×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пеевски внесе в НС предложение за закриване на Антикорупционната комисия
  • Пристигнаха двата самолета за борба с пожарите от Швеция
  • Държавата отпуска 900 хиляди лв. помощи за пострадалите при пожарите
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Община Бургас поддържа денонощна връзка с хората от санираните блокове


Община Бургас поддържа денонощна връзка с хората от санираните блокове
Всеки сигнал, който постъпва в администрацията, се проверява от строителните експерти
21 Февруари 2017, Вторник, 17:53 ч.
Автор: Флагман.БГ

По входовете на всеки блок, който е в процес на саниране, вече има информационни брошури с телефони и имейл, чрез които всеки може да се свърже с експерти на Община Бургас или представител на инвеститорския контрол


Община Бургас осигури възможност на хората, чиито блокове се санират по Националната програма за енергийна ефективност, да подават сигнали по всяко време на денонощието. Гражданите могат да я използват, ако възникнат проблеми по време на строителните дейности или имат съмнение в качеството на ремонта.
По входовете на всеки блок, който е в процес на саниране, вече има информационни брошури с телефони и имейл, чрез които всеки може да се свърже с експерти на Община Бургас или представител на инвеститорския контрол. Предвиден е денонощен горещ телефон, на който гражданите могат да оставят съобщение и телефони за обратна връзка. 
Осигуряването на възможност за денонощен контакт с гражданите е част от стратегията на Община Бургас за контрол върху качеството на изпълнение на строителните работи по Националната програма за енергийна ефективност. Всеки сигнал, който постъпва в администрацията, се проверява от строителните експерти.
Припомняме, че гаранционният срок на извършените подобрения е 5 години и ако през това време възникнат проблеми, които не са вследствие на умишлена интервенция, се отстраняват от фирмите изпълнители за тяхна сметка. Община Бургас ще продължи да следи строго за изпълнението на строителните дейности и спазването на изискванията, поставени от собствениците на жилища.
Всеки гражданин може в рамките на работния ден да подаде сигнал на стационарните телефони на Община Бургас:  056/907 294 и 056/ 907 274.
Сигнал може да бъде подаван денонощно чрез гласова поща на горещ телефон 0887 870 020.
Ето кои са лицата, упражняващи инвеститорски контрол на строителните работи по санирането на сградите, с които гражданите да се свързват при необходимост:

Николай Михайлов Димитров
0889 603 266
[email protected]
Меден Рудник - бл.104, бл.107, бл.109, бл.112, бл.76, бл.79, бл.84, бл.115, бл.60, бл.55, бл.65,

Татяна Веселинова Пренерова
0889 607 142
[email protected]
Лазур - бл.2, бл.78, бл.68, бл.69;
Зорница - бл.40; Изгрев - бл.20
Странджа - 15,17,19; Иван Богоров 20;

Константин Ванев Банов
0889 603 696
[email protected]
Възраждане - бл.3, бл.42, бл.2, бл.11;
Братя Миладинови - бл.1, бл.8,

Димитър Йорданов Димитров
0889 604 320
[email protected]
Славейков - бл.19, бл.70, бл.63, бл.24, бл.29, бл.51, бл.57, бл.34, бл.27

Валентин Живков Вълков
0889 601 503  или 0878 451 099
[email protected]
Меден Рудник - бл.403, бл.410, бл.415А, бл.416, бл.418, бл.420, бл.421, бл.53,бл. 31, бл.28, бл.46

Веселин Иванов Тодоров
0886 398 311
[email protected]
Изгрев - бл.32, бл.29А, бл.73, бл.62, бл.8, бл.42А;
Славейков - бл.21

Петър Димитров Гюров
0887 827 200
[email protected]
Зорница - бл. 34, бл.26, бл.35, бл.42, бл.14;
Братя Миладинови - бл.8, бл.67

Елиан Георгиев Стоянов
0885 227 605
[email protected]
Славейков - бл. 1-В, бл.2, бл.3, бл.4, бл.5, бл.6, бл.54, бл.33, бл.37, бл.38

Александър Цеков
0889 604 970
[email protected]
Изгрев - бл.19; бл.31, бл.61
Славейков - бл.9, бл.49,

Още информация за Националната програма за енергийна ефективност на многофамилните жилищни сгради ще откриете на сайта на Община Бургас на адрес: http://www.burgas.bg/bg/info/index/890.


В категории: Бургас , Животът


Флагман.БГ Първите щъркели отлитат на юг (ВИДЕО) Първите щъркели отлитат на юг (ВИДЕО) 30/07/2025, Сряда 10:20 3
7
Коментара по темата
7.
Бург
21.02.2017 17:27:26
0
5
Г-н Скриптор , какви изисквания , какви фирми ? Аз говоря за качеството на строителните работи . Абсолютно липсва РЕАЛЕН контрол . Едно е да излезеш и да си правиш пиар , друго е да се работи . Та много ми стана интересно като отворих те въпроса за фирмите , които са избрани ,защо не кажете колко от тях са извършвали някакви Строителни дейности преди обществените поръчки.А и нещо ми звучите като вашия работодател Б.Б.,че в цяла България имало само един протекъл блок.Само в Меден рудник текат повече от десет и то завършени.Това е реалността , понеже хората и да се оплакват , знаете ли какво казват от общината това са фирмите , толкова могат.И като дойде време за избори , да не се чудите къде ви отидоха 72 % . Поздрави .
6.
несериозно е
21.02.2017 17:02:59
0
5
Качеството е под всякаква критика. Строителният надзор си пие кафето във фургоните на строителя, за какъв контрол да говорим. Няма блок от завършените, който да не тече. Лепи се стиропора върху ръждясалите панели. Само на външен вид го докарват, прах в очите.
И да пуснеш жалба до общината, ефект никакъв.
5.
tt
21.02.2017 16:17:20
1
7
всички работници са само мангали, а като им видя строителните техници какви хлапетии са, дето хал хабер си нямат от нищо ,мога да предположа колко ще е "качествено" всичко това...
4.
Скриптор Инцертус
21.02.2017 16:02:11
6
2
Бург, ако има проблеми на едно-две места, това е в рамките на нормалното. Но не може да говориш толкова тенденциозно за 60-70 блока, по които се работи в Бургас. Ако си строител, който не отговаря на изискванията и не са те избрали, кажи си. И понеже сега някой ще почне да коментира, че били "наши" фирми само избраните, да се знае, че работят десетки фирми.
3.
Скриптор Инцертус
21.02.2017 16:02:11
4
4
Бург, ако има проблеми на едно-две места, това е в рамките на нормалното. Но не може да говориш толкова тенденциозно за 60-70 блока, по които се работи в Бургас. Ако си строител, който не отговаря на изискванията и не са те избрали, кажи си. И понеже сега някой ще почне да коментира, че били "наши" фирми само избраните, да се знае, че работят десетки фирми.
2.
Финикийци
21.02.2017 15:58:30
1
6
Преди много години е имало журналисти които са информирали обществото. Сега има продажни подлоги, журналя, които пишат само поръчково(с/у заплащане). И кои плаща най добре, крадците от ГРОБ, строителните фирми които направиха от Бургас "бетонно гето" и други които ще познаете по липсващата възможност за коментари под платените хвалебствия на "ЖЪЛТИЯ" ФЛАГМАН.
1.
Бург
21.02.2017 15:48:35
3
11
Какъв контрол , какви пет лева . Някой проверява ли плътността на стиропора , какво лепило се използва , каква мрежа . Тези хора , които сте дали като проверява щи, не е лошо да ни кажете колко стаж имат в строителния сектор. Целият декември и януари се работи , лепене , шпакловане , мазилки при денонощни минусови температури . Мога да ви гарантирам , че ще падат изолации в рамките на една година . Поздрави от един строител .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Двата самолета от Швеция за борба с огнената стихия кацнаха в Пловдив Двата самолета от Швеция за борба с огнената стихия кацнаха в Пловдив След техническо забавяне, летателните машини се включват в гасенето на големия пожар край Струмяни, където вече действат шест хеликоптера от България и чужбина Илиана Раева срази руската треньорка Шаталина: „Загубата в Токио явно боли!“ Илиана Раева срази руската треньорка Шаталина: „Загубата в Токио явно боли!“ Президентката на БФХГ защити с плам и факти българските гимнастички след обидни коментари за външния им вид от рускинята Вера Шаталина ММС избра футболен агент и пиарка за нови управници на тотото ММС избра футболен агент и пиарка за нови управници на тотото За 6 месеца в кабинета спортният министър Пешев прави вече трета промяна в тотализатора Израел остава стратегически пазар за българския туризъм Израел остава стратегически пазар за българския туризъм Министър Мирослав Боршош обсъди перспективите на израелския туристически пазар с представители на Israir Airlines Недялко от Равнец мина на червено и предизвика ПТП до подземната улица на Бургас Недялко от Равнец мина на червено и предизвика ПТП до подземната улица на Бургас Имал книжка от 1 година, сега обаче май ще я загуби Сряда е ден за нежни и въздушни сирници, които не се пържат, а се топят в устата Сряда е ден за нежни и въздушни сирници, които не се пържат, а се топят в устата За най-добра текстура, претрийте изварата през сито – така ще стане кадифена и нежна Как тази риалити звезда се промени - от Биг Брадър до майка за пример Как тази риалити звезда се промени - от Биг Брадър до майка за пример Сексбомбата разкри как риалити форматът променя живота ѝ завинаги След призива на банките домакинствата се втурнаха да внасят левове След призива на банките домакинствата се втурнаха да внасят левове През юни новооткритите депозити скочиха с над 20% спрямо май Четири катастрофи в един ден в Бургаско – няма загинали, но има ранени Четири катастрофи в един ден в Бургаско – няма загинали, но има ранени Движение на заден ход, несъобразена скорост и загуба на контрол – водещи причини за инцидентите След 3 часа в неизвестност - спасиха мъж, отнесен с падълборд в морето край Несебър След 3 часа в неизвестност - спасиха мъж, отнесен с падълборд в морето край Несебър Благодарение на решителната намеса на доброволци и координираната акция на институциите, 40-годишният е открит невредим
Почина първият вокалист на Iron Maiden Пол Марио Дей Почина първият вокалист на Iron Maiden Пол Марио Дей Той си отиде на 69-годишна възраст Камила няма да бъде кралица, ако Чарлз си отиде първи Камила няма да бъде кралица, ако Чарлз си отиде първи След смъртта на краля Камила ще стане вдовстваща кралица, а престолът ще премине към принц Уилям Земетресение с магнитуд 8,7 удари Русия, в САЩ и Япония са на тръни заради цунами Земетресение с магнитуд 8,7 удари Русия, в САЩ и Япония са на тръни заради цунами По първоначални данни, не се съобщава за жертви. Материалните щети със сигурност ще са много големи  Овенът и Девата ще се радват на пари, а Ракът – на любов Овенът и Девата ще се радват на пари, а Ракът – на любов  Хороскоп за деня – 30 юли 2025, сряда Скандалната Бони Блу разкри подробности за сексуалния си "рекорд" Скандалната Бони Блу разкри подробности за сексуалния си "рекорд" Възстановявала се е с понички Спортен шеф критикува решението 12-годишно дете-чудо да бъде допуснато до Световно по плуване Спортен шеф критикува решението 12-годишно дете-чудо да бъде допуснато до Световно по плуване Ето какво твърди Хансман Труп на дете изплува на плажa, никой не го издирвал Труп на дете изплува на плажa, никой не го издирвал Чужденец намерил тялото на 3-годишното момиченце Лодка с туристи се преобърна край делтата на Дунав в Румъния, има загинали Лодка с туристи се преобърна край делтата на Дунав в Румъния, има загинали Инцидентът е станал в бурни води Бясна гонка с кола, управлявана от 8-годишно дете Бясна гонка с кола, управлявана от 8-годишно дете Задържаха майка му Руски удар срещу затвор в Украйна, има голям брой жертви Руски удар срещу затвор в Украйна, има голям брой жертви Атаките са били масирани в 2 области
Бойко Борисов Бойко Борисов Пак ще ми се подиграват, че хвърлям пари от джипката, но нека дойдат да видят какво сме направили Виц на деня Виц на деня - Докторе, помогни да сваля килограми, всички диети пробвах!
- Домати, краставици, зеле, лук.
- Да ги варя, или да ги пека?
- Копай!
Виц на деня Виц на деня Лекар към пациент:
- Как е главоболието, от което се оплаквахте?
- Замина за няколко дни у майка й.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ан*лен с*кс - единственият случай в който я убеждаваш, че не ти е никак голям...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори