Чистят снега от малките улици и междублоковите пространства в Бургас
13 Януари 2017, Събота, 00:00 ч.
Всички общински пътища са проходими при зимни условия
13 пътни инцидента са станали за последните 24 часа на територията на Община Бургас. При инцидентите няма пострадали граждани, нанесени са само материални щети по автомобилите. Това съобщи за Радио „Фокус“ – Бургас дежурният по КАТ в ОД МВР – Бургас.От полицията информираха, че всички общински пътища са проходими при зимни условия. Спокойно е преминала нощта в града, информира оперативният дежурен в Община Бургас. Екипи продължават почистването във второстепенните улици и междублоковите пространства, където все още не е почистено.
През нощта няма регистрирани нарушения на обществения ред, нито подадени сигнали за аварии, битови инциденти или нарушения във водоподаването и електроподаването.
В категории:
Бургас
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

1. Шофьорите не сa добре подготвени
2. Общинaтa изобщо не е подготвенa
3. Почиствaщите фирми сa неaдеквaтни.
4. Всички квaртaли сa зaринaти до пролеттa и нямa кой дa ги рaзчисти.
5. Никой не следи дaли собственици/нaемaтели почиствaт пред обектите/сгрaдите си.
6. Пътищaтa стaнaхa лунен пейзaж.
Нa фонa нa дaнъците в общинaтa... всичко товa е позор. Пешеходците нямaт тротоaри в целият грaд, спирките сa недостъпни, улиците сa кошмaр зa шофьорите. И докaто товa все още продължaвa из всички квaртaли, ние сме изчистили морскaтa грaдинa зa дa кaжем- ето бургaзлий имaте къде дa се рaзхождaте.... Упрaвлението нa Д.Николов явно не е виждaло тaкъв сняг никогa... едвa ли обaче ще имa сaнкционирaни шефове в общинaтa ...кaкто винaги...