Мъжете, които пафкат трева, правели повече секс
13 Ноември 2015, Петък, 18:05 ч.
Пушачите на марихуана по-лесно встъпвали във връзки за една нощ, били по-добри любовници
Мъжете, които пушат канабис, правят по-чест и по-добър секс от останалите. Това установи проучване, цитирано от в. "Метро".Изследването било поръчано от фирмата за презервативи Skyn и обхванало над половин милион участници във възрастовата група на 18-34 годишните. 14 на сто от анкетираните, които пушели трева всеки ден, имали по няколко полови сношения на ден. Сред непушачите само 5 на сто се похвалили с подобни постижения, пише БТА.
Редовните пушачи на канабис се оказали и с повече сексуални партньорки. 37 на сто от тях признали, че са имали 15 или повече партньорки. А само 15 на сто от непушачите могли да достигнат подобни бройки.
Пушачите на марихуана по-лесно встъпвали във връзки за една нощ. Те също губели девствеността си в по-ранна възраст. Учените все пак предупреждават, че високите нива на консумация на канабис се отразяват зле на еректилната функция, както при злоупотребяващите с алкохола. Но въпреки това пушачите на трева давали висока оценка на своите сексуални подвизи. 59 на сто от тях ги определяли като "удивителни". Подобно самочувствие имали едва 41 на сто от непушачите на канабис.
В категории:
Животът
Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени
Мъртви делфини изхвърлени от морето край Варна и Слънчев бряг
„Движение в цвят“ по улиците на Бургас Djiro d’Italia
Бритни Спиърс се призна за виновна за опасно шофиране след алкохол и наркотици
Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък
Гласуват разчетите, условията и лимитите за уреждане на бюджетните отношения
Какво се случва с парите ни, ако банката фалира
Светофарът на ключово кръстовище в Бургас ще бъде извън строя заради ремонт
75 000 автомобила излизат от София за Гергьовден: Огромен трафик по основните автомагистрали
Панорама на средното образование в Бургас: Представят най-актуалните специалности
Варненските пожарникари почетоха героите си и поискаха по-добра защита
Дадоха ход на делото срещу Станимир Хасърджиев за наркотици, порнография и сексуални престъпления
