×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Кметът на мексикански град беше застрелян по време на публично събитие
  • Мария Игнатова и Нойзи не са разведени
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Евгения Банева разкрива във Фейсбук кой се опитва да й взриви офиса?


Евгения Банева разкрива във Фейсбук кой се опитва да й взриви офиса?
Това е втори опит да ми взривят офиса, каза Евгения Банева
10 Ноември 2015, Вторник, 10:54 ч.

Подала съм над 17 жалби за инциденти срещу нас, сподели бизнесдамата

Евгения Банева ще разкрие във Фейсбук кой се опитва да й взриви офиса. В интервю за „Здравей, България“ по Нова телевизия бизнесдамата заяви, че вчерашните взривове в сградата на бул. „Витоша“, където се намира седалището на туристическата фирма на Баневи, не са от пиратки. Това е втори опит да ми взривят офиса, уточни Банева.
„Това не е първият инцидент, който е свързан с мен и наши фирми и офиси. И за тези инциденти, които се случват, съм подала над 17 жалби в прокуратурата, Върховна касационна прокуратура, Софийска градска прокуратура”, заяви бизнесдамата в разговор по телефона. Тя сподели, че е в Москва.
„Знам кое е това лице и коя е тази фирма. И днес на Фейсбук страницата на туристическия холдинг ще бъдат извадени всички прокурорски преписки със входящите номера досега, за да може журналистите да си направят своите разследвания”, подчерта Банева.
„На 7 ноември беше направен опит за запалване на централния ресторант във в.к. „Русалка”. По същото време миналата година бе запалена нашата вила във в.с. Русалка. В началото на юни пък бе изпотрошен мой джип. Охраната ми сериозно пострада. Има средни телесни повреди. Има много инциденти, свързани с наши предприятия. Няма да цитирам имена. Затова съм сезирала органите и чакам вече девет месеца. Не е моя работа да го докажа, но това са действия срещу мен, моята фамилия, срещу наши служители, които целят ежедневен тормоз, който е свързан с постигане на определени икономически интереси”, поясни Евгения Банева. Самата местна власт си признава, че има натиск отгоре, от най-високото място, добавя тя.
На въпроса кое е най-високото място тя отговори, че има предвид управляващата партия и прокуратурата.
Преди няколко години бе съборена държавна буна, представена като пристанището на Баневи, заяви съпругата на милионера Николай Банев.
Смесвате ситуации, при които не спазвахте закона или той ви пречеше с такива, при които някой незаконно се разправя с вас, прекъсна я водещият Виктор Николаев.
„Държавната буна не сме я строили ние. Кой не спазва закона? Басейна, който събарят, има всички разрешителни. Минал е на архитектурен съвет в община Каварна, но в един момент местната власт излиза с идеята, че понеже 10 години по-късно Министерството на земеделието и горите завежда дело за статута на земята и я изкарва като земеделска, т.е. трябвало през 2000 г. да се поиска разрешително от това ведомство, а не от община Каварна“, каза още Евгения Банева.

В категории: Крими , Животът


Тервел ИЛИЕВ Шерцингер гледа българско предаване Шерцингер гледа българско предаване 01/11/2025, Събота 21:49 2
3
Коментара по темата
3.
КАМЕН
10.11.2015 11:09:25
0
8
Какво ни пука кой има да очисти тоя крадлив мангал Банев....
2.
ахааа
10.11.2015 09:40:59
2
7
И как беше? Стегната ли беше или вече разработена???
1.
T
10.11.2015 08:51:49
3
9
Евгения съм я ебал в гъза като малка!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Граждански патрули в Мадрид ловят нашенски джебчии и ги изобличават в интернет Граждански патрули в Мадрид ловят нашенски джебчии и ги изобличават в интернет Класическият им метод е да прикрият ръката си с дреха, докато измъкват портфейли от чанти или джобове Краставиците удариха 3,50 лв., но зелето държи цена - какво се случва със зеленчуците тази есен Краставиците удариха 3,50 лв., но зелето държи цена - какво се случва със зеленчуците тази есен Производители отчитат високи разходи, а потребителите все по-рядко купуват за зимнина Това е вкусът на детството - топи се в устата, а рецептата е по-лесна, отколкото изглежда Това е вкусът на детството - топи се в устата, а рецептата е по-лесна, отколкото изглежда Ето как се приготвя Поклонението пред Иван Тенев ще е днес в църквата „Свети Седмочисленици“ в София Поклонението пред Иван Тенев ще е днес в църквата „Свети Седмочисленици“ в София От 1980 г. той бе автор на текстове на поп и рок песни за някои от най-известните български изпълнители Омар в мрежите на рибарите край Несебър изненада учените Омар в мрежите на рибарите край Несебър изненада учените Появата на вида в Черно море може да е свързана с климатичните промени или пренос от кораби, смятат специалисти от БАН Голям празник е! Спазват се вековни традиции – днес не правете това за нищо на света Голям празник е! Спазват се вековни традиции – днес не правете това за нищо на света Почитаме тайни християни, които служили в двореца на персийския цар Сапор Изчезнал преди 17 години мъж и обявен за починал, е открит жив в Пирин Изчезнал преди 17 години мъж и обявен за починал, е открит жив в Пирин При опит на служителите да го проверят и да му поискат лични документи, мъжът е проявил агресия Изгониха диджея Иван от Big Brother заради агресия Изгониха диджея Иван от Big Brother заради агресия Шоуто напусна и тираджията Калин Българските тракийски земи си имат свой римски император Българските тракийски земи си имат свой римски император Кой е Максимин Трак и защо никой не учи за него по история, разкрива проф. д.и.н. Диляна Ботева   Наводнение във Варна Наводнение във Варна Получиха се водопади
Създателят на фалиралата турска борса за криптовалути се обеси в затвора Създателят на фалиралата турска борса за криптовалути се обеси в затвора Фарук Йозер излежаваше една от най-тежките присъди, издавани някога в Турция Имотен спор взе 2 жертви и рани 15 души Имотен спор взе 2 жертви и рани 15 души Трагедията се е разиграла на остров Крит Защо феновете настръхнаха срещу "Златното момче" Мерт Рамазан Демир Защо феновете настръхнаха срещу "Златното момче" Мерт Рамазан Демир Приемат новата му връзка като продължение на забежките с Пелин и Дияр и изневяра по отношение на Сейран Тръмп заплаши с военна сила Нигерия Тръмп заплаши с военна сила Нигерия Причината била продължаващото и ескалиращо насилие в Нигерия Масово кръвопролитие: Двама мъже атакуваха с ножове влак в Англия, има тежко ранени ВИДЕО Масово кръвопролитие: Двама мъже атакуваха с ножове влак в Англия, има тежко ранени ВИДЕО Девет души са с опасност за живота, хора са се криели в тоалетните Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Дръзкото престъпление стана по време на доставката Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Правителството на Сърбия вчера взе решение и обяви 1 ноември 2025 г. за ден на траур Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Последваха освирквания, някои фенове напуснаха събитието "Мелиса" отне живота на 46 души "Мелиса" отне живота на 46 души Жестоко бедствие Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Обезумелият мъж искал да вземе пари от застраховка
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори