Шокиращ разврат в Студентски град! Момиче се съблече пред дискотека, последва...(ВИДЕО+18)
19 Декември 2017, Вторник, 20:40 ч.
Студентски град за пореден път беше разтресен от разврат, съобщава Secret.bg. Младо момиче във видимо неадекватно състояние се съблече чисто гола пред клуб 33.
Алкохолът и веществата, които е взела, са й помогнали да превъзмогне градусите навън, които са под нулата.
На скандалните кадри, които се въртят в социалните мрежи, се вижда, че около нея има десетки мъже, които вместо да й помогнат, се гаврят с нея. Някои от тях дори я призовават да задоволи един от тях орално.
Като истински робот тя изпълнява всяко тяхно желание и обяздва момчето, но до орални ласки така и не се стига.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Иначе момичето изглежда симпатично с хубаво телце...срамота е че е паднала до такова ниво, наркотиците и алкохола не прощават. Тези момчета от страни също не показаха по-високо ниво от дроб пияното момиче, показаха че не са никакви кавалери и мъжкари, а най-обикновени кучки и чекиджии.
Големи сте....Нали се сещате, че за да се докара дотук, ей такива като вас са се погрижили. Тя, че е неадекватна, неадекватна е, ами ония сейрджии...те даже са по-зле и от вас. Веднага да сложите етикет!!! Браво! Страхотни сте-комлексари тъпи! То затова сме на този хал...още помня годините, когато всеки за всеки беше ЧОВЕК и къшите и колите не ги заключвахме. Дерзайте, защото с вашите камъни-по вашите глави после...