Как стигнахме дотук? Перата на сбирка на патриоти в Дрезден
Петъв Низамов с Татяна Фестерлинг, германска националистка и бивша лидерка от антимюсюлманското движение "Пегида"
03 Октомври 2016, Понеделник, 11:30 ч.
Източник: 24chasa.bgБургазлията протестира с други националисти срещу Меркел на празника на Обединението
Българинът протестира с други националисти срещу Меркел на празника на Обединението Петър Низамов-Перата участва в сбирка на националисти от цяла Европа в Дрезден по случай националиня празник на Германия. Бургазлията, който има пет присъди за хулиганство и бе арестуван през април за незаконни арести на бежанци, е поканен от лидерката на движение „Крепост Европа“ Татяна Фестерлинг, която се опитва да обедини националистите от цяла Европа срещу бежанците.Освен българи от незаконния „Доброволен граничен патрул“ в демонстрациите срещу Меркел участват националисти от цяла Германия, Холандия и Швеция, твърди на фейсбук-страницата си Фестерлинг. „Елате да поздравим Меркел и после да й покажем Синьото чудо“, казва бившата лидерка на антимюсюлманското движение „Пегида“. Дрезденчани наричат „Синьото чудо“ моста Лошвиц, който свързва кварталите Лошвиц и Блазевиц.
Германските власти са забранили на Фестерлинг да демонстрира в града и са й посочили за място за митинга й именно този мост. „Това е денят на обединението – на обединението на всички патриоти в Европа. Нека съберем на едно място и добрите заедно с лошите, онези, които биват системно оплювани в пресата, като българските доброволни защитници на европейската граница и хулиганите“, казва в обръщението си още тя. Срещу Фестерлинг разследване води полицията в Хамбург. Националистката е обвинена, че вербува чужди граждани за военни цели, след като стана ясно, че се среща с ловци на бежанци в България.
Кой е Петър Низамов - Перата, многократно бе разкривано от Флагман.бг, особено прз последната година (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ).
Перата е член на ”Цивилни отряди за защита на жените и вярата”. Той е бургазлия и е криминално проявен и съден за побой. Мъжът е авторът на последния клип, заснет при граждански арест на трима афганистанци в Странджа, в който се вижда, че са съборени на земята със завързани със "свински опашки" ръце. От прокуратурата съобщиха, че към момента текат процесуално-следствени действия - претърсвания и изземвания в жилищни помещения и автомобили. Чуждите граждани са разпитани пред съдия. Продължава работата по установяване, издирване и задържане на другите участници в клипа. По случая е образуваното досъдебно производство за противозаконно лишаване от свобода под ръководството на Районна прокуратура - Малко Търново. Предвиденото наказание е лишаване от свобода до 6 години. Преди година и половина Петър Низамов – Перата е поискал да бъде реабилитиран, но съдът му е отказал, защото има 5 присъди за хулиганство и лека телесна повреда от 2004 г. до 2012 г. Жалвал се е в Административния съд, където молбата му е уважена, но към този момент делото е висящо във ВАС, насрочено е за края на годината.

Лъв 14-ти-първият папа, който носи кръста по целия Кръстен път за Разпети петък
Авиокомпания вече допуска по-големи домашни любимци по време на полети
Иран отвори Ормузкия проток, но ето за какво
Тръмп иска 152 млн. долара, за да отвори вратите на затвора "Алкатрас"
Клиенти дават все по-малки бакшиши и плащат предимно с карта, жалват се в бранша
Даренията за Радев надхвърлиха половин милион евро
Четирима задържани при акция срещу купения вот в Сливенско
Внезапно почина известен български генерал
Лазарките оживиха Царево, Лозенец и Бродилово с песни и благословии
Българското земеделие е смачкано и това директно вдига цените
Нова атака срещу АЕЦ „Бушер“, последва реакция от МААЕ
Почистете дома си ефективно с този натурален разтвор, ще се изненадате от резултата

Кога на Бойко Борисов ще му пляскат германците.