×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Официално: Срещата между Тръмп и Путин в Будапеща - отменена!
  • Силно земетресение разтърси Източен Тайван
  • Керана Ангелова представя “Книга за Христо Фотев на 4 ноември в Художествената галерия
  • Националната премиера на документалния филм „Потопът и вкаменената гора“ стартира от Бургас на 8 ноември в НХК
  • Днес затварят две улици в ж.к. "Възраждане" - ул. "Дебелт" и ул. "Пробуда"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ромският лидер Илия Илиев цъфна като водач на листа в Бургас


Ромският лидер Илия Илиев цъфна като водач на листа в Бургас
Илия Илиев ще се опита да къса от циганския вот в Бургаска област
Тема в развитие
Националният лидер на СЕК Георги Манев ще влиза в парламента от Перник Ексдепутатът Костадин Марков водач на Реформаторския блок в Бургас, изненадата е д-р Васил Костадинов ДОСТ регистрира кандидат-депутатите си в Бургас, Хюсеин Хафъзов – аут Кмет и бивш депутат в челото на листата на „Нова Република“ в Бургас Веселин Марешки с шокираща листа в Бургас, един от Айтос и варненско-шуменски миш-маш Зелена партия също се регистрира за вота, вижте листата им #КОИ изплува в изборите в Бургас Вижте листата на "Обединените патриоти" за Бургас Веселин Марешки пред Флагман.бг: Не аз, а Гергана Стефанова ще води листата ни в Бургас Ромският лидер Илия Илиев цъфна като водач на листа в Бургас ГЕРБ Бургас регистрира листата си, водещ журналист е изненадата (ОБНОВЕНА) Велизар Енчев и Жорж Ганчев поведоха бургаските листи на две маргинални партии Веселин Марешки се кандидатира за депутат от Бургас? Първо във „Флагман”: Цялата листа кандидат-депутати на БСП за Бургаска област Областният лидер на ДПС в Бургас Ахмед Сюлейман потвърди Флагман.бг, близък на Йордан Цонев е водач на листата Красивото лице на АБВ Ваня Проданова неочаквано отпадна от листата. Обидена ли е? Бивш варненски зам.-кмет – водач на листа в Бургас "Мозъчният тръст" на Митьо Пищова първи регистрира листата си в Бургас, водач е преживяла изборния ужас в „Арена Армеец“
виж още
скрий
20 Февруари 2017, Понеделник, 11:06 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ

Партия ДРОМ се регистрира в Районната избирателна комисия преди минути

Ромският лидер Илия Илиев е водач ДРОМ в Бургаска област. Представител на формацията преди минути регистрира листата в Районната избирателна комисия, а безспорната изненада е първото място на Илия Илиев.

Появата му в Бургас не изглежда случайна. Илиев е бивш депутат от ДПС. Самият той твърди, че има влияние в ромските махали. Дали това ще е така – ще стане ясно на предстоящия вот. В листата му са хора от Средец, Лозарево, Малко Търново и Карнобат, където той имал структури.

Освен ДРОМ по обяд в РИК се регистрира и никому неизвестната „Национална републиканска партия“.

Национална републиканска партия

1.Валери Венциславов Димитров
2.Тодор Николаев Арабаджиев
3.Десислава Ценкова Димитрова

ПП ДРОМ

1.Илия Янков Илиев
2.Карамфил Филипов Боянов(Средец)
3.Митко Стефанов Минков(Лозарево)
4.Василка Емилова Христова(Малко Търново)
5.Гергана Тоткова Демирова(Карнобат)

В категории: Политика


6
Коментара
Флагман.БГ Бърз трик за по-лесно заспиване Бърз трик за по-лесно заспиване 31/10/2025, Петък 20:29 2
Тервел ИЛИЕВ Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър 31/10/2025, Петък 20:00 2
6
Коментара по темата
6.
!!!
20.02.2017 18:57:49
2
0
Карамфил е неграмотен,какъв законотворец ще е .Ромите имат образовани хора,защо не поставят тях, а са наредили този човек.
5.
ЪРП
20.02.2017 16:18:54
0
2
ПРОЧЕТЕТЕ СТАТИЯТА ОТ ЛИНКА!!!

ЕТО ТАКИВА ПОЛИТИЦИ Е МЕЧТАЕЛ ЛЕВСКИ ДА ПОВЕДЪТ БЪЛГАРИЯ:

БРАВО ,БРАВО, БРАВОООО НА КОРНЕЛИЯ НИНОВА!!!

http://epicenter.bg/article/Korneliya-Ninova-kam-Antonio-Lopes--Ne-mozhete-da-me-sprete-da-kazha-istinata--/120802/2/48

НЯКОЙ ДА Е ЧУЛ ОТ ДОСЕГАШНИТЕ ШУШУМИГИ..., БОЙЧОВЦИ, МОЙЧОВЦИ И ОТБОР КРЕТЕНЯСАЛИ ПЕДЕРУГИ ДА ИЗРЪМЖИ ТАКА НА ОНЕЗИ ,КОИТО СИ ВЪОБРАЗЯВАТ ,ЧЕ СМЕ ИМ РОБИ????????????
4.
Бай Мангал
20.02.2017 14:32:27
1
2
И аз искам да съм депутат аз по голям циганин от илииката
3.
До Флагман
20.02.2017 13:31:30
1
6
Уважаеми от Флагман, от няколко дни има хакерска атака срещу отзивните ръчички върху коментарите в сайта ви.
Ако има нужда, може да сигнализирате някого, за две минути един коментар има 150 отзива. Не е вашата аудитория, която често може и да скача, а някой трол, сигурно проблеми с някои коментари.

С уважение, жител на Бургас
2.
Ттавевйл
20.02.2017 13:19:37
0
58
Керанке голямо слагане на ГЕРБ, голямо обужване с пълни екстри във всички отверстия! Що сте забранили коменатрите за статиите с ГЕРБ?!
1.
ДРОН
20.02.2017 13:12:52
0
3
-СЦВ от Старкрафт-Кауфа-да събира минерали и газ-тва им е работата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Затварянето на рафинерията в Бургас води до тежък недостиг на средства и затруднява изпълнението на заложените цели, коментира икономист Шокиращ сигнал във Второ РУ: Собственик на детски център в Бургас дрогирал майки, за да спи с тях Шокиращ сигнал във Второ РУ: Собственик на детски център в Бургас дрогирал майки, за да спи с тях Следи от наркотици в телата на няколко жени вдигнаха полицията на крак Драма с моряците от „VIVA 962“, избягали в Бургас след арест в Севастопол Драма с моряците от „VIVA 962“, избягали в Бургас след арест в Севастопол Военните ни изпратиха с хляб и вода, споделят украинските моряци Всички ли мразят Слави? Тв водещият с безпрецедентен ход във фейсбук Всички ли мразят Слави? Тв водещият с безпрецедентен ход във фейсбук Публична тайна е, че други политически лидери имат модератори, които управляват публичните им страници и те блокират троловете Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър Участник крещи: "Каам ти, каам ти" Иван Гайков: Нуждаем се от пристанищна инфраструктура в Приморско, за да развием цялото Южно Черноморие Иван Гайков: Нуждаем се от пристанищна инфраструктура в Приморско, за да развием цялото Южно Черноморие Кметът настоя за държавна подкрепа за реализиране на проекта Мъж се направи на жена в "Ергенът" Мъж се направи на жена в "Ергенът" Иронизира участничка Защо забраниха износа на горива и има ли запаси? Защо забраниха износа на горива и има ли запаси? Управляващите уверяват, че са бързали, за да предотвратят спекула с цените, но от опозицията подозират, че причината е друга - резервът е празен  Какво се случва с водата в голям роден град? Какво се случва с водата в голям роден град? Хора са притеснени Кметът Алексиев: Стартирахме проекта за голямата болка на Поморие, вече няма да оставаме без вода Кметът Алексиев: Стартирахме проекта за голямата болка на Поморие, вече няма да оставаме без вода Довеждащ водопровод с резервоари, вълнолом и екологични инициативи ще подобрят инфраструктурата на крайморския град
Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Военното ведомство оабче оставя окончателното политическо решение в ръцете на Доналд Тръмп Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда На  1 ноември  от 11:00 ч. на наказателния паркинг до стадиона участниците в  Гимкхана  ще демонстрират умения, скорост и безопасно шофиране Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Цветното събитие ще се проведе на 6 ноември от 16 часа Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Вижте какво се случва Галена натиска последния златен бутон Галена натиска последния златен бутон В есенната неделната вечер зрителите ще се насладят на няколко въздействащи музикални изпълнения Хамас предаде тялото на убития български заложник  Хамас предаде тялото на убития български заложник  Сахар Барух е с българско гражданство и бе отвлечен от кибуца Беери Бизнес за милиарди подари Рамзан Кадиров на дъщеря си Бизнес за милиарди подари Рамзан Кадиров на дъщеря си Айшат стана горд собственик на фабрика за облекла, склад и общежитие за работници Ето къде приеха задължителен коледен бонус от 639 евро Ето къде приеха задължителен коледен бонус от 639 евро Така наречената "Зимна празнична надбавка" ще бъде в размер на половината минимална работна заплата  в Словения Защо военните вземат с 1000 лева по-високи пенсии Защо военните вземат с 1000 лева по-високи пенсии За високите пенсии на военни и полицаи е, че при тях три години действително изслужено време се зачитат за пет години осигурителен стаж от трета категория
Доналд ТРЪМП Доналд ТРЪМП Няма да си губя времето с Путин, който говори, говори – и нищо Виц на деня Виц на деня - Любовният ми живот е като Coca-Cola.
- Искрящ, бурен и сладък ли?
- Не, бе! Първо беше нормален, после стана Light, а сега вече е Zero!
Виц на деня Виц на деня - Дъще, ела да измиеш чиниите!
- Мамо, аз съм родена за големи неща!
- Добре, ела да измиеш тенджерата!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако не сте джентълмен, то е възможно да сте… лейди
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори