Слънчев бряг ли? Я вижте Ливърпул(СНИМКИ)
18 Януари 2018, Четвъртък, 14:12 ч.
Автор: Гергана РАДЕВАЧитател на Флагман засне потресаващите кадри по главните улици в града на Бийтълс
Читател на Флагман.бг, който днес се завърна от командировка в Ливърпул ни предостави тези кадри, които собственоръчно заснел между 23:30 и 2 часа в нощта срещу 14-и януари.„Потресен съм до дъното на душата си, това са главните улици на Ливърпул. Видях поквара и човешки упадък, какъвто досега не бях виждал. Критикуваме курорта Слънчев бряг през лятото, но това тук при 5 градуса температура, за мен бе напълно необяснимо”, каза нашият читател.
Той снимал съвсем спокойно, никой не му обръщал внимание между масово пияни и дрогирани младежи.






В категории:
Животът
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Само да вметна че в началото на януари от Англия се прибират фермерчетата ако все пак не сте наясно
Всичко им е наред.
Законите работят.
Хората произвеждат и продават.
Целия свят им ходи на крака там.
Няма лошо.
Единственото което може да ги развали е социализма.
Ние социализма също сме го хванали като на световно.
Никаква отговорност.
Все държавата ни е виновна.
Не е хубаво това с социализма з
Разлигавени деца не знаят цената и усилията на учителите и предприятията които с данъците си плащат за хората.
От Англичаните само може да се учим и дано един ден да ги задминем.
Но трябва да отречем социализма за да привлечем повече предприятия.
Няма да стане с едно кирливо прашно море и сиви кебапчета които ги има из цяла Гърция и Испания. И Хърватия и Италия и Франция и Тайланд и Мороко, и Турция и Виетнам, и Карибските Острови и Португалия.
Видяхте ли сега че няма нищо печелившо във туризма защото НИКОЙ не се е напънал да помисли!!!!