×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ден година храни! Несебърлия отдава този гараж под наем, иска му 300 лева на месец


Ден година храни! Несебърлия отдава този гараж под наем, иска му 300 лева на месец
Това може би е най-скъпият гараж по Черноморието
31 Май 2017, Сряда, 16:24 ч.
Автор: Флагман.бг

Има две легла и тоалетна, подходящ е за работници, промотира го хазяина

Гараж с две легла и тоалетна в новия град на Несебър се отдава за 300 лева на месец, съобщава читател на Флагман.бг, който е останал потресен от обявата.

Помещението е около 12-ина кв.м., няма никакви условия за нормален живот, дори телевизор или климатик, които би следвало да са задължителен реквизит за всяка квартира. Въпреки това обаче хазяина му иска 300-те лева и смята, че е в правото си.

„Това не е единичен случай. Тази година всички в Несебър са полудели с подобни цени. Хората няма да има къде да настанят работниците си. Предлагат мизерни условия, а искат баснословни суми. Не е нормално!”, възмущава се нашият читател.




В категории: Несебър


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
27
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Вижте как шофира този безразсъден водач Вижте как шофира този безразсъден водач 28/06/2026, Неделя 19:51 3
27
Коментара по темата
27.
...
03.06.2017 12:24:48
0
2
Кой предлата в Несебър по 450 лв. заплата?!
В момента си търся работа в офис в Бургас, последното предложение беше шестдневен работен ден за 500 чисто.Други ми предлагат петдневна работна седмица за 470 чисто!
Ами то по добре да работиш по 12 часа по морето, но да вземеш 1000 лв. отколкото смешните ви заплати в Бургас!
26.
Защо???
03.06.2017 12:13:21
0
1
А защо няма снимки отвътре, може би е добре мебелирано, със самостоятелна баня, и то за пет лева...ама гараж било.
25.
Хазяйка
03.06.2017 12:10:59
0
3
Аз също отдавам стая за работещи, за по 6 лева на легло. Мога да ви кажа, че само тока и водата като им платя в края на месеца, плюс щетите, които постоянно се появяват-перманентно сменям душове, батерии, електрически кани, мъкнат скарички, пекат в стаята...унищожават ми чаршафите, след всеки сезон пребоядисвам...ами хайде кажете ми, кое му е "ден година храни"?
24.
ГУЖО
02.06.2017 16:04:20
1
1
5 лева легло и било скъпо. що за щуротии. Та един чадър струва 5 лева в магазина , а се отдава за 5 лева на ден на плажа.Един шезлонг от китайските струва 30 лева в магазина , а ти го дават на плажа за 10 лева.В квартирата има топла вода,ток ,кабелна телевизия, сменя се редовно спалното бельо .ако са така свидливи, един ден не само персонал не могат да си намерят ами и квартири за персонала си.Тогава пак ще са им виновни я синдикати я правителство.Да развързват кесиите и да си плащат подобаващо и на персонала си и на хазяите си.
23.
До 22(да бе)
01.06.2017 06:14:54
0
14
Ходи им го обяснявай!Всички си мислят,че като живееш по морето и пачките те удрят по главата.
ХОТЕЛИТЕ ПО МОРЕТО НЕ СА НА МЕСТНИТЕ!ОНЕЗИ ,КОИТО ВИ ДАВАТ 450-500 ЛВ. СА ГОЛЕМИТЕ БИЗНЕСМЕНИ ОТ СОФИЯ.АКО ИСКАТЕ ДА ГИ ВИДИТЕ КОИ СА ЕЛАТЕ СЕГА В НЧАЛОТО НА СЕЗОНА ПРЕДИ ДА СА ЗАМИНАЛИ НА ПОЧИВКИ,КРУИЗИ...ИЛИ НА ЕСЕН ,КОГАТО ИДВАТ ДА ПРИБЕРАТ ПЕЧАЛБАТА.
22.
Да бе
01.06.2017 02:53:54
1
9
Тези дето ти искат два езика, компютърна грамотност и дават 450 лв. не са несебърлии. Повечето несебърлии си дават чистят сами и нямат рецепция, нито са регистрирани като хотелиери.
Що си мислите, че всеки там има хотел?
21.
Онуфри
01.06.2017 01:37:10
3
3
КУР ЗА ХАЗЯИНА!
20.
Койчо
01.06.2017 00:42:53
4
11
Има ли желаещи още да бачкат на тия несебърски селяни?! 2 езика, компютърна грамотност = 450 лв. Отивайте в Европа и ги оставете тия измислени баровци сами да стоят по рецепциите и да сменят чаршафи.
19.
Един гараж
31.05.2017 23:35:57
0
6
Един гараж може да бъде съвсем нормална стая, ако се намира на нормален партерен етаж на сградата. Много хора си живеят целогодишно в гаражи.
18.
do 15
31.05.2017 23:34:15
0
2
Би ли ми казал каква е цената за нормален магазин на ул. Ропотамо в Созопол? Съвсем сериозно питам, явно имаш информация.
17.
F05 до 15 Ай
31.05.2017 22:34:02
2
2
Предполагам всички Жени в Созопол са нормални. Ха_ха.Пошегувах се извинявайте.
16.
F 05
31.05.2017 22:22:48
4
13
А вие какво искате ве задници, за 5 лева на вечер и да ви се надупи ли човека? Ами тя кутия цигари струва толкова. Аз преди 10 години когато работех в Несебър плащах 4 лв, на вечер, когато цените бяха много по_ниски. Така че нищо не е поскъпнало. Ай приятна вечер!
15.
Ай
31.05.2017 22:07:48
2
9
Възмутилия се читател да се осведоми за цените на гаражите под наем- за да не се възмущава толкова често. Нормална жена на гараж по черноморието за сезон варира и може да стигне до 10 000 лв. Да заповяда в Созопол на улица Ропотамо и да види как са цените на гаражчетата.
14.
Славчо Жеков Ярето
31.05.2017 20:30:21
17
12
Всички несебърлии да ми ядът хуя. Един лев да не изкарате алчните ач кюпеци.
13.
flagman
31.05.2017 20:15:08
2
10
Преди да публикувате нещо си проверете информацията. Най-елементарното е да погледнете обявите в нета. Няма легло за работници, което да се предлага за повече от 6-7 лева на легло. Къде е тук "полудяването"?
12.
Боцмана
31.05.2017 19:58:20
5
2
300 лева на ден!
11.
До 6
31.05.2017 19:57:21
9
5
Дава и майка ти нагъзена в ъгъла на гаража селски убитак
10.
n;
31.05.2017 19:50:46
2
26
Така като гледам рисунката, закачена на гаража, има спалня плюс допълнително легло, тоест и трето легло. То няма кка да са две легла само, със сигурност има масичка, гардероб, столове, шкаф. Има и самостоятелна баня. И всичко това за 300 лв, като в тези 300лв. влизат и разходите за ток и вода. Ама гараж бил..вие в кой точно сносен хотел сте виждали легло за 4-5 лв.на вечер? Ами гараж ще е, какво друго?! Наистина ставате смешни вече. Плащайте си 20-30 лв. легло, пък готава претендирайте за климатик, кабелна и т.н.
9.
кассбова
31.05.2017 19:44:15
2
7
За колко да го дава буклук мръсен
8.
Матриот до 6
31.05.2017 19:42:03
0
30
Колега, това твоето не е логично и приоритетно мислене, а някакъв плосък опит за заяждане. Темата на статията е цената и убийствената преценка на автора, че 5 лв на ден е някаква безсрамна и нечувана сума. Кой плаща данъци в държавата е една съвсем отделна тема и ако започнем по нея, надали ще излезе, че една шепа Несебърлии с умрелия си сезон от 3-4 месеца ощетяват хазната повече, отколкото чудовищните данъчни манипулации на големите риби във финансовото блато, наречено България.
7.
Народа рече
31.05.2017 19:28:50
3
10
Тамън щях да коментирам язвително, ама гледам хората вече казали всичко, което има за казване.
6.
тц
31.05.2017 19:25:31
12
13
Дава ли фактура за услугата, както и касов бон ??
5.
До всички наематели
31.05.2017 19:23:53
3
24
Като искате нормални условия плащайте по 10 лв на легло,ще има интернет,климатик,цифрова и кото искате.Ама за за 5 лв.....А този дето е публикувай статията незнае къде се намира!!!!
4.
До всички наематели
31.05.2017 19:19:06
6
33
Даже са малко 300 лв. за две легла като сметнете че не плащат ток и вода за тези пари.Иначе. и климатик искат ,без пари не искате ли ве мишоци! За по малко идете на палатка!!!!!!!!Няма да ви плащаме сметките,да се къпете по 5 пъти ,готвите и перете и накрая 5 лв много им били!!!! Сигурно във вашите села и толкова нямате ама тука всички сме голямата работа!!
3.
Zifos
31.05.2017 18:55:57
9
7
Nyama da se nauadat gladnite vashki
2.
???
31.05.2017 18:44:44
3
48
Защо пишете глупости?
Работниците никога не са били настаняване в студиа, а в обикновени стаи. Леглото да работници върви средно 6-7 лв. Това за стая с две легла, прави най-малкото 370 лв.на месец и то без екстри като климатик и самостоятелна баня.
Така че наемът на самостоятелен апартамент никога не е бил между 300 и 500 лева.
В случаят човекът го предлага за 5 лв. на легло, щом крайната цена е 300 лв. месечно за две легла. Е, колко по-евтино? За тая цена студио ли очаквате?
1.
Шпонта
31.05.2017 18:34:01
9
15
Леш !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Родното Черноморие или Гърция: Къде предпочитат да летуват туристите? (ВИДЕО) Родното Черноморие или Гърция: Къде предпочитат да летуват туристите? (ВИДЕО) Въпреки негативната кампания в социалните мрежи, Бургас и българските курорти остават топ дестинация за сезона Мъж скочи от терасата си в бургаски жк "Зорница", падна върху Ауди (СНИМКИ) Мъж скочи от терасата си в бургаски жк "Зорница", падна върху Ауди (СНИМКИ) Починал е на място Бакшиш засне спяща клиентка и я превърна в зрелище в TikTok (ВИДЕО) Бакшиш засне спяща клиентка и я превърна в зрелище в TikTok (ВИДЕО) 21-годишната жена не е давала съгласие за публикуване на видеото, всичко започва от паднала батерия на телефон Кошмар! Дете и баща му пострадаха при инцидент с атракционна люлка, скъсала се метална тръба Кошмар! Дете и баща му пострадаха при инцидент с атракционна люлка, скъсала се метална тръба Двуместната им седалка се сгромолясала на земята от 2 метра височина Бивш министър на ГЕРБ обяви кандидатурата си за президент Бивш министър на ГЕРБ обяви кандидатурата си за президент Интригата около вота се заплита Учен: ИИ най-вероятно ще е последното изобретение на човека (ВИДЕО) Учен: ИИ най-вероятно ще е последното изобретение на човека (ВИДЕО) Роман Ямполски твърди, че най-опасният ИИ няма да изглежда като злодей, а като система, която човекът вече не разбира Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка В момента тялото на загиналия мъж е откарано за съдебно-медицинска експертиза Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия При зрелищна акция край Трилистник полицията иззе половин килограм прах с изключително висока токсичност, предназначен за Черноморието Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Щетите са изцяло материални Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки В неделя температурите ще стигнат до 37 градуса, а по Дунав до вторник се чакат 40
Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Докато Каракас съобщава за малко над 1400 загинали, американските сеизмолози предупреждават за невиждана катастрофа от 123 години насам 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори