×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Валери Симеонов: Не съм давал ултиматум, а възможност на набедилите ме медии да избегнат съдебен процес


Валери Симеонов: Не съм давал ултиматум, а възможност на набедилите ме медии да избегнат съдебен процес
Сега просто ще си потърся правата в съда, каза Симеонов
08 Октомври 2017, Неделя, 22:51 ч.
Автор: Флагман.бг

Корпоративните медии в страната са свикнали да мачкат и унижават всекиго, но този път за закуска попаднаха не на крехко пиле, а на таралеж, обяви вицепремиерът 


Вицепремиерът Валери Симеонов продължава днес сагата след гостуването си в сутрешния блок в Нова телевизия. Вчера той обяви на стената си във Фейсбук, че четири медии трябва да му поднесат извиненията си заради начина, по който са отразили скандала с гостуването му в телевизията. (ВИЖ ТУК)

Вижте какво каза днес Валери Симеонов отново във Фейсбук:

Не съм давал ултиматум, а възможност на набедилите ме в неизвършено престъпление медии да избегнат съдебен процес - особено държавните БНТ и БНР. Сега просто ще си потърся правата в съда. Както всеки човек може да види и чуе от записа, дори за миг не съм заплашил Виктор Николаев - напротив, темата през цялото време бяха компроматните атаки на БСП и как те могат да спретнат на всеки човек един "-гейт". С Виктор се чух по обяд след интервюто и се смяхме колко е абсурдно да се говори за заплахи. Корпоративните медии в страната са свикнали да мачкат и унижават всекиго, но този път за закуска попаднаха не на крехко пиле, а на таралеж. И ще им приседне.



В категории: Политика


9
Коментара
Георги РУСЧЕВ Голям астероид преминава близо до Земята в събота Голям астероид преминава близо до Земята в събота 25/06/2026, Четвъртък 17:30 0
9
Коментара по темата
9.
НФСБ
09.10.2017 21:39:49
1
0
Като е толкова принципен защо не отговори къде са хората дето го направиха депутат - Байрактаров и Божидаров...или , който не му е изгоден - да си ходи !!!!!!!!!!!!!
8.
Да си имаме уважението
09.10.2017 14:19:53
0
1
Няма по-противен от Волен Сидеров
7.
xfb
09.10.2017 09:28:10
2
7
Както съм казвал не еднократно В.Симеонов е най-наглият човек, по-отвратителен е и от В. Сидеров.
6.
НЕ КЬОРАВ,
09.10.2017 08:50:27
3
4
отвори си все пак зъркелите. Никой не бие по главата този смешник да ходи из медиите и да се предлага за мерудия на всяка манджа! Той в качеството си на какъв отива да оборва инфото за шуробаджанащината - нито е съпартиец на Д. Добрев, нито е самият той сляп за очевадните ПОВСЕМЕСТНИ роднински назначения от коалиционния си партньор. Той наистина се е взел много на сериозно, като демонстрира, че е слънцето, което ТРЯБВА, според делата му, да огрява навсякъде, да пръска ехидни усмивки и непремерено красноречие със заплашителен тон и вид, да замита следи и да парира естествения обществен интерес към негативите на властта. Колко пъти попада в изумяващи словесни кълчища, след което половината му съратници се втурват да го замиват и подмиват, да обясняват че не е казал това, което е казал, че езикът му е дърварски, че той е ...едно недоразумение! Хей, байно, ти си депутат, бре, не си размахваш "достойнството" в Дебелт като партиен секретар, какъвто беше - сиреч, последна инстанция. Ти тук не вървиш по утъпканите пътеки на баш партийния ти баща, за да си мислиш, че всичко ти е позволено, а правиш нова политика, в която кумир е суверенът, не този, на който си целунал ръката, че сигурно и някое по-долно място, за да те уреди на трапезата!
5.
Grani4en
09.10.2017 08:43:35
0
3
Ela da vidi6 padnalata ograda
4.
Не кьорав
09.10.2017 06:46:58
3
5
Валери Симеонов в момента пак го използват за провеждане на активно ченгеджийско мероприятие, в което и Нова телевизия и BiT са участници. През цялото време, гледайки интервюто при Сашо Диков по BiT, си задавах въпроса: Защо по-дяволите Валери Симеонов е тук и отговаря на тези въпроси, а не Антон Тодоров, при условие, че Тодоров без никакво съмнение и неколкократно в прав текст отправи заплахи към водещия, а на Симеонов единственото, което евентуално би могло да му се тълкува като някаква заплаха, беше ехидната му усмивка, като спомена, че "водещия е сам" в едно полуизречение, след което бързо смени темата...
Изникват няколко реторични въпроса. Към Нова: Защо постави действията на Тодоров и Симеонов под общ знаменател, при условие, че единия заплашваше безцеремонно, неприкрито, решително и до край, а другия просто изтърва една полуусмивка и подви опашка след това? Към BiT: Защо дава трибуна на безобидния в случая Симеонов да се обяснява в продължение на половин час, а на изгрубелия Тодоров- не? Защо не поканиха Тодоров, който разбира се щеше да откаже, понеже е осран, и да обявят, че е отказал?
Изводът е, че Тодоров се издъни, защото е първосигнален и невъздържан и пратиха Симеонов да отвлича вниманието. Туйто. В такива ситуации много добре си проличава, как някои медии, които ползват опозиционна реторика, са всъщност "контролирана опозиция". А че господин Симеонов, че е "контролирана опозиция" знаем най-късно след бутафорното затваряне на дискотеки една седмица преди те сами да затворят поради приключване на сезона.
3.
давай ВАЛЕРИ НАРОДА Е С ТЕБв
08.10.2017 23:26:52
11
5
Сименов не отправя ЗАПЛАХИ а използва правото си да търси справедливост чрез съда/ВЪРХОВЕНСТВОТО НА ЗАКОНА И ПРАВОВИЯ РЕД
2.
Баси
08.10.2017 22:33:30
3
7
И какъв ще е абсурдния иск - заради начина по който са отдавна ли гостуването му ???? То ако и за това медиите трябва да искат одобрение да закриват всичко и да връщат Работническо дело. Че то при тоталитаризма имаше по-голяма свобода !!! Може да е било за парлама ама се допускаше градивна критика. Сега само дето няма списък с одобрените реплики и глаголи.
1.
бургазлия
08.10.2017 22:08:45
6
17
Брей , че нагъл нашия Валерко...но атаката не всякога е най- добрата защита !!!!...

Особено, ако си се уморил да блъскаш стари бабички...или да обикаляш по оградите ....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кървава драма край Мездра: Двама влюбени тийнейджъри загинаха Кървава драма край Мездра: Двама влюбени тийнейджъри загинаха Футболната общност във Враца е потънала в скръб след нелепата смърт на 17-годишния Иван и 16-годишната Йоана Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита! Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита! След поредицата от черни хроники по аутобаните у нас, специалисти настояват за кардинална промяна на пътната инфраструктура и замяна на компрометираните огради с бетонни блокове Бутафория ли са мантинелите: След трагедията на „Тракия“, камион скъса и парапета на „Струма“ Бутафория ли са мантинелите: След трагедията на „Тракия“, камион скъса и парапета на „Струма“ Вътрешният министър настоява за проверки на пътните съоръжения. Време е управниците да потърсят съветите на машинен инженер, запознат с якостните свойства на металите и с науката Съпромат! 73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“ 73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“ Оръжието било укрито в кабината и в шкаф на полуремаркето Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Той сподели, че се е опитал да помогне и поднесе своите съболезнования на опечалените роднини Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Да премине товарен камион без товар с лекота през тях, е недопустимо, коментира и вътрешният министър  Ексклузивен разказ за апартамента на ужасите на ул. "Сливница", в който живеят 45 котки и 2 кучета Ексклузивен разказ за апартамента на ужасите на ул. "Сливница", в който живеят 45 котки и 2 кучета Кооперацията е пълна с бълхи, миризмата на урина и повръщано се усеща от километри, не издържаме, жалват се съседи При проверката на язовир „Ахелой“ се откри мащабна схема: Иззеха тонове риба При проверката на язовир „Ахелой“ се откри мащабна схема: Иззеха тонове риба Мащабната акция на Областна администрация, МВР и ИАРА доказа, че обектът от национално значение е бил брутално окупиран за промишлен улов за сметка на водната сигурност "Ахил" се завръща в Бургас: Пуснаха под домашен арест Стоян Колев "Ахил" се завръща в Бургас: Пуснаха под домашен арест Стоян Колев „Много съм доволен! Съдът взе правилното решение!”, каза на излизане от залата на Окръжен съд-Пазарджик „Транспортера” Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни МВР закрива "паразитно звено", част от пенсионерите в системата ще бъдат освободени
Преговорите за мир пред провал след израелските удари в Ливан и спор за милиарди Преговорите за мир пред провал след израелските удари в Ливан и спор за милиарди Иран се готви да въведе такса „Преминаване“ за танкерите след изтичането на срока от 60 дни, а Оман, под натиска на САЩ, искат да отворят южен коридор, но това е невъзможно без съгласието на Техеран Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Необичайната история на шестте теракотени артефакта приключи с официална дипломатическа церемония Идва ли редът на Кримския мост? Идва ли редът на Кримския мост? След като прескочи всякакви забранителни линии, Украйна се стреми да изолира Крим и поставя под въпрос устойчивостта на Русия  САЩ изпращат спасители в Каракас САЩ изпращат спасители в Каракас Тръмп: Броят на жертвите е опустошителен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Според Американския геофизичен институт броят им ще достигне между 10 000 и 100 000 души Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн B cтpaнaтa-лидep бpoят им ce yвeличи cъc 75% зa 10 гoдини Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Специалистите съветват да се наблегне на разтворимите фибри и мононенаситените мазнини, вместо да се разчита единствено на медикаментозна терапия GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба Шофьорът се насочвал към митническия пункт Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Ударът в кратера Ярабуба е стопил ледниците и е предизвикал мащабно глобално затопляне Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори