Eто го стращилището Горан! Няма да повярвате как се е променил след 6 месеца в лудницата
Това е Горан - изглежда различен човек, но това е само фасадата. Продължава да се държи все така неадекватно
25 Август 2016, Четвъртък, 10:04 ч.
Автор: Давид СУКНАРОВ, снимка: Давид СУКНАРОВПоведението му обаче си е все така неадекватно
32-годишният ексгард Горан Горанов току-що бе конвоиран в Съдебната палата на Бургас, съобщава репортер на Флагман.бг. След минути в Бургаския окръжен съд ще започне гледането на мярката му за неотклонение. На 1 септември изтича една от присъдите на рецидивиста. Срещу името му обаче има цял поменик от престъпления и още няколко присъди, които не са влезли в сила(ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ).
С оглед на богатото му досие, прокуратурата настоява за неговото постоянно задържане под стража. Мотивът е, че досега Горан е показал, че не подлежи на превъзпитаване и е опасен за обществото. Наблюдаващият прокурор по случая е опитният Андрей Червеняков.
След половин година в психиатричната клиника към затвора в Ловеч обаче бившият шампион по борба Горан Горанов изглежда променен. Явно, за да покаже, че е друг човек той се е изтупал и в риза, а не идва в съдебната палата по анцунг, както до последно обичаше да се разхожда из Бургас.
Поведението му обаче продсължава да е безкрайно неадекватно. Горан влезе в съдебна зала и не обели нито дума. Съдия Събчо Събев му зададе поредица от въпроси, той го гледаше и по никакъв начин не реагираше.
"Не се прави на разсеян, напълно нормален си!", скастри го магистратът. Той даде 15-минутна почивка, за да може Горан Горанов да разговаря с адвокатите си.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Започна историческо издание на "Сурва"
Млада американка остана без око след грешна диагноза
Три зодии, за които краят на януари 2026 ще бъде съдбоносен
Фенове на ЦСКА събраха 10 хиляди евро за Любо Пенев
България пред мач с държава с население от 50 хиляди души
Обир на инкасо близо до столицата
Най-добрата година за автомобилния пазар в България
Бивша звезда на Левски стана наркопласьор?
Нафтата е на 1/2-финал за Купата на България
Шефът на Мосад по спешност в САЩ, ЦРУ - във Венецуела
Русия отвръща на удара: Москва съди Европа за $200 милиарда!
Иранските властимащи изнасят парите си към Дубай

TOZI IZROD SHTE UBIE CHOVEK!
NE BUDETE PROSTI KATO RUSNACI!!!
BUDETE SILNI KATO AMERIKANCITE!
TE NIKOGA NE BIHA PUSNALI EDIN TUPANAR KATO TOZI!!!
Niama takiva izrodi da ni spirat ikonomikata i da ni karat da govorim za tiah, kogato imame mnogo po vajni neshta!