Рокер тръгна за нов мотор, потроши се заради бездомно куче
16 Февруари 2016, Вторник, 16:45 ч.
Източник: Блиц25-годишният Марио е транспортиран с линейка в "Пирогов" с тежка черепно-мозъчна травма
25-годишният Марио Д. от София е с черепно-мозъчна травма след инцидент, станал, докато изпробвал мотор в Дупница. Той дошъл специално в града, придружен от съпругата си, да си купи високоскоростен мотор, съобщава Струма.Бг.След като разгледал наредените в автокъщата мотори, той харесал един. Собственикът на автокъщата му позволил да пробва машината, преди да я плати, и Марио Д. натиснал газта на мотора по една от улиците на Дупница. Изскочило внезапно бездомно куче го принудило да набие рязко спирачката, той изпуснал управлението на мотора и с висока скорост катастрофирал.Свидетели на инцидента се обадили на тел. 112, на място пристигнал екип на Спешен център - Дупница. Установено е, че от удара е получил черепно-мозъчна травма.
След като Марио Д. не се върнал в автокъщата, съпругата му се притеснила. Собственикът на автокъщата се обадил в Спешен център притеснен, че младият мъж може би е предизвикал ПТП, подкарал мотора и без каска.
Раненият моторист е транспортиран с линейка до „Пирогов”, съпругата му го придружила по пътя за София. Тя се обадила на собственика на автокъщата и заявила, че ще платят щетите по мотора, който бе изпочупен след катастрофата.
В категории:
Крими
Златната виза разпали имотен бум в Гърция, чужденци наляха милиарди
Три години или повече: Кога е разумно да сменим смартфона
Тони Стораро избухна срещу райския газ: Безобразно е! Аз пея, те дишат балони пред мен
AI превзема офисите, но човешките умения решават кой ще запази работата си
В разгара на лятото доматите поскъпнаха с 16% на борсите
Безпрецедентно: Унгария спря единствената си АЕЦ заради пресъхващия Дунав
02/08/2026, Неделя 12:30
0
Анонимна свидетелка за хората на Калушев: Не видях нищо нередно в Петрохан
Борисов: ГЕРБ има хора, които ще бият на балотаж през ноемрви, търсим силна президентска двойка (ВИДЕО)
Винсънт Пасторе, изиграл Салваторе Бонпенсиеро в „Семейство Сопрано“, е открит мъртъв в дома си на Сити Айлънд
Над 150 пожара са гасили огнеборците вчера
Бойко Борисов събра академията на ГЕРБ в Приморско (НА ЖИВО)
Кметът на Безмер поиска КПП-та около селото заради американските самолети
