„Нефтохимик“ пуска билети на топ цена за морското дерби
„Нефтохимик“, заедно с шампиона „Лудогорец“, са тимовете в Първа лига, които не са допускали загуба през 2017 г.
15 Март 2017, Сряда, 14:51 ч.
Автор: Флагман.БГОтборът ще играе срещу "Черно море" (Варна) в неделя от 15 часа на стадион "Лазур"
Ръководството на „Нефтохимик“ ще пусне билети на топ цена за предстоящото морско дерби срещу „Черно море“ (Варна). Талоните за мача ще са на цена 3 лева, а пенсионери и ученици ще гледат срещата само срещу 1 лев. Мачът на „Нафтата“ с „моряците“ е в неделя, 19 март, от 15:00 часа, на стадион „Лазур“. „Нефтохимик“, заедно с шампиона „Лудогорец“, са единствените тимове в Първа лига, които не са допускали загуба през 2017 г. и в неделя „шейховете“ ще търсят задължителна победа срещу отбора на Георги Иванов-Гонзо.
„От началото на годината показваме стабилна игра и записахме много добри резултати. Сега ни предстоят много важни мачове и искаме стадион „Лазур“ да остане непревземаема крепост за нашите съперници. Желаем мачът с „Черно море“ да се превърне в празник за Бургас и именно заради това решихме билетите на мача да са с тези ниски цени. Дано повече хора да подкрепят отбора, защото играчите ни го заслужават“, това заявиха от ръководството на „Нефтохимик“.
В категории:
Спорт
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Тъпи мазути.