Мъжемелачката Миглена Ангелова пак обязди Боби! Но друг в къщата жадува за нейните ласки
02 Ноември 2016, Сряда, 23:19 ч.
Циганското лято очевидно влияе и на страстите във ВИП брадър
В Къщата го удариха на лежерни занимания в последните дни. Оредялата групичка от съквартиранти се мотае по двора с чашки с питиета и се радва на последните слънчеви дни, съобщава Пик.Циганското лято очевидно влияе и на страстите. Мъжемелачката Миглена Ангелова за пореден път яхна Боби, който се оказа схванат. "Боли ме тук и тук", посочи той на страстната дама врата си.
Ангелова не се колеба дълго и го метна на спалнята, намаза го обилно с крем и започна страстен масаж. Под ръцете й Боби очевидно се размаза.
Но се оказа, че друг е по-петимен да "нападне" устатата водеща. Вальо Михов, който всички в Къщата обожават заради прекрасните обноски, поднесе чашка с уиски на Миглена и й заяви, че иска да си легнат на спалнята.
Михов очевидно иска да разведри обстановката, тъй като след няколко глътки уиски запя "Заспали чувства в мен недей събужда", посягайки да прегърне страстната си "колежка".
В категории:
Животът
Най-романтичната зодия в хороскопа
Как правилно да използваме климатика при прехода от студ към жега?
С този трик подът у дома ще блести с часове
Пица на фурна - лесно и вкусно
Коя зодия е най-опасна, когато се ядоса
Как да изчистим загорял тиган с домашни средства
Крем карамел - класическа рецепта
Тези симптоми може да издават сериозен здравословен проблем
Тайната на чистите прозорци без следи и петна
Пухкава баница със сирене - рецепта стъпка по стъпка
Георги Харизанов разкри схема преди изборите, групи за печени чушки стават политически
Димо Алексиев със сензационно назначение - става конкурент на "Игри на волята"?
