Светлините на коледната елха в Карнобат ще грейнат в първия ден на декември
30 Ноември 2017, Четвъртък, 13:53 ч.
След едномесечно украсяване на градския център и парка в Карнобат се подготвят за деня, в който ще грейнат светлините на коледната елха.
Дългоочакваното събитие, което ще постави началото на празниците около Коледа и Нова година, е планирано за 1 декември, а началото на тържеството е определено за 17.30 часа.
Заедно с коледната елха, чиито светлини ще запали кметът Георги Димитров, ще грейне и украсата в короните на дърветата по централната алея и по фасадите на сградите край нея. Фигура на Дядо Коледа, шейна, еленчета..., са само малка част от изненадите, които ще блеснат в първия ден на декември.
За поредна година от общината ще се постараят да превърнат запалването на коледните светлини в празник за малки, големи и още по-големи жители на Карнобат.
В категории:
Карнобат
Биохимик посочи 3 рецепти за закуска, които...
Как се меси обредният хляб за Бъдни вечер?
Кога мухлясалата храна става смъртоносна и трябва да я изхвърлите
Предстои зрелищен метеоритен дъжд
Ето кои хора не трябва да ядат киви
Вода с чесън - неочаквано добра комбинация
След стотици видеа с непълнолетни: Шарл-Теодор Жиро остава в ареста
Васил Найденов призна за любопитни авантюри...
Японски учени - може да живеем до 250 години, ето как
Храните продължават да поскъпват цялостно
Изненадайте всички вкъщи с най-ароматните и вкусни коледни лимонки
Дядо Коледа пристигна с мотор и зарадва децата в Стара Загора
