Бургазлия паркира колата си на пешеходна пътека
Шофьор паркира нагло автомобила си на пешеходните пътеки в бургаския жилищен комплекс „Меден рудник“.
16 Февруари 2016, Вторник, 09:04 ч.
Налага се да я заобикаляме, а идват коли и някой може да пострада заради такива нарушители, коментират възмутени граждани
Шофьор спира нагло на пешеходните пътеки в бургаския жилищен комплекс „Меден рудник“, съобщи Красимир в рубриката „Моята новина“ на Нова телевизия. Той е изпратил и снимка, за да покаже как не трябва да се паркира.
„Когато се връщах от училище, колата беше спряла на пешеходната пътека и трудно пресякох. Стигайки до края на улицата, трябваше да заобиколя самата кола, а от ляво идваха други автомобили“, споделя пък Мила.
Заради такива нарушители някой може да пострада, коментират възмутени граждани.
В категории:
Бургас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026

В коментар 4 се появи отворкото и чукнах среща за днес в 17:30 пред Метро, но той не дойде!
Искам да го видя колко е отворен.
Къде си, да те еба в гъза?
Чакам те, имаш 4 минути!
Не закъснявай, мразя да чакам!
17:30, на паркинга на Метро.
Ако искаш, ела и ти да снимаш и да публикуваш после новината.
Ако те докопам с моята кола дали ще си толкова отворен пак, а?
Ела утре в 17:30 на паркинга на Метро да те видя какъв си мъж!
BMW 750Li M Sport, черен металик. Ще те чакам.
Дай го да го поеба и аз малко!
Кажи как се казва и адреса, и фейсбук ако има, също върши работа.
Няма да ти го еба много, само главичката ще му дам!
От к'ъв зор бе майка ти гурлясалата да еба???
Млякото ще те барне и ще те ебе, заедно с роснака ще изринат твоята бегачка с тяхната и ще те хвърлят в блатото!
Дайте му от вашето да хапне, ма хубаво му дайте!