Маги Халваджиян се изцепи на финала: Уморих се от секс!
25 Януари 2016, Вторник, 00:05 ч.
Малко по-късно той се поправи, но залата се тресеше от смях
След седем месеца в предаването вече съм уморен от секс, каза преди минута Маги Халваджиян на финала на "Х фактор", който върви в момента. Той тутакси се усети и се поправи, абе не от секс, ами от екс. Но като чух Кристиян как пее, отново се озовах в онази магия на песента и таланта.
Колкото и да се оправдаваше продуцентът за грешката, първи се разсмяха водещите, след тях журито, накрая цялата зала.
Е, какво толкова, "Господари на ефира" това и чакат, сви рамене Халваджиян, но не обяви, че Господарите ги продуцира брат му.
Много напрегнато, много разгорещено тече надпреварата за първото място. Финалистите са Християна Лоизу от Кипър, Кристиян Костов от Русия и Дарина Йотова от Варна. Досега те изпълниха индивидуалните си песни, а сега започнаха дуетите.
Маги отново не се сдържа при излизането на Любо Киров и Дарина и каза: Аз зад кулисите се обясних в любов на Любо Киров. И хвърли всички в оркестъра.
В категории:
Лайфстайл












НАСА се готви да изпрати хора на Луната и на Марс
01/08/2025, Петък 07:10
4

Любов за Девата, пари – за Скорпиона, а Козирогът да е погрижи за външния си вид!
01/08/2025, Петък 03:01
0





"Нефтохимик" договори клубен автобус
31/07/2025, Четвъртък 21:34
0







