Разплата с павета: Потрошиха витрините на сладкарница “МАДО” в центъра на Бургас (СНИМКИ)
04 Ноември 2015, Сряда, 09:29 ч.
Автор: Флагман.бг снимки: Боряна ТЕНЧЕВАДва поредни дни ориенталското заведение осъмва с изпочупени стъкла
Турската сладкарница „Мадо“, която се намира на бургаския булевард „Алеко Богориди“, осъмна с изпотрошени стъкла на витрините си. Предполага се, че вандалската проява е станала около полунощ, като сигнал за нея е подаден един час по-късно – около 01,30 часа тази сутрин.
Сутринта служителите на заведението намерили зад вратата камък, с който е било сринато стъклото. Ден по-рано една от вратите пък е била строшена с паве.
"Нямам никаква представа кой ми отмъщава. С никого не съм влизал в конфликт", твърди собственикът.
Заведението се прочу сред бургазлии със скъпите си цени и вечно празните си маси. Припомняме, че само преди година от Комисията за защита на потребителите наложиха няколко акта, като два от тях са за изтекла категоризация. Проблем се оказа и това, че нямаше обявени цени за грамаж на предлаганите вкусотии (ВИЖ ТУК).



В категории:
Бургас
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Не е радикален ислямист управляващ, жените носят къси поли и забрадки въобще няма, не вият ходжи по 5 пъти на ден в джамиите ...
Много хляб има да изяде Турция за да станат нормални хора. Вижда се прогрес но е бавен... поне 200-300 години и много набиване на кухи религиозни канчета.
А по отношение на тъпака дето е написал МАДО в центъра на Бургас ... нали не очакваш да отида да му стисна ръката за умното решение.
Ако съм на общината ще ги принудя да си свалят табелите .... тъпи мангали ограничени ..
Ти къде прочете,че е пълно???
Било винаги пълно - абсурд!
Ще трябва да дуа много ветер сигур и затуй са ги кръстили "ветрини", а не витрини :)
Има и други пунктуационни грешки, ама не ми се влиза в излишни обяснения.
Пак сте №1 по правопис и граматика :)