Рено се превърна в шейна, заби се в оградата на бул."Стефан Стамболов"
06 Януари 2017, Петък, 09:20 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Емел МАХМУДКарайте внимателно, за да няма други подобни ПТП, съветват от КАТ
Рено Меган катастрофира преди минути на бул."Стефан Стамболов", предава от мястото на инцидента репортер на Флагман.бг.Очевидната причина е несъобразена скорост. Френският автомобил просто се е превърнал в шейна и цяло чудо е, че няма пострадали след инцидента. ПТП-о причини известно задръстване на булеварда.
Карайте внимателно, пътищата са изчистени, но на места има поледици, които могат да доведат до подобни инциденти, съветват от КАТ Бургас.



В категории:
Бургас
Община Несебър и АБЧОЦнасърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания

или след първи клас не влизахме в час...
имаше една приказка за хърбел ли..щърбел ли беше... абе нещо за смях, ама какво точно...
5см сняг има и града е блокиран. Всички пътища са заринати. По селата сигурно има повече изкарана техника.
В София натрупа 30-40см сняг и не оставиха сняг да се задържи на пътя. Пътищата там от сутринта са на асфалт, дори няма киша. Тук дори по най-главните улици нито се чисти, нито е хвърля луга, нито химикали.
Няма заледени улици, всичко е изчистено до асфалт. Независимо от снеговалежа се кара отлично.
Браво!
Хора с такъв речник и отношение, който не умеят и да пишат правилно, трябва да ги забранят в публичното пространство. И ти наричаш Буба "прос селянин"... нямам думи...
За пореден път се убеждавам!