осъмнали с продупчени гуми.Има сигнали и от паркинга пред блок 9 във „Възраждане”, както и бл.37. Неизвестният ваднал броди в тази част на комплекса от няколко дни, но на този етап няма информация за него. Не е изключено да е схема, свързана с гумаджийница, тъй като в този район има няколко сервиза.
В категории:
Пътна обстановка
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата
Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш

Драскайте им боите със ключ и нож.
Борете ги защото Общината спи!!!!!
Това е нейна работа да глобява колите на тротоарите
КЪДЕ СИ СПРЯЛ БЕ ПРОСТАК
В същото време се качват безсмислени снимки на правилно паркирани автомобили във великия мол в боргаз който е свърталище на прости примати които ходят там само да ги видят че ходят там хахаха и най смисленото нещо тия прости примати които правят е да качват снимки на автомобили спрели на инвалидни места които по закон са само на улицата в мола собственоста е частна и всеки може да спира където си иска....
Най-важното в групата е малоумниците да си купуват стикЕрИ и да си снимат коли с тях това е нещо велико и всички го одобряват а то е смешно чак,трагично ужас. Настоявам,в. Бургаската община да въведат местен закон стикерите за инвалиди и стикерите на чофьорите да са еднакви по значение че да мирясат тия тиквочи
Според мен е по-виновен е тоя съсед който му напукал гумите на момчето.
Всяко действие си има и своите последствия.