

- Не знам.
- Какво най-много ти харесва?
- Съседката от горния етаж.

- Човек задължително трябва да се ожени. Ако попадне на добра жена - ще бъде щастлив, ако е лоша - ще стане философ.
Жена му се обажда:
- Ти сега какво намекваш бе, тъпанар!

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]
Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]
Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!
Характерен за стила на Нобу е иновативният фюжън подход към традиционната японска кухня
Вълна от съпричастност върна усмивките на четиримата мъже
Всички решения на правителството
Има скок на цените, местните изобщо не пазаруват, оплакват се продавачите
То е основано преди 123 години, в него се намира един от най-старите манастири в региона
Флагман пуска и трейлър към следващата ни смразяваща серия за предстояща ексхумация, където, в стара еврейска къща, ще говори техникът на мобилни апарати Атанас Шаламанов
Хората, които влизат в парламента, трябва да са с ясната мисъл, че отиват да работят за народа и да взимат важни решения, от които ще зависи бъдещето на нашите деца
Проектът ще даде възможност за привличане на туристи и ценители на културата и изкуството
Близо хиляда села изчезнаха от картата на България при комунизма, а градовете се напълниха с лишени от собственост селяни. Разсекретените документи на ДС правят възможен и такъв прочит на сталинската колективизация.
Цените на доставките извън страната са с 30% по-високи