×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кошмарни гледки в Англия в пиянския петък, голи, повръщащи и без гащи се събудиха празнуващите /ВИДЕО/


Кошмарни гледки в Англия в пиянския петък, голи, повръщащи и без гащи се събудиха празнуващите /ВИДЕО/
Какво пихме, колко пихме, докога пихме?
19 Декември 2015, Събота, 20:46 ч.

Това е денят, в който всички се напиват до безпаметност
Милиони британци след снощната вакханалия се събудиха днес с кошмарен махмурлук, а някои още спят.

Едни се питат  „Къде съм”, други „Къде са ми гащите и аз с гащи ли излязох“, а трети все още се чудят колко са изпили и къде за последно са били.

Доста се събудили не в собствения си дом, а до тях хъркал непознат или непозната. Те все пак имат късмет, защото други пък са се ококорили в болницата, без да знаят какво изобщо правят там.
Принципно британците разпускат яко всеки петък, но този се нарича  Черния пиянски петък, или другото му име е  Петъка на насиненото око.

По традиция последния петък  преди Коледа в Англия се превръща в  Содом и Гомор. Тогава се организират всички  служебни купони преди  началото на солидната ваканция.

Всички работещи отиват на купон, а безработните просто да се веселят. Полицията и болниците са на крак, дават се извънредни дежурства, а по улиците на градовете могат да се видят  такива гледки, че абитуриентските балове у нас и  8 декември са като аматьорски празници.

По тротоарите лазят жени в оскъдни рокли и повръщат, мъже се бият незнайно защо, пияни спят направо на земята, а двойки правят настървено се*с пред някоя витрина, но не помнят с кого.

ВИЖТЕ КАК ПРАЗНУВАТ БРИТАНЦИТЕ:

В категории: Животът


5
Коментара
5
Коментара по темата
5.
ПОЛИТБЮРО НА БКП
20.12.2015 11:44:43
1
1
и досега добре се справяме другарки и другари. вече 60 г нашата задача е да живеете в страх и беднотия и успяваме. нашите кадри са навсякъде , и синовете ни , винаги трябва да ходите с наведена глава . Разни шарлатани се опитват да ви направят живота по добър , но ние няма да позволим , ще продължим да слагаме прът в колелото на всички ,които се опитват да ви отворят очите, нашата планова икономика е все така да карате 8 употреба коли , да взимате мин пари за труда си , да сте доволни от живота ,макар да сте в транс и заблуда. още от образователната система сте възпитавани да сте роби. полицията е само наши хора, както и прокуратура и съд. наши са и повечето правителства, за това не се и опитвайте да прогледнете. имаме страхотни попадения с Станишев , Орешарски , Костов , и най вече Виденов , ДА не забравим и агента ни с свръх сили ДОГАН, изобщо ние сме на всеки километър.
4.
DGF
19.12.2015 20:23:16
0
8
Е га ти дебелите моми! Кой им събува гащите на тези свинки?
3.
y9xzyz9yxyzyxyxyxyxycyc
19.12.2015 20:21:09
0
6
АНГЛИЯ БЕЗ ГРИМ И ГАЩИ ........
2.
EC
19.12.2015 19:55:15
0
8
СВИНЕЕЕЕ
1.
Холандската Преса
19.12.2015 19:51:54
6
5
Май по кошмарно е че заплатите им са 10 пъти по голямо и затова могат да си правят каквото искат --- а вие Флагман трябва да пишете злобни статийки като депресари и да живеете на мама в мазато хахахаха хаха. Викай ура Путин!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Много пиян шофьор с БМВ предизвика жестока катастрофа Много пиян шофьор с БМВ предизвика жестока катастрофа Помете 6 коли  14 години по-късно: Още един кораб-беглец в Бургас припомня срамния случай с CEDIT 4 14 години по-късно: Още един кораб-беглец в Бургас припомня срамния случай с CEDIT 4 През 2011 г. турски кораб "избяга" от Варна, мина през Румъния и изгоря в Егейско море – институциите тогава мълчаха, сигналите се "забавиха" Ако ви е писано да бъдете с някого, с тези 8 трика може да го върнете Ако ви е писано да бъдете с някого, с тези 8 трика може да го върнете Внимавайте да не се върнете към стари, нефункционални навици и внимавайте за предупредителни знаци, които може би сте пренебрегнали 4 неочаквани знака, че ви смятат за привлекателен 4 неочаквани знака, че ви смятат за привлекателен Вижте ги  Тези дни през ноември носят пари и късмет, според лунния календар Тези дни през ноември носят пари и късмет, според лунния календар Фазите на Луната задават специален ритъм, който помага да се определят най-благоприятните моменти за различни дейности Скръбна вест! Внезапно почина шефът на БАБХ Скръбна вест! Внезапно почина шефът на БАБХ Той бе изключително отдаден на професионалната си мисия – развитието и укрепването на системата за контрол на храните в страната Лорд Минчев развали годежа си заради младеж от Благоевград Лорд Минчев развали годежа си заради младеж от Благоевград Влюбил се в местен мачо, по когото се прехласвали всички момичета в града, без да знаят, че той бяга на другия бряг Леля Стефка ме научи да приготвям оригинални картофени „гнезда“ с жълтък Леля Стефка ме научи да приготвям оригинални картофени „гнезда“ с жълтък Рецептата е много лесна, а са адски вкусни Студентката Мина Стоянова: Батките с татуировки харесват малки, сладки, кокетни момиченца Студентката Мина Стоянова: Батките с татуировки харесват малки, сладки, кокетни момиченца Искала популярност като сериозна жена, въпреки всичките си корекции Заплатите на сестрите стават 3 хил. лева Заплатите на сестрите стават 3 хил. лева Това е стартовото възнаграждение
Учени установиха, че във въздуха вече има и лекарства, дишаме ибупрофен, кофеин, никотин и дори естрогенови хормони Учени установиха, че във въздуха вече има и лекарства, дишаме ибупрофен, кофеин, никотин и дори естрогенови хормони Фармацевтичните молекули се държат като микроскопични частици прах, върху които се кондензира влага Тръмп заплаши Нигерия, че ще я посети „с оръжие в ръка“ Тръмп заплаши Нигерия, че ще я посети „с оръжие в ръка“ Той обяви, че е разпоредил на Министерството на отбраната да се подготви за „възможни военни действия“, обвинявайки африканската държава, че не успява да спре насилието срещу християни Чували ли сте за тази измама, която тече в WhatsApp Чували ли сте за тази измама, която тече в WhatsApp В началото разговорът изглежда безобиден – говори се за пътувания, забележителности и съвети за града, но след няколко дни тонът става по-личен и приятелски Опасни хапчета за отслабване, рекламирани в ТикТок, погубват инфлуенсърки Опасни хапчета за отслабване, рекламирани в ТикТок, погубват инфлуенсърки "Вземи Molecule и забрави, че храната съществува“, гласи лозунгът в социалните мрежи Време е: Марая Кери официално откри коледния сезон Време е: Марая Кери официално откри коледния сезон Кралицата на Коледа обяви началото на празничния сезон в типично неин стил Яжте туршия и кисело зеле срещу вирусите Яжте туршия и кисело зеле срещу вирусите Това е съветът на проф. Кантарджиев Избухна лудост по хапче, от което забравяш да ядеш Избухна лудост по хапче, от което забравяш да ядеш То обаче е твърде опасно Те загубиха сина си, а убиецът му получи условна присъда Те загубиха сина си, а убиецът му получи условна присъда "След наше обжалване присъдата бе изменена на 2 години и 4 месеца ефективна, което също е безумно решение“, споделят почернени родители Създателят на фалиралата турска борса за криптовалути се обеси в затвора Създателят на фалиралата турска борса за криптовалути се обеси в затвора Фарук Йозер излежаваше една от най-тежките присъди, издавани някога в Турция Имотен спор взе 2 жертви и рани 15 души Имотен спор взе 2 жертви и рани 15 души Трагедията се е разиграла на остров Крит
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори