Първо във Флагман.Бг! Изнасилвач от Дългопол е убиецът на Хаккъ от Люляково
Директорът на ОД на МВР-Бургас Калоян Калоянов в момента дава извънреден брифинг за тежкото престъпление
12 Март 2016, Събота, 04:03 ч.
Автор: Флагман.Бг, снимка архив ФлагманЕкзекуцията е извършена, докато извергът бил в отпуск от затвора
46-годишният Ремзи Мустафа Мустафа е убиецът на Хаккъ Али от руенското село Люляково (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ). Това съобщиха на извънреден брифинг директорът на ОД на МВР старши комисар Калоян Калоянов и шефът на Окръжна прокуратура в Бургас Калина Чапкънова, предаде репортер на Флагман.Бг.Най-вероятно причина за зверското убийство е личностно-финансова.
Извергът е задържан в родния си град Дългопол с помощта на варненските полицаи. Той излежавал присъда във варненския затвор за изнасилване. Убийството извършил, докато е бил в отпуск от пандиза от 9 до 14 март.
Той е арестуван за срок от 72 часа, като предстои внасяне на искане в Бургаски окръжен съд за вземане на постоянна мярка за неотклонение "задържане под стража.
Ремзи Мустафа е рецидивист, многократно осъждан за блудство, изнасилване, кражби и грабежи, извършени в условията на опасен рецидив.
В категории:
Крими
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!

Какви са тея имена бе!? Мамка им мюсолмамска им дееба!!! На сапун мамка ви мръсна!!!!