×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Честваме Деня на Европа: 9 май – символ на мира и единството
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Жестока трагедия потопи в траур Обзор! 16-годишният суперталант Митко загуби битката с рака


Жестока трагедия потопи в траур Обзор! 16-годишният суперталант Митко загуби битката с рака
Митко бе един от най-големите таланти в българското колоездене
07 Септември 2017, Четвъртък, 09:51 ч.
Автор: Гергана РАДЕВА

Точно когато Митко е на върха, усмивката му е на лицето и купите в ръцете, момчето внезапно се влошава, а лекарите му поставят тежката диагноза „сарком на меките тъкани”

Една от най-големите надежди в българското колоездене - 16-годишният Митко Тихомиров Тодоров, който е шампион в своята възрастова група, загуби тежката битка с болестта си - сарком на меките тъкани, съобщават от националната федерация по колоездене.

Погребението на Митко ще е на 9 септември в родния му град Обзор. Очаква се на погребалната процесия да присъства целият град.

Болката на Обзор е неуписуема, защото изпращат младо и изключително позитивно момче, на което специалисти предричаха бляскава кариера в спорта. 

Точно когато Митко е на върха, усмивката му е на лицето и купите в ръцете, момчето внезапно се влошава, а лекарите му поставят тежката диагноза „сарком на меките тъкани”.

Първоначално Митко претърпява спешна операция в УМБАЛ „Св. Иван Рилски” в София на гръбнака за отстраняване на образуванието. След нея обаче последвала втора манипулация в Турция. 

За известно време той отново се изправя на крака, но преди седмица коварната болест отново го събаря. 16-годишното момче внезапно започва да се обездвижва и парализира в областта на краката.

След поредната доза прегледи и консултации с турските медицински лица се установява, че по гръбначния стълб на Митко са се образували нови два тумора. 

Флагман.бг изказва съболезнования на близките и приятелите на Митко! 



В категории: Несебър


8
Коментара
Флагман.БГ Как да кажеш точно какво искаш в леглото Как да кажеш точно какво искаш в леглото 09/05/2026, Събота 22:00 1
Флагман.БГ Подаграта се отключва от месото Подаграта се отключва от месото 09/05/2026, Събота 21:20 2
Тервел ИЛИЕВ Габрово завря, стотици излязоха на протест Габрово завря, стотици излязоха на протест 09/05/2026, Събота 21:11 3
Флагман.БГ Грозен скандал в ефира на Нова тв Грозен скандал в ефира на Нова тв 09/05/2026, Събота 20:20 7
Флагман.БГ Задържаха трима за побой в София Задържаха трима за побой в София 09/05/2026, Събота 20:00 1
8
Коментара по темата
8.
Бс кс
08.09.2017 02:11:07
0
0
Моите най-искрени Съболезнувания кън близки и приятели на Митко
Дете нищо не си видял от този труден гаден и несправедлив живот жалко,че Бог избира и взима все добрите
Дано да си на по-добро място
В този момент болката и мъката са огромни много сили на родителите
Почивай в мир!
Не пишете лоши коментари за хората не пишете зло за Починалите....
7.
Няма значение
07.09.2017 22:12:22
1
0
Беше изключително дете. Целият град тъгува. Нека почива в мир и дано там където е няма повече страдания и болки. Почивай в мир Мите ще те помним винаги
6.
Таня Цонева
07.09.2017 16:58:47
0
3
Моите най-искренни съболезнования!Думите са излишни!
Бог да прости момчето!
Мир на душата му!
5.
Георги
07.09.2017 16:09:39
0
5
Ужасната, мъчителна смърт на 16-годишно момче да предизвика интерес... Много арогантно, Николай. Може да предизвика само мъка, гняв и безсилие.
Твърде рано. Но вече няма мъки, болки и страдания.
Царство му небесно!
4.
Николай Димитров
07.09.2017 15:06:40
1
7
Ако статията беше за митьо очите или някоя друга сган сигурно щеше да има вече 200 коментара, но нали става въпрос за обикновенно момче което не е познато на никому с нищо въпреки, че е бил спортист с купи и т. н. т не предизвиква интерес в никой
3.
ViP
07.09.2017 12:49:59
0
5
RiP
2.
.
07.09.2017 12:03:59
1
13
Da pochiva v mir miloto momche,nishto ne e vidqlo ot jivota oshte...
1.
*********
07.09.2017 11:59:39
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Как бургаската болница „Сърце и Мозък” привлече най-изтъкнатия онколог, от когото регионът се нуждае Как бургаската болница „Сърце и Мозък” привлече най-изтъкнатия онколог, от когото регионът се нуждае Тя разполага с обучен екип и иновативно оборудване, каквото имат европейските болници, ще ръководи Онкологичния център в Бургас Вижте какво бижу ще имат в Айтос (ВИДЕО) Вижте какво бижу ще имат в Айтос (ВИДЕО) Най-модерният Дом за възрастни хора в региона ще е там, до края на месеца ще е готов и оборудван Закараха спешно до "Пирогов" един от колоездачите, пострадали при днешното падане на Джирото Закараха спешно до "Пирогов" един от колоездачите, пострадали при днешното падане на Джирото Директорът на болницата д-р Даниел Илиев лично е пристигнал в лечебното заведение заради създалата се кризисна ситуация Джамбазки: Либералният дневен ред не позволява да се показват престъпленията и изстъпленията на „малцинствата“ Джамбазки: Либералният дневен ред не позволява да се показват престъпленията и изстъпленията на „малцинствата“ Ние обаче не можем и няма да търпим това безобразие, пише Ангел Джамбазки  Габрово завря, стотици излязоха на протест Габрово завря, стотици излязоха на протест Част от гражданите поведоха събралото се множество на шествие в града, като протестиращите се събраха пред жилището на кмета на Габрово Таня Христова "Левски" вдигна шампионската титла пред пълния ст. "Георги Аспарухов" "Левски" вдигна шампионската титла пред пълния ст. "Георги Аспарухов" Дори загубата с 0:1 от "Лудогорец" не помрачи празненствата, тъй като сините фенове се бяха подготвили за нещо, което твърде дълго чакаха. След скъпите гръцки череши на пазара идват българските, търговец разкри пред Флагман.бг колко ще струват След скъпите гръцки череши на пазара идват българските, търговец разкри пред Флагман.бг колко ще струват Няма спекула, такива са цените всяка година – ранните са скъпи, после идва ред на евтините, каза бургазлията Grande Partenza на морето срещу тоталната липса на внимание в София Grande Partenza на морето срещу тоталната липса на внимание в София Няма и повей от розова празничност по улиците и трасето, нулева подготовка и непукизъм Това са Атанас и Велимира от Бургас - задържани заради склоняване към проституция Това са Атанас и Велимира от Бургас - задържани заради склоняване към проституция Всеки момент ще стане ясно дали прокуратурата ще удължи мярката им за неотклонение до 72 часа Касапница на Giro dItalia край Лясковец, колоездачи се забиха в мантинела (ВИДЕО 18+) Касапница на Giro dItalia край Лясковец, колоездачи се забиха в мантинела (ВИДЕО 18+) Списъкът с пострадалите става все по-дълъг, подцениха скоростта при завой в условия на дъжд
Габрово излезе на улицата - не заради битов скандал, а системна агресия Габрово излезе на улицата - не заради битов скандал, а системна агресия Полицията и удобните анализатори побързаха да обяснят как всичко било „битов скандал“. Само че габровци ясно казват друго – години наред търпят агресия, безнаказаност и страх, докато държавата се прави, че проблем няма Мигрантски скандал в Полша: Арабин призова местните да бачкат повече заради него Мигрантски скандал в Полша: Арабин призова местните да бачкат повече заради него „Работете 12-14 часа, за да имам пари!“, реди той във видео, което публикува в тик-ток Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи Петер Мадяр пое управлението с обещания за медийни реформи и завръщане към ценностите на ЕС Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Споразумението е постигнато с посредничеството на Доналд Тръмп Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Общината готви конкурс, МРРБ е сезирано за нарушения, касаещи разрешителни за строеж Фицо носи на Путин послание от Зеленски Фицо носи на Путин послание от Зеленски Посещението на словашкия лидер в Москва е планирано за утре, 9 май Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Той ще представи новата си изложба "Аз, клоунът" Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Страст, вълнение и истинско желание да бъдеш част от шоуто: благодаря, България, за тази впечатляваща Румен Радев ще остави Георги Кандев в МВР, за да не тръгне главният секретар по пътя на Бойко Борисов Румен Радев ще остави Георги Кандев в МВР, за да не тръгне главният секретар по пътя на Бойко Борисов Кандев е с много висок рейтинг, след като определено се справи през последните няколко месеца  Д-р Илин Димитров пое ръководството на Министерството на туризма от Ирена Георгиева Д-р Илин Димитров пое ръководството на Министерството на туризма от Ирена Георгиева Двамата обсъдиха основните приоритети в работата на министерството, подготовката за предстоящия летен туристически сезон, диалога с туристическия бранш и общините, както и необходимостта от последователност и устойчивост в изпълнението на ключови политики и проекти в подкрепа на сектора
Мариус Куркински Мариус Куркински Писна ми от BG, искам България Виц на деня Виц на деня Отива един в публичен дом и казва:
- Искам момиче с огромни гърди и тясна слива.
След пет минути идва една от работничките, оглежда се и пита:
- Къде е тоя с големите ръце и малката пишка?!
Виц на деня Виц на деня Медицинска сестра се кара на болния:
- Стига си гледал телевизия! Айде лягай в леглото!
- Ами ако ни хванат?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук С*ксът е като висшето образование! Редовно, задочно и платено!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори