×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Бивш френски сенатор е упоил депутатка, за да я изнасили. Признаха го за виновен
  • Тръмп поднови заплахите за удари срещу Иран
  • Издирват заподозрян за убийство във Варненско
  • Жена е с множество ухапвания след нападение от овчарка в Казанлък
  • Ангел Кунчев предупреди за втора вълна грип, този път щам Б
  • Авиокомпании въвеждат такса за разговор с човек
  • Ушаков: Тръмп предложи на Русия да обмисли среща между Путин и Зеленски
  • МОН с визия за въвеждане на изкуствения интелект в родното образование
  • Оранжев и жълт код за интензивни валежи в 14 области на страната
  • Избухва порно скандал в Бургас, за който дълго ще се говори
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шизофреникът-бияч Живко се дрогирал постоянно с пико


Шизофреникът-бияч Живко се дрогирал постоянно с пико
Собствената му майка прекъснала контакта с него заради агресията му
Тема в развитие
Помните ли арогантния Живко, който преби възрастна жена на спирка? Грозят го 6 години затвор (ВИДЕО) Зверски пребитата на спирка в Бургас Виолета: Живко ме осакати, не мога да му простя (ВИДЕО) Пребилият възрастна жена на спирка Живко се оказа вменяем, нападението било напълно съзнателно Шизофреникът-бияч Живко се дрогирал постоянно с пико Как най-скъпият адвокат в Бургас се оказа служебен защитник на Живко „Изрода” Сериозна охрана в съда за бруталния Живко, бранят го от граждански патрули Съдия Яна Атанасова направи на пух и прах бруталния хулиган Живко, остави го зад решетките Биячът на пенсионерката изплака: Малко се обидих на жената, притесняваше ме! Адвокатът на Живко разкри шокиращия му мотив за нападението: Бабата го гледала лошо! Извънредно! Арестуваха бургазлията Живко - циничният и агресивен хулиган, пребил пенсонерка Ритнатата зверски Виолета проплака пред Флагман.бг: Ако е на свобода, този човек ще ме убие! Шокираща статистика: 18 000 са психичноболните в Бургас, за 8 000 не се знае дали не са опасни (ВИДЕО) Мартин Карбовски избухна срещу Живко "Изрода": Ако бях на спирката, щях да го изям (ВИДЕО) Напрежението в Бургас расте! Група от десетина младежи дежури пред блока на побойника Живко Ексклузивно: Очевидец на зверското нападение на автобусната спирка проговори пред Флагман.бг Извънредно! Пуснаха на свобода агресивния шизофреник, който изрита възрастна жена на спирка в Бургас и й счупи крака Прокуратурата в Бургас се събуди: Започна досъдебно производство за зверски ританата жена след видеото на Флагман Ето го батката Живко, нападнал със зверски ритник непозната баба на автобусна спирка в Бургас Ексклузивно за Флагман.бг! Брутално ВИДЕО от зверския ритник на автобусната спирка в Бургас ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО! Пребитата на автобусна спирка Виолета: Непознатият искаше да ме убие с ритници и камъни Брутално! Бургаска батка преби възрастна жена на спирка в ж.к. „Изгрев”, никой не посмя да й се притече на помощ
виж още
скрий
26 Май 2017, Събота, 00:31 ч.
Източник: 168 часа

Синтетичният наркотик му давал прилив на сили и еуфория, както и чувство за величие


25-годишният Живко Кючуков, който на 9 май събори с ритник възрастна жена на автобусна спирка в Бургас, е разказвал, че е бил на наркотика пико в последните месеци, твърди "168 часа". Младежът споделял пред свои познати, че взема амфетамина, въпреки че всички знаели, че преди години бил освидетелстван като шизофреник. 

Синтетичният наркотик му давал прилив на сили и еуфория, както и чувство за величие, твърдят близки до него. Сърцето работело на тройни обороти и можел да не спи по 2-3 денонощия. Според познати на Живко той употребявал и други наркотици, а именно смесването им довело до трите пъти, в които той бил вкарван в психиатрично заведение, за да лекуват шизофренията му.

"Живееше с майка си, малката си сестра и доведения си баща, но те го оставиха преди години заради неговото поведение, често беше агресивен - разказаха близки на семейството. - Още в осми клас започна да пуши трева, а когато майка му разбра, му беше забранила категорично да го прави. Явно след това преоткри и твърдите наркотици. Почти не посещаваше училището "Димчо Дебелянов". Няколко пъти дори е бил с предупреждение за изключване. Накрая беше започнал да бяга и от вкъщи и не се прибираше по няколко дни. Майка му беше вдигнала ръце от него и реши да спре изобщо да му говори и да го превъзпитава."

Според запознати друга причина, поради която майката на Живко прекъснала контакт с него, била именно агресията му. От една година младежът живеел на квартира, а не с роднините си, каквато беше първоначалната информация. Въпреки това те го следели дали редовно си взима предписаните от психиатричното заведение медикаменти.

Живко не можел да се похвали и с много приятели, а на малкото, които имал, дължал пари. Негови познати твърдят, че към момента той работел като хамалин в магазин в родния му квартал. Преди време биячът бил и общ работник във фирма, но не се задържал там дълго и напуснал.

За висше образование 25-годишният дори и не помислял. Още със завършването на средното си образование категорично заявил, че няма да продължи да учи.

25-годишният Живко не за първи път проявява агресия. В квартал „Изгрев“, където той живее, никой от хората не е разговарял с него, защото винаги гледал лошо и ядосано. Много често съседите му го виждали в това състояние. Според запознати младежът участвал и в улични сбивания с други на неговата възраст, но те били главно след пиянски запои и след тях нямало сериозни последствия.

Както Флагман.бг пръв съобщи, агресията, която Живко прояви на 9 май, бе записана от охранителни камери в жилищния комплекс "Изгрев". На видеото ясно се вижда как той напада непозната за него пенсионерка на автобусна спирка в Бургас. Без причина и с всичка сила 25-годишният бияч рита брутално беззащитната възрастна жена, която от удара се строполява на земята, докато той крещи над нея - "Изчезвай". В първите минути никой от стоящите на спирката хора не се притичва на помощ на жертвата, а напротив - стоят и безучастно гледат. (ВИЖТЕ ПОДРОБНОСТИ В НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

В категории: Крими


15
Коментара
15
Коментара по темата
15.
do 12
29.05.2017 13:56:40
0
0
Prez komunizma nqmalo takiva hora? 79 godin v restorant Cherno more v Sozopol mojeshe da vidish i takiva kyde chertaeha po masite. Amfetamina se e proizvejdal v Bylgariq ot komunistite napylno oficialno i mnogo hora v minaloto dori ne sa znaeli, che e narkotik i vodi do zavisimost. Drugo za grabejite i prestypnostta, shtom e nqmalo takiva banditi, zashto zatvorite sa bili pretypkani? Komunizym= da nakarash PROSTOTO I TYPO PROLITARIARSKO OBSHTESTVO LISHENO OT SOBSTVENA MISYL I RAZMISHLENIQ DA MISLI, CHE JIVEE V RAQ, A VSYSHTNOST VSICHKO OKOLO NEGO DA E V LAINA DO KOLENE!!! Komentar 12, ti si perfektniqt primer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14.
до 8
29.05.2017 04:08:14
0
0
Да падне бомба в Бургас, че да може вие селяните от София да дойде в най-добрия град ли? И се казва въъъъъъййй, тва малее на село :)
13.
.....
27.05.2017 21:23:40
0
1
тоз "бияч" като го гледам та снимката май вече е нацапал гащите
12.
Samo v Bulgaria ama ne!
27.05.2017 18:15:20
2
2
Zashto samo v Burgas da e pulno s bokluci i narkomani? V evropa i amerika preliva ot takiva bokluci... Po cql svqt ima takiva narkomani i kloshari, sabirat pari za narkotici, prebivat, kradut ot apartamenti i kushti. Prez komunizma nqmashe takiva hora!!! Moje da blagodarite na politicite ni za polojenieto sega.
11.
,,,
27.05.2017 17:52:00
0
3
malkiq
10.
do 6
27.05.2017 17:02:23
1
1
koi kirqz malkiq ili golemiq
9.
....
27.05.2017 16:03:32
3
2
Определихте ли му килията ?
А вътре ще го оправят порядъчно.
8.
Бомба
27.05.2017 15:54:17
3
10
Малеее, бомба да падне над Бургас, да изчисти всички отвратителни същества...
7.
Адидас
27.05.2017 15:53:27
3
8
Аве Живко ква е тая KAPPA дето изкара ве жена ......маниак бил ,батка бил,от изгрев бил ..шматка убита ,къде са трите ленти та еба в нясрания сигурно и пресата още не си изкарал за лятоска
6.
....
27.05.2017 15:34:57
1
15
Глупости...Киряза и неговата пикла вафли ли продават?
Ама не ги закачат,щото снасят на куките.
5.
Димитрин
27.05.2017 15:22:17
10
11
Пак лъжливи статии, в Бургас не се продава пико.
4.
Емил Маринов
27.05.2017 15:21:13
1
9
Прокурор Ангел Георгиев да се самосезира и да изкара някой лев от Живко. Ще пише че бабата сама се е ритнала. В сравнение с делото Гранити, това е нищо
3.
Бургас
27.05.2017 15:11:41
3
8
Гад мръсна!
Всички наркози ще стигнат до там.
2.
Ďaaaa
27.05.2017 15:11:32
1
26
Бургаската прокуратура е с двойни стандарти. Болният Живко - в ареста без да му е осигурено лечение /и може да свърши като Горан/, а наглата циганка която преби служителка на работното и място /което е не по малко скандално от деянието на Живко/ е на свобода!?
1.
ZapoznAt
27.05.2017 14:20:19
1
13
Всички знаем че тоя случай нямаше такова пресилване...
Къде са големите мъже ,търсещи саморазправа с хората убиващи бабите и дядовците ни по селата ? Защо не се изправят срещу милионерите в общината ?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Търсил ли е Румен Радев кмета на Карнобат за новия си политически проект Търсил ли е Румен Радев кмета на Карнобат за новия си политически проект Президентът може да разчита на мен по отношение на организацията на изборния процес, аз съм избран за кмет, за да си свърша работата, заяви категорично Георги Димитров Защо новият премиер Андрей Гюров кара бургаско БМВ Защо новият премиер Андрей Гюров кара бургаско БМВ Подуправителят на БНБ и почти сигурен министър-председател днес се качи зад волана на джипа след консултациите с президента Илияна Йотова Депутат: Закриха КПК и шредерите за унищожаване на документи прегряват Депутат: Закриха КПК и шредерите за унищожаване на документи прегряват Парламентът сложи край на антикорупционната комисия окончателно, функциите ѝ се разпределят между три институции Бургас в Топ 3 на поскъпване на имотите, само за половин година цените скочили с 18 % Бургас в Топ 3 на поскъпване на имотите, само за половин година цените скочили с 18 % Средната цена за кв. метър в морския град вече е 1798 евро, има отчетлив ръст и в перлата Свети Влас Правната комисия ограничи секциите в чужбина: какво означава това за вота зад граница Правната комисия ограничи секциите в чужбина: какво означава това за вота зад граница На фона на остър институционален спор депутатите приеха на първо четене промени в Изборния кодекс, с които се намалява броят на изборните секции извън държавите от Европейския съюз до 20 Министър Кирилов утвърди концепция за въвеждане  на здравната култура сред децата и младежите Министър Кирилов утвърди концепция за въвеждане на здравната култура сред децата и младежите Новата рамка обхваща всички образователни етапи и поставя акцент върху превенцията, психичното здраве и изграждането на здравни навици Доналд Тръмп предупреди Иран за по-тежка атака при липса на ядрено споразумение Доналд Тръмп предупреди Иран за по-тежка атака при липса на ядрено споразумение Американският президент заяви, че към Иран се насочва мащабна военноморска групировка и призова Техеран да приеме преговори без условия Ексклузивно! Говори адвокатът на опозорена бургазлийка от платения порноканал с 50 хил.зрители Ексклузивно! Говори адвокатът на опозорена бургазлийка от платения порноканал с 50 хил.зрители Известно ми е, че има и други жертви, казва подзащитният пред наш репортер  Андрей Гюров заяви готовност да стане служебен премиер на България Андрей Гюров заяви готовност да стане служебен премиер на България Подуправителят на БНБ е единственият с изразено съгласие след поредица от откази в консултациите при президента Илияна Йотова Какво ще се променя в любовната ви връзка сега Какво ще се променя в любовната ви връзка сега Според зодиакалния ви знак
Бивш френски сенатор e упоил депутатка с цел сексуално насилие Бивш френски сенатор e упоил депутатка с цел сексуално насилие Съд в Париж осъди Жоел Герио на четири години затвор след дело с широк обществен отзвук във Франция Това ли е новият ред на света? Това ли е новият ред на света? Разгледайте внимателно тези два фотоса    Представителката на Минесота е била нападната с инжекция с неизвестно вещество по време на събитие Представителката на Минесота е била нападната с инжекция с неизвестно вещество по време на събитие Темата на срещата е била присъствието на федерални имиграционни служители в града Секс за 150 лв. на час: Шокиращи разкрития по делото за клуба „Силикон“ Секс за 150 лв. на час: Шокиращи разкрития по делото за клуба „Силикон“ Собственикът на еротичния бар Димитър Донов, управителят на заведението Николай Димитров и Алит Алит от Варна, за когото се твърди, че е извършвал сводническа дейност, застанаха за последен път пред Районния съд Граничен полицай простреля човек Граничен полицай простреля човек Инцидентът се случва в малкия град Аривака, а разследването може да отнеме време Испания легализира половин милион мигранти, за да попълни недостига на работна ръка Испания легализира половин милион мигранти, за да попълни недостига на работна ръка Вижте какви мерки се прилагат Това е най-евтината туристическа дестинация в Европа, нощувката е максимум 40 евро, а бирата - 2 евро Това е най-евтината туристическа дестинация в Европа, нощувката е максимум 40 евро, а бирата - 2 евро Става въпрос за Сараево  Изненадващ фаворит за вътрешен министър в служебния кабинет Изненадващ фаворит за вътрешен министър в служебния кабинет Емил Ганчев е бивш заместник-министър на вътрешните работи в служебния кабинет на Стефан Янев през 2021 година Как се прави жулиен с гъби и пилешко месо – проста рецепта Как се прави жулиен с гъби и пилешко месо – проста рецепта Жулиенът, рецептата за който ще споделим по-долу, е горещо ястие от френски произход, в което съставките (обикновено гъби, пилешко месо или морски дарове) се нарязват на ситно и се пекат в кремообразен сос под коричка от сирене Всяка домакиня допуска тази фатална грешка с пералнята си Всяка домакиня допуска тази фатална грешка с пералнята си Много хора смятат, че колкото повече дрехи натъпчат, толкова по-икономично ще бъде прането. Други пък пускат пералнята почти празна, за да „не се мачкат“ дрехите. И в двата случая резултатът не е добър
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Политическите фигури не са решение за служебния кабинет
Виц на деня Виц на деня Той:
- В джоба ти намерих патрони и бележка на арабски.
Тя:
- Идиот, това са анални свещички и рецепта от доктора.
Виц на деня Виц на деня Докторе, не мога да издържам повече на тази диета! По време на с*кс отхапах на мъжа ми ухото!
- Бели кахъри, не повече от 40 калории.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук При младите самоубийството е зов за помощ, а при старите - само молба за смърт
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори