Секретна сделка! Сирия и Венецуела планирали да продават нефт на Съединените щати, заобикаляйки санкциите
26 Май 2017, Петък, 10:28 ч.
Сирия и Венецуела са планирали да заобиколят антисирийските санкции на Съединените щати със секретна сделка за транспортиране на нефт в Карибския регион чрез фиктивна руска компания, съобщава „Блумбърг“, позовавайки се на свое разследване.
Данни за доставки на нефт в това направление обаче няма, а от завода, където е трябвало да се преработват суровините, категорично опровергават информацията да са замесени в подобна сделка.
Превод и редакция: ПИК
Взимаме повече пари заради новите ваучери за храна
Даниел Бачорски побесня, изрече гневни думи
Царевичното брашно крие тайна? Здравен ефект, за който малцина подозират
Левът изчезва от банкоматите от 1 януари: Как ще теглим евро през 2026 г.
Влаковете тръгват по ново разписание
Съпричастност с монети: Варна показва как се гради доброто
Велико Търново се обедини в маратон с кауза
Мистерията с бетонираните тела, изплували от Дунав, свързана с изчезналите милиони от Белград
Шамани се опитаха да предскажат победителя в изборите в Чили, но духовете мълчат
Явор Божанков: Арогантността на властта събори правителството, не бюджетът
Крал Чарлз III с обнадеждаваща новина за битката си с рака
Деца от Константиново написаха най-дългото писмо до Дядо Коледа – с мечти за мир, здраве и дом за всички

Май след като Путин се опита да ни обиди азбуката най накрая се сетихте кои са истинските ни приятели и кои са ни трили векове.