×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Дават евтини заеми за ремонти в кооперации
  • Започва Страстната седмица
  • Иран каза „не“ на Тръмп: Ормузкият проток остава затворен
  • Григор Димитров запази позиция, голям скок за Иван Иванов
  • Земетресение в Северна Гърция
  • На мъжете в Германия под 45 г. им трябва одобрение от властите за по-дълъг престой в чужбина
  • Възрастта за пенсия във Великобритания се вдига на 67 години
  • Тръмп с ултиматум Иран до вторник вечер да отвори Ормузкия проток
  • Отиде си големият певец, композитор и поет Михаил Белчев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

След дъжд качулка! Перата щял да ходи в Харманли, за да брани България. Обяви се за герой!


След дъжд качулка! Перата щял да ходи в Харманли, за да брани България. Обяви се за герой!
Петър Низамов пристигна днес в съда със сестра си. Той ще бъде съден за ареста със свински опашки на мигранти
Тема в развитие
Вярвате ли му? Не Перата тръгнал да обира мигрантите, а те него (ВИДЕО) Как стигнахме дотук? Перата на сбирка на патриоти в Дрезден Освободиха Перата, направиха му шпалир пред Съдебната палата в Бургас Приятел закопал Перата за гражданския арест на мигрантите в Странджа Перата се прави на адвокат: Не съм джобил мигранти, патриот съм Перата: Обиждам се на Прокуратурата, че допуска да съм джобил мигранти (ОБНОВЕНА) Различната история на Перата или как той преживя своя катарзис Първо във Флагман! Пуснаха Перата на свобода (ОБНОВЕНА) Ловецът на мигранти Перата с 4 присъди и 15 полицейски регистрации (ОБНОВЕНА) Млади момчета с бръснати глави окупираха съда в Малко Търново заради Перата (СНИМКИ) Перата твърди, че ще става доктор по наказателно право, но все още влачи изпити (ВИДЕО) Валери Симеонов: Глутници от престъпници обикалят границите, за да бият и грабят Прокуратурата: Петър Низамов заплашвал афганистанците с пистолет, искал е да ги ограби /ОБНОВЕНА/ Извънредно! Арестуваха Перата за незаконния лов на мигранти и връзването им със свински опашки (ОБНОВЕНА) Прокуратурата подхвана Перата, грози го до шест години затвор Само във Флагман! Вижте кой е патриот N1 на българската граница, той поиска въже за Бойко Борисов (ВИДЕО)
виж още
скрий
25 Ноември 2016, Петък, 06:00 ч.
Автор: Гергана РАДЕВА

Снощи Низамов явно правеше интернет революция и след като страстите утихнаха реши да се изпъчи като Матросов на амбразурата

Криминално проявеният Петър Низамов-Перата се появи преди минути в Съдебната палата в Бургас, където днес ще бъде съден за ареста със свински опашки на трима мигранти (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ).

Перата се самопровъзгласи за герой, в типичния си стил нападна журналистите и ги обяви за национални предатели.

Низамов коментира и вчерашните бунтове в бежанския център в Харманли. По думите му държавата нямала никакво разузнаване и заради това допуснала масовия протест. Перата каза, че след края на протеста тръгва за Харманли, за да „събужда народа”.

Друг е въпросът какво ще прави днес там, след като бунтът бе потушен и стотици мигранти бяха арестувани.

Перата снощи цяла вечер явно бе пред компютъра си и провеждаше интернет революция, вместо да отиде на първа линия в Харманли, където застанаха достойни български мъже, жени и дори деца. Харманли е на час и половина от Бургас и ако имаше желае Низамов още вчера щеше да отиде там и спокойно да се върне за започващото дело срещу него.

В категории: Крими


21
Коментара
Флагман.БГ Ще дават Оземпик и при риск от инсулт и инфаркт Ще дават Оземпик и при риск от инсулт и инфаркт 06/04/2026, Понеделник 12:20 0
Светлозария КИДЕРОВА Емилия Русинова проговори за Пепи Еврото Емилия Русинова проговори за Пепи Еврото 06/04/2026, Понеделник 12:06 1
Мария АРНАУДОВА Великобритания вдига пенсионната възраст до 67 години Великобритания вдига пенсионната възраст до 67 години 06/04/2026, Понеделник 11:00 2
21
Коментара по темата
21.
Тоя е голям боклук
26.11.2016 01:27:16
0
0
Голям боклук! Перата, Рижата, Черната Рижа, Черната Златка все големи боклуци.
20.
rochata
25.11.2016 22:35:38
1
0
Perata e edna nasrana mi6ka
ne6tasten pozior
19.
До N:17
25.11.2016 17:39:05
1
5
Нещо се обърка приятел,не турците и сирийците,а точно Перата,Динко и аверчетата им ,,тероризират"обикновените хорица
18.
Истината
25.11.2016 11:52:04
2
6
Тия флагман как ги събират там тия журналисти...както в макдоналдс работниците...хаха
17.
Ангел
25.11.2016 11:47:13
4
8
Вкарайте Петър в затвора, нека България се напълни с цигани, турци,кюрди,сирийци.те ни носят подаръци като атентати,краста и други зарази,задоволяват жените ни ограбват домовете ни и ограбват родителите ни. Динко и Петър в затвора а агент Гоце Иван Костов и Ахмед Доган ще ни водят престъпници да ни пазят парите живота и здравето. ...
16.
OZBG
25.11.2016 11:37:32
4
4
Знаете кои са истинските патриоти,които винаги ще бъдат на първа линия на бойното поле,а не някакви псевдо патриоти,които могат да се надигат единствено по митинги и шествия.
15.
Бургас
25.11.2016 11:27:47
0
5
Изглежда сте усвоили тънкостите в имидж статиите, тези които вдигат скандалният ви рейтинг! Браво, иначе не виждам как бихте привлекли посетители със вашите неграмотно написани и в повечето случаи не-авторски статии!
Иначе за Перата, най- вероятно повечето от екипът ви го подкрепят, но не е лесно да изрази мнение когато си виден журналист в голяма Интернет медия. Кавичките са с невидимият шрифт!
По същество- дано го оправдаят и да покажат, че България не е загубена!
14.
ДЕЛИОРМАНА
25.11.2016 11:16:53
1
7
Бойко е една МУТРА пожарникар всякакъв ...ТОЙ Е ЕДНА МУТРАААА УХАХАХАХАХАХ
13.
G
25.11.2016 11:10:16
5
5
Stiga ste pluli perata flagman smeshnici perata pravi mnogo, a vie kakvo ste napravi li edna statiq ne moje da pishete kato horata negramotni oligofreni
12.
Баба Тонка Обетенова
25.11.2016 11:08:05
2
7
заблудени овчици загубихте ли си ума подрепете патриот момчето ОЧЕВИДНО има нужда от подкрепа ... МОРАЛНА ПОДРЕПА ;)
11.
Мигел де Сервантес
25.11.2016 10:56:09
0
4
"Свободата, Санчо, е сладко нещо. От сладкодумците властимеющи не я чакай – с обещанията ще си останеш. Сладките неща те за себе си ги пазят. Я гледай за година власт само какви търбуси правят. Теб най-много с някое позагнило морковче да те залъжат. Свободата, Санчо, сам трябва да си я вземеш..."
10.
народна мъдрост
25.11.2016 10:43:40
0
2
всяко чудо за три дни ... ТОЧНО ТРИ ДНИ
9.
todor jelqzkov
25.11.2016 10:36:34
0
5
ei kato malak ne igraex na krienica no sega veche zapo4nax
8.
демократ
25.11.2016 10:26:48
2
9
Перата бил самозванец а не като истините Патриоти Симеонов, Каракачанов, Касабов и Сидеров дето са готови още две години да защитават нас българите от своите неудобни депутатски седалки. А може и правителство да заформят за да продължат да изграждат безкрайната ограда. Ех, Касабова, жалка история.
7.
do 6
25.11.2016 10:26:41
0
5
sega e mometa ako 6e izgarq redakciqta za6oto vsi4ki pojarnikari sa bez botu6i i edva li 6e doidat da pogasqt pojara
6.
Vazrajdane
25.11.2016 10:19:29
3
9
Ei flegman da vi eba maikata pederazcheta dolni pak sh si govorim kato vi izogori redakciqta skoro i vsichki se ottarvem ot lajite vi prosti hora ste i takiva shte si ostanete shmatkiiiiii lajlivii umreli kucheta takiva .
5.
Комунист-Идиот
25.11.2016 10:17:52
12
12
САмо Перата остана да защитава Българското достойнство.Политиците са отрепки.
4.
go6o pojarnikarq
25.11.2016 10:11:46
4
7
dnes v 7 4esa sutrinta sa zabelqzani dvama pojarnikari da izlizat ot magazin vsi4ko po edin lev s gumeni botu6i
3.
педали
25.11.2016 10:06:45
0
20
Ще съдите Перата за свинските опашки.А тези измекяри,които ги хрантутим.потрошиха лагера и раниха 24 български полицаи.Български мъже и бащи.Помияри и предатели мръсни,поне замълчете и вижте самата действителност.
2.
Рокера
25.11.2016 09:51:36
11
21
До кога ще ни занимавате с утайките на обществото???навирайте го в панделата 20години...
1.
rokera
25.11.2016 09:40:03
14
11
ami koga da trugne nali ima delo dnes ve mishki
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
В Janet агнешкото е българско и прясно със син печат, а яйцата от родни  ферми са на топ цени В Janet агнешкото е българско и прясно със син печат, а яйцата от родни ферми са на топ цени Клиентите, които купят кора с български яйца получават подарък боя за оцветяване Прокурори бият аларма за проблем с фентанила и дрогата на изнасилвача Прокурори бият аларма за проблем с фентанила и дрогата на изнасилвача Представителите на държавното обвинение зоват за спешна среща на отговорните институции Младежка трудова борса в Бургас показа професиите на утрешния ден Младежка трудова борса в Бургас показа професиите на утрешния ден Форумът „Цифровото бъдеще: Професиите на утрешния ден“ събра в Младежкия международен център работодатели, институции и млади хора в търсене на работа, стаж и нови умения На Великден в Поморие ви очакват весели хорà и вкусни козунаци На Великден в Поморие ви очакват весели хорà и вкусни козунаци Празничната програма на площада пред НЧ „Просвета 1888“ събира изложба на обредни хлябове, концерт, надиграване  Емилия Русинова проговори за Пепи Еврото Емилия Русинова проговори за Пепи Еврото Всеки, който разполага с данни за нарушение, следва да ги предостави по съответния законов ред. Всичко извън този ред създава единствено внушения и цели публичен натиск, посочва тя  Иран съобщи за екзекуция на мъж, осъден за връзки със САЩ и Израел Иран съобщи за екзекуция на мъж, осъден за връзки със САЩ и Израел Съдебната власт в Техеран обяви, че присъдата е потвърдена от Върховния съд след обвинения за дейност в полза на чужди държави по време на протестите през януари Бургаски художници реализираха стенопис в Мексико Сити Бургаски художници реализираха стенопис в Мексико Сити SuperGteam имат над 250 реализирани проекта в България и по света, а с настоящата инициатива разширяват своето присъствие и на четвърти континент БЛС иска спешна актуализация на цените на медицинските дейности БЛС иска спешна актуализация на цените на медицинските дейности Лекарският съюз предупреждава за задълбочаващ се финансов дефицит в болниците и риск по-високите разходи да се прехвърлят върху пациентите Отварят още днес Ормузкия проток, идва ли краят на войната? Отварят още днес Ормузкия проток, идва ли краят на войната? Планът предвижда двустепенен подход – незабавно прекратяване на огъня, последвано от всеобхватно споразумение. Светът гледа към Несебър: Giro d’Italia стартира от града на Юнеско на 8 май Светът гледа към Несебър: Giro d’Italia стартира от града на Юнеско на 8 май Престижната колоездачна обиколка превръща България и Несебър сред елитните международни домакини на събитието
Ще дават Оземпик и при риск от инсулт и инфаркт Ще дават Оземпик и при риск от инсулт и инфаркт Здравната система на Англия смята да осигури лекарства за отслабване на над 1,2 млн. души Великобритания вдига пенсионната възраст до 67 години Великобритания вдига пенсионната възраст до 67 години Промяната тръгва поетапно от понеделник и ще важи еднакво за мъже и жени до 2028 година Артемис II навлезе в лунното притегляне и се насочи към историческо прелитане Артемис II навлезе в лунното притегляне и се насочи към историческо прелитане Капсулата Орион премина в решаващ етап от полета, а екипажът е на път да постави рекорд за най-голямо отдалечаване на хора от Земята Гаф при обир: Българи забравиха личните си карти в бус с крадени гуми в Австрия Гаф при обир: Българи забравиха личните си карти в бус с крадени гуми в Австрия Органите на реда са обявили лицата за издирване, но в хода на вчерашния ден двамата сами са се предали в полицията Гърция ограничава ол инклузив услугите с нови такси и мерки срещу хранителните отпадъци Гърция ограничава ол инклузив услугите с нови такси и мерки срещу хранителните отпадъци Хотелите ще въвеждат ограничения върху количествата храна, а туристите може да плащат допълнително при разхищение Сватба за 20 милиона приключи с намеса на полицията Сватба за 20 милиона приключи с намеса на полицията Луксозното тържество се превърна в напрегната ситуация след сигнал за нарушения на обществения ред Кола се вряза в тълпа в САЩ, най-малко 15 ранени Кола се вряза в тълпа в САЩ, най-малко 15 ранени Хората са отбелязвали Нова година по лаоския календар 5 партии влизат в НС, формацията на Радев взема 86 мандата, изчисли проф. Константинов 5 партии влизат в НС, формацията на Радев взема 86 мандата, изчисли проф. Константинов Нашето изследване показва 86 за „Прогресивна България” на Радев, 70 – за ГЕРБ, 33 за ПП-ДБ, 22 за ДПС и 19 за „Възраждане”, каза проф. Константинов Любовната афера за която говорят всички - как тази красавица спи с 62-годишния вътрешен министър на Италия Любовната афера за която говорят всички - как тази красавица спи с 62-годишния вътрешен министър на Италия Пиантедози е един от стълбовете в правителството на Мелони, но скандалът може да го обезглави политически Турция продаде 118 тона злато заради обезценената лира Турция продаде 118 тона злато заради обезценената лира Според изчисленията на трима банкери около 26 тона злато са били продадени от централната банка през миналата седмица, докато други 42 тона са били използвани в суап сделки
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви върна в каменната ера! Виц на деня Виц на деня Работен ден, офис, позвъняване при секретарката.
- Кети, донеси ми хартия.
- А-четири ли, или А-три?
- А-а-а-бързо! В тоалетната съм!
Виц на деня Виц на деня - Госпожице, много се извинявам, но не се ли познаваме отнякъде?
- Възможно е, аз съм медицинска сестра в психиатрията.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато на мъжа му е лошо, той търси жена.
Когато на мъжа му е хубаво - жена му го търси него.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори