Колоездачи от цяла България ще се борят за Купа Поморие 2016 във втори кръг на ЧКЛ „Спринт”
11 Март 2016, Петък, 18:51 ч.
Вторият кръг на Черноморската колоездачна лига ще стартира в неделя от 11.30 часа в град Каблешково, съобщават организаторите.
Старт-финалът ще е на ул. „Климент Охридски” 5, пред сградата на НЧ „Атанас Манчев”, гр. Каблешково. Трасето е дълго 1.4 км и в по-голямата си част е равнинно, но завършва с изкачване с около 2% наклон, което вероятно ще изостри съперничеството в спринтовете.
Втори кръг на Черноморската колоездачна лига „Спринт” – Купа Поморие 2016 г. ще се проведе в три възрастови групи – момчета младша и старша възраст и юноши младша възраст. В надпреварата ще влязат състезатели от почти всички колоездачни центрове в страната, като за всички тях община Поморие е подготвила предметни награди .
Всички жители и гости на Каблешково са добре дошли на атрактивното и оспорвано състезание.
В категории:
Поморие
Кола падна в река Лева край Враца след поднасяне на заледен път
За тази фолкаджийка изневярата била нещо нормално
С перфектната му слаба визия всеки костюм и нова дрешка му лепват като на манекен
Марин Петков е близо до трансфер в Саудитска Арабия
Началникът на Софийския затвор предлага предсрочно освобождаване на Евелин Банев Брендо
Магнитни бури през февруари 2026 - кои дни са рискови за метеочувствителните хора
1 млн. стотинки никога няма да бъдат върнати в БНБ
Без Карлос Алкарас на ATP 500 турнира в Ротердам
Азис заряза и Глория
Учителят Тео и Николай Василев представят „Социално силните“ в Бургас– филм за българските умове, които чертаят бъдещето на света
Цената на златото и среброто спада под натиска на поскъпването на щатския долар
България представи туристическия си потенциал на водещ форум в Германия
