Трактори рушат път край Карнобат

Арендаторите са изорали не само нивите и селскостопанските пътища, но също така и канавките край пътя. Снимка: Теодор Тодоров/Нова телевизия
28 Август 2017, Понеделник, 10:37 ч.
С плужните тела са разорали самия асфалт, алармира Теодор Тодоров
Трактори рушат път край Карнобат, сигнализира зрител на Нова телевизия. „Става въпрос за пътя между селата Екзарх Антимово и Смолник, общ. Карнобат. Арендаторите са изорали не само нивите и селскостопанските пътища, но също така и канавките край пътя. Тракторите стигат до пътя и там вдигат плуговете и обръщат, като на места плужните тела са разорали самия асфалт“, съобщи Теодор Тодоров. Той е изпратил снимки за рубриката „Моята новина“.
„Пътят е в ужасно състояние, общината не се наема да го ремонтира, а тези машини продължават да го рушат. Докога така?“, пита Теодор.
В категории:
Карнобат










Влак с над 200 пътници се блъсна в паднало дърво в Германия
04/08/2025, Понеделник 22:00
1



Колко опасни са 75-годишните шофьори
04/08/2025, Понеделник 21:20
0



Баба от Хисаря даде 18 бона на ало измамник
04/08/2025, Понеделник 20:45
0





Румънецът, причинил катастрофата с шест пострадали, излиза на свобода срещу 20 000 лв
04/08/2025, Понеделник 19:57
1



