×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

След разкритието на Флагман.бг! Прибраха видеозаписите от екшъна с полицаите в "Планета Пайнер" в Слънчев бряг


След разкритието на Флагман.бг! Прибраха видеозаписите от екшъна с полицаите в "Планета Пайнер" в Слънчев бряг
Екшънът стана в събота сутринта в популярната дискотека "Планета Пайнер" в Слънчев бряг
08 Август 2016, Понеделник, 09:15 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ

Привикани за разпит са тримата униформени от Созопол и гардовете на "Аркус сигурност", охраняващи дискотеката


Полицията прибра видеозаписите от дискотека "Планета Пайнер" в Слънчев бряг, където в петък срещу събота, се разигра невиждан екшън с участието на трима полицаи от РУП Созопол и охраната на нощното заведение - гардовете на "Аркус сигурност". 

Флагман.бг единствен съобщи за инцидента(ВИЖ ТУК)

Припомняме, че униформени от Созопол, явно заработващи в свободното си време като охранители на местен ъндърграунд бос, се сбиха с охраната и персонала на заведението в събота сутринта. В РУП Несебър е получено съобщение в 5:10 часа, след което на място веднага е пратен полицейски екип. Сериозно пострадали няма и всички участници са идентифицирани и разпитани.

"Самоличността на участниците в конфликта е установена от служителите на Районно управление – Несебър. Извършени са разпити на свидетели, както и са иззети записи от видеокамерите в дискотеката. Причините за инцидента, както и съпричастността на всеки един от групата посетители - на възраст между 20 и 28 години, се изяснява от служители на Районно управление - Несебър", лаконично съобщиха от ОД на МВР в Бургас.

По случая е образувано досъдебно производство под наблюдението на Районна прокуратура – Несебър.

Официално за участие на полицаи в екшъна в "Планета Пайнер" не се съобщава, но ако се установи, че те имат вина, ще понесат сериозни дисциплинарни санкции.

В категории: Крими


15
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Земетресение до Сунгурларе Земетресение до Сунгурларе 15/09/2025, Понеделник 10:09 0
Тервел ИЛИЕВ Бургазлия е "най-известният" мъж в страната Бургазлия е "най-известният" мъж в страната 15/09/2025, Понеделник 07:54 5
Тервел ИЛИЕВ Времето се разсърди на 15-ти септември Времето се разсърди на 15-ти септември 15/09/2025, Понеделник 07:24 0
Бързото хранене поскъпва
Бързото хранене поскъпва 14/09/2025, Неделя 20:20 6
Флагман.БГ Двама загинаха при тази тежка катастрофа Двама загинаха при тази тежка катастрофа 14/09/2025, Неделя 19:39 1
15
Коментара по темата
15.
видях
08.08.2016 20:46:30
0
2
С за това че по партитата в ,,Сacao,, охраната отговаря само за охраната на дилърите нищо не пишете Флегмани що така?!? Щот си зехте петте пари ли!? Или щото Радо го нацепи в гъзъ на Касабова и тя мълчи като путка!! Ама там ходят на партита и нашите деца не нейните!!
14.
аз съм
08.08.2016 16:06:06
0
6
"Флагман.бг единствен съобщи за инцидента" хахахахахахахаха какво съобщихрте вие ве подлоги полицейски. До преди да изтече информация по други медиии вие писахте само че е станал инцидент в някоя дискотека в сл. бряг без подробности около охранителна фирма. още вчера медии с по голяма свобода на словото писаха къде и всичко това което сте допълнили в днешната статия, дословно. ФЛАГМАН ПИШАТ САМО КАКВОТО ИМ НАРЕДЯТ.
13.
Желязко
08.08.2016 15:45:08
0
3
След разкритието на флагман....големи следователи се навъдихте бе помии долни...
12.
Съд до дупка!
08.08.2016 15:20:21
3
3
"Униформени от Созопол, явно заработващи в свободното си време като охранители на местен ъндърграунд бос."
Като не можете да го докажете, защо пишете? Аз пък съм чувал, че Касабова имала въди в гащите си, ама не бия тъпана по медиите, защото не мога да го докажа и ще ме осъди. А дано ченгетата (които доколкото знам познават добре НК), да ви осъдят жълтия сайт, дето ако днес никой не умре (или както вие пишете "размаже") ви става гадно. За вас ще е най-добре днес да се "размажат" в "зверска" катастрофа поне 50 човека и то със снимки в материал, с колкото може повече кръв, че от кеф да са осерете до ушите.
11.
ГЕРБ= БИВША БКП
08.08.2016 14:52:09
0
3
СЛАНЧАКА ГО ОБЕЗМУТРИХА ЗАЩОТО ГЕРБ НЕ ВЛАДЕЕШЕ ЕДИНСТВЕНО СЛЪНЧАКА И НЕСЕБЪР СЕГА СИЛОВО ГИ ЗАВЗЕ 2 ЕТАП Е СЛАГАНЕ НА ВЛАСТ ТАМ ПОДХОДЯЩИ ГЕРБЕРСКИ ТЪПАНАРИ И ТРЕТИЯ ЕТАП ИСКУПУВАНЕ НА ВСИЧКИ ХОТЕЛИ И БАРОВЕ ОТ ГЕРБАДЖИЙЧЕТА И 4 ПРОДАВАНЕ НА ВСИЧКИ ТЕЗИ АКТИВИ НА БИЗНЕСМЕНИ ЧИФУТИ ОТ ИЗРАЕЛ И ЗАСЕЛВАНЕ В ГРАДОВЕТЕ НА БУРГАСКИЯ ЗАЛИВ ОТ СЛЪНЧАКА ДО СОЗОПОЛ НА 1 МИЛИОН ЧИФУТИ ОТ ИЗРАЕЛ ДО 3 ГОДИНИ ...НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ ЧЕСТИТО........
10.
Амии Дааа
08.08.2016 13:55:02
0
8
С тези калпави началници... подчинените им си правят каквото искат ....безвремието яко ги е обхваналооо
9.
Жоро
08.08.2016 13:27:07
1
1
И каква стана тя!? Държавата реши най накрая, чрез репресивните си органи да заяви съществуването си и да си свърши работата като обезмутри Слънчев бряг и крайбрежието, в което няма нищо лошо разбира се - стана по спокойно за туристите и хората а и скочиха в пъти данъчните приходи, но както обичам да често да казвам - Природата не търпи вакума! И както виждаме, дано да не е вярно разбира се, някой успешно се е заел да запълни празнотата... щото нали, закъде без мутри!?
Така че уважаемата Държава, чрез Органите си, да вземе да си свърши и да продължи да си върши работата без почивен ден, щото като стар марксист-ленинец твърдо съм убеден, че Врагът няма креват и няма почивен ден... и я ще е цирк с автобус и тиква на магистралата, я ще е въргал в дискотека... въобще мирна родна картинка. Тоест, Сап си требе, а най паче зад врата.... Уфффф ставам да си сипя, че ми е някак си сухо на душата......
8.
ХАСАН МУЛТАКОВ
08.08.2016 13:15:05
0
4
А КОСМАТИЯ ТУРЧИН ТИРАДЖИЯ УБИЛ ДВАМА БЪЛГАРИ ГО ПУСНАХА ВЕДНАГА ХИ ХИ ХИ
7.
пауло куелю
08.08.2016 12:59:21
1
5
вижте кога стана боя и кога взеха записите а каквото трябва се истри сега ще искарат бития виновен. кои ще поеме шиша тука а ?
6.
ХАСАН МУЛТАКОВ
08.08.2016 12:28:08
3
3
А ЛАЙНЯНИЯ АМУДЖА ТИРАДЖИЯ ТУРЧАН УБИЛ ДВАМА БЪЛГАРИ ГО ПУСНАХА ПРИ КОСМАТАТА СИ ЖЕНА ОТ АНАДОЛА ....ХИ ХИ ХИ
5.
DO HASAN MULTAKOV
08.08.2016 12:25:12
2
2
EI PERA JENA STRAHLIVA PRESTANI DA DRASKA6 PO CQL DEN A ZEMI NAPRAVI PO EDNA TRABA NA DRUJKITE SI NARKOMANI.
4.
ХАСАН МУЛТАКОВ
08.08.2016 12:10:43
2
3
А ЛАЙНЯНИЯ АМУДЖА ТИРАДЖИЯ ОТ ТУРЦИЯ УБИ ДВАМА БЪЛГАРИ И ГО ПУСНАХА ЩОТО ЕРДОГАНЯ ША БОЦКА ТИКВУН......
3.
еййк..паляци
08.08.2016 11:59:29
1
2
Точно вие разкрихте всичко полицейски протежета
2.
аналогови канали КТ Флагман
08.08.2016 11:57:15
1
3
1. Флагман
2. Бнт 1
3. Бтв
4. Нова
5. Скат
6. Канал 0
7. Тв 7
8. Диема
9. Бтв екшан
10. Флагман Кино
11. Флагман спорт
12. Флагман София
13. Флагман фамили
14. Скат плюс
15. Б лейди
16. Фокс
17. Фокс крайм
18. Фокс леиф
19. Бнт хд
20. Бтв хд
21. Канал три
22. Алфа
23. Бнт две
24. Бнт свят
25. Бг он ер
26. Черно море варна
27. Тв варна
28. Диана кабел
29. Потв Пловдив
30. Зетра
31. Нг
32. Наджео уелд
33. Дискавъри
34. Тлс
35. Фиеста
36. Петрохан кабел
37. Тв Нюз севен
38. Супер7
39. Дисни
40. Кантун Неток
41. Никелодеон
42. Дема екстра
1.
.
08.08.2016 11:50:59
1
3
Гледайте телевизия "Планета" и в мрежата на Кабелна Телевизия "Флагман", също така и на сателит " Флагмансат 12 45 изток"
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кошмарна катастрофа в София (ВИДЕО) Кошмарна катастрофа в София (ВИДЕО) По непотвърдена информация, има загинал Започва интересно събитие в Бургас Започва интересно събитие в Бургас Ще се проведе Международния фестивал за историческо документално кино DOCK 2025 Земетресение до Сунгурларе Земетресение до Сунгурларе Трусът е с магнитуд 3,4 по Скалата на Рихтер Димитър Николов би първия звънец на ОУ "Христо Ботев": Децата са късметлии да учат тук Димитър Николов би първия звънец на ОУ "Христо Ботев": Децата са късметлии да учат тук Официални лица, родители, учители и ученици озариха с усмивки двора на училището Георги Иванов-Гонзо да види какво направи Любо Ганев Георги Иванов-Гонзо да види какво направи Любо Ганев Волейболна България се възроди и разгроми Германия Близо 2000 първолаци влизат в училище в условия на воден режим, родители бият аларма Близо 2000 първолаци влизат в училище в условия на воден режим, родители бият аларма Властите в Плевен твърдят, че е осигурена питейна вода, както и такава за битови нужни в достатъчни количества Бургазлия е "най-известният" мъж в страната Бургазлия е "най-известният" мъж в страната Валентин от "Ергенът" има специфичен начин на ухажване Времето се разсърди на 15-ти септември Времето се разсърди на 15-ти септември Днес времето ще е със значителна облачност, дъждове и гръмотевици. До обед такива са изгледите за Западна и Централна България. По-значителни валежи се очакват над планинските райони, където ще има и градушки Разсеян чужденец отнесе бургазлийка на пешеходна пътека Разсеян чужденец отнесе бургазлийка на пешеходна пътека 73-годишната жена е пресичала на зелен светофар Бургас прие една от най-ценните реликви на християнството, която прави чудеса Бургас прие една от най-ценните реликви на християнството, която прави чудеса Светата майка ни избра, за да ни спаси, защото тук се случват много нещастия - уж инциденти, уж случайни, загиват деца, майки на малки деца, младежи умират без причина, смята Владиката 
Задържаният за убийството на Чарли Кърк отрича да е извършил покушението Задържаният за убийството на Чарли Кърк отрича да е извършил покушението Тайлър Робинсън е в следствения арест без право на пускане под гаранция Как две убийства, неолибералната идеология и безконтролната миграция най-накрая събудиха хората Как две убийства, неолибералната идеология и безконтролната миграция най-накрая събудиха хората От САЩ до Европа вече не става въпрос просто за икономика, за пари, за по-леви или десни политики Убиецът на Чарли Кърк живял с трансджендър съквартирант Убиецът на Чарли Кърк живял с трансджендър съквартирант Сега младежът помага на ФБР Расте броят на жертвите след клането в Непал Расте броят на жертвите след клането в Непал Най-новите данни на здравното министерство на страната сочат, че загиналите вече са 72 Израел разклати „Евровизия“ Израел разклати „Евровизия“ Заради масовите убийства в Газа няколко страни заплашиха, че ще напуснат конкурса, ако еврейската държава участва в него Земетресение в район край... Земетресение в район край... Епицентърът е локализиран на 55 километра източно от град Брашов НАСА с амбициозен план: Първи полет с екипаж до Марс в началото на 30-те НАСА с амбициозен план: Първи полет с екипаж до Марс в началото на 30-те Ръководителят на американската космическа агенция очерта графика за завръщането на Луната, което ще послужи като трамплин за достигане до Червената планета Китай и САЩ преговарят в Мадрид за митата Китай и САЩ преговарят в Мадрид за митата Президентът Тръмп одобри удължаването на съществуващите мита върху китайски стоки (около 55%) до 10 ноември Българин стана кмет в Англия Българин стана кмет в Англия В продължение на година Мариан Несторов успешно ръководи област с население от 285 000 души Гълъбин Боевски отвлечен и убит като "Наглите"? Гълъбин Боевски отвлечен и убит като "Наглите"? Никой не го е виждал от месеци, върви слух, че е ликвидиран от наркокартела, който му бе издал смъртната присъда
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня – Докторе, чувам гласове!
– А какво ви казват?
– Че съм луд.
– Ами, слушайте ги – те явно ви познават!
Виц на деня Виц на деня Дядо с внучето гледат снимки от сватбата му:
– Дядо, защо си тъжен на снимката?
– Защото съм разбрал, че вече е късно да избягам…
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истински мъж никога не пита за посоката… той просто кара, докато жената вика.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори