Караянчева: Бойко Борисов е най-подходящият кандидат за президент
31 Юли 2016, Неделя, 12:29 ч.
Премиерът Бойко Борисов е най-подходящият кандидат на ГЕРБ за президент, каза зам.-председателят на парламентарната група на ГЕРБ Цвета Караянчева.
Тя допълни, че в партията има и други хора, които се обсъждат да бъдат издигнати във вота за държавен глава на 6 ноември. Караянчева не даде ясен отговор дали бившият вътрешен министър Цветан Цветанов е сред спряганите имена за Дондуков 2. "Ние не се притесняваме от обединението на левите сили, което обяви председателят на БСП Корнелия Нинова", каза още Караянчева по Канал 3. В същото време тя подчерта, че ГЕРБ не подценяват своите опоненти.
В категории:
Политика
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“
Делян Добрев официално напусна Народното събрание
Екъшн! Пиян шофьор блъсна паркирани коли във Варна и извади пистолет
Трагедия край Черноград: Бургазлия обърна Фолксвагена си в нива и почина
Вторият лъч на поклонническия маршрут до мощите на Св. Йоан Кръстител ще преминава през Община Царево
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие

Виждате сами какво става в България,толкова зле не е било в никое друго управление.
Аз лично гласувах за герб единпът и то защото ми беше симпатичен с държанието си бойко борисов,но това което става не е нормално.
Ще ви споделя мое лично усещане за нещата-когато падна от власт и дойде временно правителство начело с Орешарски нещата в България живнаха,дойде пак бойко и всичко пак падна...
Въобще герб няма политика нито вътрешна нито външна,няма лице..няма план....въобще дроб са ...
- "Вие сте прости и аз съм прост, затова се разбираме."
Как ще контактува той по форумите, като има написана от някого реч-добре, ама като го попитат нещо?
Как ще контактува той по форумите, като има написана от някого реч-добре, ама като го попитат нещо?