×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

„Нефтохимик“ пуска билети на топ цена за морското дерби


„Нефтохимик“ пуска билети на топ цена за морското дерби
„Нефтохимик“, заедно с шампиона „Лудогорец“, са тимовете в Първа лига, които не са допускали загуба през 2017 г.
15 Март 2017, Сряда, 14:51 ч.
Автор: Флагман.БГ

Отборът ще играе срещу "Черно море" (Варна) в неделя от 15 часа на стадион "Лазур"

Ръководството на „Нефтохимик“ ще пусне билети на топ цена за предстоящото морско дерби срещу „Черно море“ (Варна). Талоните за мача ще са на цена 3 лева, а пенсионери и ученици ще гледат срещата само срещу 1 лев. Мачът на „Нафтата“ с „моряците“ е в неделя, 19 март, от 15:00 часа, на стадион „Лазур“. „Нефтохимик“, заедно с шампиона „Лудогорец“, са единствените тимове в Първа лига, които не са допускали  загуба през 2017 г. и в неделя „шейховете“ ще търсят задължителна победа срещу отбора на Георги Иванов-Гонзо.

„От началото на годината показваме стабилна игра и записахме много добри резултати. Сега ни предстоят много важни мачове и искаме стадион „Лазур“ да остане непревземаема крепост за нашите съперници. Желаем мачът с „Черно море“ да се превърне в празник за Бургас и именно заради това решихме билетите на мача да са с тези ниски цени. Дано повече хора да подкрепят отбора, защото играчите ни го заслужават“, това заявиха от ръководството на „Нефтохимик“.

В категории: Спорт


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
23
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 6
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 0
Георги РУСЧЕВ Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски 22/06/2026, Понеделник 21:30 4
Флагман.БГ Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки 22/06/2026, Понеделник 21:00 2
Михаил ДИМИТРОВ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ 22/06/2026, Понеделник 19:30 0
Георги РУСЧЕВ Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна 22/06/2026, Понеделник 17:45 2
23
Коментара по темата
23.
Burgas
17.03.2017 12:24:02
2
3
Черноморец къде се състезава? Кой отбор е по-успешен? Нафтата или Черноморец? Риторични въпроси само... Всички знаем, че Нефтохимик има много повече фенове и повече успехи от Ч-ц. Това са факти, просто факти... :) САМО НАФТА и успех срещу Морето.
22.
423423423423
16.03.2017 16:18:31
1
4
Оооооо ,таранкаС :D Вас има ли ви още бе?
21.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ
16.03.2017 10:04:50
2
6
Всички на стадиона!Шарани това е за вас .!.
20.
Литекс не е ЦСКА
16.03.2017 04:00:30
3
2
Мастер не е Нефтохимик
19.
До 17
15.03.2017 22:54:23
7
17
Охлюв,въобще не си запознат.никакво преименуване на нафтекс на псфк не е имало .автобуса на Черноморец беше мерцедес,а на нафтекс беше икарус.школа си имахме и само дойдоха няколко юноши.Черноморец никога не е преименувал отбор за да го има на картата,за разлика на вас,които сменихте на пет отбора имената.това са атлетик,светкавица,мастер(бургас),и някакво снц бяхте направили.айде лека от мен.
18.
Bs
15.03.2017 22:41:03
3
5
Ей шарани ще ви е*ем жени!
17.
До 12
15.03.2017 22:36:33
0
9
Хахаххаха палячо ти ли ще говориш за припознаване бе боклук? По-големи смешници от вас няма, първо че в България никой не ви бори за живи, второ в Бургас несъществувате, къде си тръгнал да пикаеш срещу вятъра бе палячо. Ти ли си тръгнал да ми говориш за припознаване, при положение че 15те ви фена припознаха ПФК Нафтекс преименуван на ПСФК Ч-ц? Малоумник припознахте отбора, стадиона, школата, рейса дори. Та ти ли си тръгнал да ми говориш за припознаване обитак. Прибирай се в мишата си дупка и не се показвай повече кенеф!
16.
До 12
15.03.2017 22:12:15
6
3
Припознавайте ФК.Мастер(Фб.Бургас) и си мислете,че това е нефтохимик9
15.
До 14
15.03.2017 21:49:39
10
3
Тоз пък малоумник. Пиши си за твоя отбор бе кенеф, как да пишеш като и ти незнаеш в коя селска група играете, обитак. Някой искал ли ти е мнението тъпак? За селското ти отборче никой не пише а ти търсиш популярност под новините за Нефтохимик. Миризлив шаран
14.
бургазлия
15.03.2017 20:44:29
5
15
Ако искам ще пиша, ако не искам няма да пиша. Последно от някакъв си мазут ще диря акъл какво да правя и какво да не правя. Имате си клубен сайт, фейсбуче, пишете си там глупостите, никой не ви пречи. Флагман е обществена медия и всеки може да пише коментари. На който не му отърва, да не чете. Всъщност не виждам някой фен на Черноморец да ви е обиждал, псувал или да е писал някакви лъжи. Не се напъвайте за реплики, няма да има дуплика. Живи и здрави. САМО ЧЕРНОМОРЕЦ.
13.
Коко
15.03.2017 18:00:15
5
10
Момичета,нека не се заблуждаваме с победи над двата най слаби отбора в първенството и с играта срещу верея.все още няма идея за по добър футбол.много рано янев го възхваляваме.поне сега имаме фобри футболисти,а нещо играта не се вързва както трябва.
12.
Умряла скумрия
15.03.2017 16:54:59
3
7
Припознавайте Събев и си мислете, че това е Дражев
11.
Мафия
15.03.2017 13:53:04
9
14
Припознавай мастер и си мислете,че това е нефтохимик.
10.
До цаците
15.03.2017 12:49:58
16
7
Нефтохимик играе в А професионална футболна група а вие? :DDDD
9.
1488
15.03.2017 12:47:34
14
7
Ей вмирисани риби, не ви ли е срам да пишете тука коментари бе 15 алкохолика ви е агитката. С какви очи пишете тука, къде ви играе отборчето бе обитаци в коя от селските групи се състезава? Скоро се опитах да го намеря нито във В нито в А регионална, незнам впкоя селска група сте мишки. Затваряайте си вмирисаните рибешки усти защото пак ще пишете жалби обитаци!!!
8.
До 7
15.03.2017 12:32:49
16
10
Браво, това е самата истина. Под всяка статия за Нефтохимик наблюдаваме избиване на комплекси от страна на "феновете" на Черноморец. Не че някой им обръща внимание, но е досадно. Относно посещаемостта - погледнете как е на останалите мачове от първенството, при всички има спад. С оглед на добрата игра след зимната пауза обаче, както и ПЕТТЕ мача без загуба, очаквам в Неделя да отбележим най-високата ни посещаемост за сезона до момента. Независимо от времето, всички на стадиона да подкрепим момчетата. Те го заслужават!
7.
До шараните
15.03.2017 12:25:43
16
9
Нещастници, не ви ли е неудобно да пишете, след всичко, което вашия отбор, с ваша подкрепа, причини на Нефтохимик? Кражба на децата, кражба на футболистите, кражба и пребоядисване на стадиона, даже историята искахте да откраднете! И всичко това с парите и данъците на всички бургазлии! Тепърва ще плащаме милиони за вашите глупости. Тогава ние излизахме с лица и имена и заявявахме, че това е кражба и схема. А вие подкрепяхте и ни наричахте хейтъри. Накрая ние се оказахме прави, а вие сега изсипвате всичката си злоба и комплекси под статиите за Нефтохимик. Анонимно, разбира се! А хората, които се опитват да творят интриги, криейки се в анонимни форуми, тези хора не заслужават и презрение. В неделя сме няколко хиляди на стадион Нефтохимик, следващия мач още повече!
6.
Edin ot 10 te mazuta
15.03.2017 12:22:38
16
7
Ei taranki problem li ima da se vidim ?
5.
Синя акула
15.03.2017 12:16:54
14
29
Не промоция, безплатни да са билетите пак ще има 150 човека с пубилката на Морето.
Тъпи мазути.
4.
Az
15.03.2017 12:15:19
3
11
Най-накрая! 10 лева най-евтиния билет срещу Монтана в студа, беше безумие. Няма друг български отбор с такива цени.
3.
Коко
15.03.2017 12:12:21
1
6
До 1. Тъпак,след два месеца свършва първенството.
2.
бургазлия
15.03.2017 12:06:21
11
23
Хайде на бас, че варналии ще са повече от мазутите.
1.
nikolai
15.03.2017 12:02:47
6
6
BRAVO na rakovodstvoto qavno sa pro4eli k0mentara mi ot v4era i reagiraha barzo neka da ne o4akvat oba4e 4e v nedelq 6te ima 15000 4oveka no ako ostanat biletite na tezi ceni sled mesez dva 6te sa pone 5000 do 7000 sas sigurnost
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ В ПТП-то участват пет автомобила, има тежко ранени 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си Една жена никога не трябва да се снишава толкова ниско, че да моли за уважение и лоялност Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Посрещането на първите слънчеви лъчи в утрото на 1 юли е уникална за България традиция, вдъхновена от вечната рок класика на Uriah Heep Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Много хора вярват, че токсичната им връзка е резултат от собствените им недостатъци Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Франция, Испания, Белгия и Великобритания въведоха предупреждения, училища затварят, транспортът се затруднява Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Уникално дефиле, кукери и детски работилници превърнаха местната лодкостоянка в най-горещата културна точка на уикенда Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи В МБАЛ „Сърце и Мозък“ тя получава своевременно лечение и се възстановява благодарение на адекватната намеса на екип от специалисти БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences
Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори