×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Валери Симеонов за конституционните промени: Голяма част от идеите са наши


Валери Симеонов за конституционните промени: Голяма част от идеите са наши
Изненада ме решението на "Атака" да подкрепи промените, призна Симеонов
24 Септември 2015, Четвъртък, 19:02 ч.

За да подкрепим антикорупционния закон, трябва да отпаднат няколко пункта

Всички бяхме „за” промените в Конституцията. Това каза пред БНТ лидерът на НФСБ и съпредседател на ПГ на Патриотичния фронт Валери Симеонов.
„Ние сме основните организатори на процеса на приемането на този вариант. Бяхме основните редактори на първоначалния текст, голяма част от идеите са наши”, похвали се Симеонов. И добави, че с едно действие вчера парламентът е показал, че може да бъде обединен по определени въпроси.

Той призна, че е изненадан от решението на „Атака” да подкрепи конституционните промени. „Това беше неочаквано. Имаше някакви симптоми на председателския съвет, но чак такова категорично решение не очаквах”, посочи Симеонов.
„Основната работа я свърши Цветан Цветанов. След гласуването го поздравих. Поздравих и председателя на парламента Цецка Цачева”, добави лидерът на НФСБ.

По повод антикорупционния закон на Меглена Кунева, който бе отхвърлен от депутатите, Симеонов заяви, че от него трябва да отпаднат няколко пункта, за да бъде подкрепен от групата му. „На първо място, трябва да се премахнат текстовете, които дават възможност политик да се разследва по анонимни сигнали. Също така началникът на бюрото да не се назначава от премиера. Това са неща, които могат да бъдат променени”, каза още Валери Симеонов./БЛИЦ/

В категории: Политика


6
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Шерцингер гледа българско предаване Шерцингер гледа българско предаване 01/11/2025, Събота 21:49 0
Флагман.БГ Какво се случва с Крисия и Никола Цолов? Какво се случва с Крисия и Никола Цолов? 01/11/2025, Събота 21:15 0
Масова стрелба до България
Масова стрелба до България 01/11/2025, Събота 20:17 3
Наводнение във Варна
Наводнение във Варна 01/11/2025, Събота 19:17 0
6
Коментара по темата
6.
Burgazliya
25.09.2015 14:56:16
3
2
Edva li tozi gospodin bi preboril energiinata mega mafiq. Strahlivec mi izglejda. Bg ima nujda ot smel vodach no madar. Ne Boyo.
5.
Панчо
25.09.2015 09:37:06
3
4
Ако не този господин сега цената на тока щеше да бъде непоносимо скъпа.Лятото такава брадва ни бяха наточили че...
4.
333
25.09.2015 09:23:17
4
3
Браво, а аз се чудих, кой може да е толкова малоумен за да даде тези идеи. Сега вече е ясно.
3.
*********
24.09.2015 20:50:07
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
2.
Извода е:
24.09.2015 20:35:13
5
3
Валери Симеонов е за корупция!
1.
Кой
24.09.2015 19:40:21
2
2
И Властта е вече Ваша!
А какво говореха помните ли?!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Българските тракийски земи си имат свой римски император Българските тракийски земи си имат свой римски император Кой е Максимин Трак и защо никой не учи за него по история, разкрива проф. д.и.н. Диляна Ботева   Наводнение във Варна Наводнение във Варна Получиха се водопади Голяма чаровница влезе в "Ергенът" Голяма чаровница влезе в "Ергенът" Много е магнетична „Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" „Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" Това трябвало да се случи преди санкциите да влязат в сила на 21 ноември Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Младият мъж от 20 години е напълно парализиран и прикован на легло заради тежкото си заболяване Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Има главен заподозрян за разстрела в центъра Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Подозира се руска намеса при деянието Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Нападението стана в село с 800 жители Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Изключително грозни сцени в Къщата Пребиха жестоко медицинско лице Пребиха жестоко медицинско лице Роднини на нападателите се събраха пред Спешното отделение на болницата във Враца
Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Дръзкото престъпление стана по време на доставката Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Правителството на Сърбия вчера взе решение и обяви 1 ноември 2025 г. за ден на траур Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Последваха освирквания, някои фенове напуснаха събитието "Мелиса" отне живота на 46 души "Мелиса" отне живота на 46 души Жестоко бедствие Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Обезумелият мъж искал да вземе пари от застраховка Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Военното ведомство оабче оставя окончателното политическо решение в ръцете на Доналд Тръмп Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда На  1 ноември  от 11:00 ч. на наказателния паркинг до стадиона участниците в  Гимкхана  ще демонстрират умения, скорост и безопасно шофиране Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Цветното събитие ще се проведе на 6 ноември от 16 часа Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Вижте какво се случва
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори