Маргарита Попова на нова важна длъжност от днес!
23 Януари 2017, Понеделник, 16:53 ч.
Източник: Blitz.bgДосегашният вицепрезидент на България Маргарита Попова от днес е на нова длъжност. Тя е назначена за зам.-председател и главен секретар на Българската стопанска камара.
В качеството си на зам.-председател Маргарита Попова ще отговаря за правната инфраструктура (вкл. Арбитражния съд на БСК) и международната дейност на БСК, мотивираха назначението от камарата.
За заместник главен секретар е назначен Добри Митрев. Той ще отговаря за контактите с членовете на БСК, както и за административното обслужване на камарата. Досегашният главен секретар Петър Денев става заместник-председател на БСК с ресори „Малки и средни предприятия“, „Връзки с университетите“ и „Външноикономическо сътрудничество“, допълниха от БСК.
В категории:
Политика






Все повече случаи на западнонилска треска в Гърция, седем са починали
18/09/2025, Четвъртък 10:20
0









Младежи потрошиха луксозна кола в Пловдив за TikTok слава
18/09/2025, Четвъртък 09:48
0

Този бургазлия днес празнува
18/09/2025, Четвъртък 09:44
0





Въвеждат нова 24-часова електронна винетка от февруари 2026 година
18/09/2025, Четвъртък 09:09
0



