19-годишен бургазлия бере душа след сблъсък на БМВ с автобус край Поморие
Шофьорът на немския автомобил прескочил бетонна ограда и се забил в насрещно движещия се „Мерцедес”
Ключови думи:
катастрофа, пътник, опасност за живота, Поморие, БМВ, зверски удар, бетонна стена, автобус, превишена скорост, Мерцедес, политравматизъм, реанимация, УМБАЛ, Бургас, Флагман
31 Август 2016, Понеделник, 00:30 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративнаМладежът е в реанимация с множество травми
Зверска катастрофа до винарска изба „Тохун” край Поморие може да струва живота на млад бургазлия. Пътният инцидент е станал вчера сутринта заради движение с превишена скорост на БМВ с бургаска регистрация, управлявано от 19-годишния И. С. от Бургас.При излизане от ляв завой младежът губи контрол върху немския автомобил, който се удря в бетонната ограда, разделяща пътното платно. След това колата прескача преградата и се забива в насрещно движещия се автобус „Мерцедес Спинтер”.
Пострадал след тежкия сблъсък е 19-годишният С. К. от Бургас. Той е настанен в реанимацията на УМБАЛ-Бургас с диагноза „политравматизъм”, с опасност за живота.
В категории:
Крими
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост

Ако не страдат и невинни хора ... да се млатят както си искат.
В такива случаи трябва да подвеждат и родителите под отговорност
Навсякъде се шири безнаказаност, демонстрация на "елате ме вижте къв съм" и никакво уважение и респект към правила, законност и държава......
Трябват донори, има хора които ценят живота. А за такива олигофрени изобщо не ми е жал, още по-малко за родителите им!