Пето РУП-Бургас първенец на благотворителния турнир в зала „Никола Станчев“ в Меден рудник
03 Октомври 2015, Събота, 20:48 ч.
Автор: Евгения ДЖАМБАЗОВА снимки: авторътОтборът на полицаите изравни в последната минута с гол на капитана Васил Иванов
Пето Районно управление-Бургас стана големият победител на благотворителния турнир, който се проведе в спортна зала „Никола Станчев“ в ж.к. „Меден рудник“. В надпреварата се включиха общо 15 отбора, а събраните средства са в помощ на децата с ментални увреждания от училище „Отец Паисий” в града.Както Флагман.БГ вече писа, турнирът бе официално открит вчера от директора на ОДМВР-Бургас Калоян Калоянов. Сред официалните гости на събитието бяха командирът на Военноморска база – Бургас комодор Мален Чубенков, досегашният председател на Общински съвет – Бургас Константин Луков, представители на Пристанище – Бургас, Съдебна полиция и други (ВИЖ ТУК).
И в двата дни срещите между аматьорските клубове преминаха при голям зрителски интерес, но безспорно най-атрактивен бе финалният мач.
Момчетата от Пето РУП бяха в изключително добра форма и видимо се откроиха пред останалите състезатели, техен капитан бе Васил Иванов, който е командир на отделение към управлението. Те се наложиха над отбора от езиков център "Words" след изпълнение на дузпи с 3:2. В редовното време мачът завърши 1:1, след като гостите от езиковата школа поведоха с гол на Захари Янев, а отборът на полицаите изравни в последната минута с гол на капитана им Васил Иванов.
При дузпите служителите на реда се оказаха с по-здрави нерви и отбелязаха 3 от 4-те удара от бялата точка.
Със служебен жребий на трето място се класираха футболистите от Четвърто РУП, а след тях останаха тези на Пожарна безопасност.
Събраните средства бяха закръглени на 3000 лв.,благодарение на Пристанище- Бургас.
Старши комисар Калоян Калоянов награди шампионите и дари сумата на директорката на Помощно училище "Отец Паисий" - гр. Бургас.
Директорът на ОДМВР-Бургас Калоян Калоянов връчва купата на
капитана на отбора на победителите Васил Иванов
капитана на отбора на победителите Васил Иванов
Състезаващите се 15 отбора включваха освен полицейски служители от отделните управления и структури на ОДМВР – Бургас и представителни отбори на фирма за преводи, бургаска счетоводна кантора, Пристанище – Бургас и Съдебна полиция.
В категории:
Спорт
Известен актьор припадна в ресторант
Мощите на свети Георги ще бъдат посрещнати в Поморие по покана на Сливенския митрополит Арсений
Как да направите пиле на сол: Идеално ястие с минимални усилия
Най-щедрите зодиакални знаци
Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032
С "България в душата" ДесиСлава ви очаква в Поморие на Гергьовден
Рецепта за сърчица в масло - класически български деликатес
Опасната зона на алкохола - как да разпознаем рисковете за здравето
До 13 000 евро на новородено и бюджет без дефицит иска от Радев бивш царски министър
В навечерието на Джирото Поморие организира почетна колоездачна обиколка
Как да приготвим перфектни пържени картофи със сирене
Съдът постанови 20 години затвор за Виктор Илиев, който се вряза с кола в автобус
