Луната и Венера са в съвпад, но отложете любовните авантюри, за да не съжалявате!
Венера и Луната са в съвпад и образуват хармоничен аспект с Меркурий. Благоприятно ще е и влиянието на Марс – Уран, Слънце – Плутон, а Юпитер – Нептун и Меркурий – Плутон са в напрегнат аспект.
10 Септември 2015, Четвъртък, 08:57 ч.
Не се занимавайте с оформянето на финансови документи и ценни книжа, може да ви донесат загуби, предупреждава астрологът Ивелина Пенчева
Луната е в Лъв и е в съвпад с Венера. До обяд ще се чувстваме по-уверени и весели, а общуването с нежния пол ще е много приятно и забавно. Сега обаче не е време за любовни авантюри, предупреждава астрологът Ивелина Пенчева. Отложете ги, за да не съжалявате!
Ако купите дрехи и обувки днес, ще ги носите дълго. Подходящо е също за избор на украшения, скъпоценности, златни бижута за сестра, приятелка, майка или за вас самите, уверява астрологът.
„Не се занимавайте с оформянето на финансови документи и ценни книжа, може да ви донесат загуби. Пазете очите от ярка светлина. Избягвайте физическо и психическо натоварване“, съветва Ивелина Пенчева.
Според нея, 27-ят лунен ден е посветен на вътрешния, духовния мир на човека.
„Обърнете се към Божествената мъдрост и своите духовни източници, както и към вътрешния си глас. Полезно е да се слуша музика, да се общува с природата, с близки хора, с роднини. Да се изключат алкохолът и цитрусовите плодове. Само съблюдавайки хармонията на деня, може да се почувства резултата от вътрешната работа, духовните промени. Постарайте се да не зацикляте над конкретни жизнени проблеми“, добавя астрологът.
„Не е желателно сега да се гледате в огледало. Може да ви се появи чувство на непълноценност“, предупреждава Ивелина Пенчева.
В категории:
Хороскоп
Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци
Нова любовна интрига около Дани Петканов: Магдалена Томова ли е жената до него?
Родопската теснолинейка навърши 100 години от първото си пътуване
Мантинела отне живота на моторист
Туристка загина след падане по билото между Козя стена и Ехо
Нови цени на винетките - вижте тарифите
Фурната блести без търкане: Трик с таблетка и кухненска хартия разтваря мазнината
Десетки кораби чакат по Дунав: Нивото при Русе падна до минус 89 сантиметра
Пържени тиквички с чесън и копър в буркан: Любим летен вкус за студените дни
Дъжд от пари: Хвърлиха 665 000 евро в морето пред плажуващи
Тежка катастрофа с български тир затвори магистралата Атина-Ламия, има загинал
Вандали трошат табелите за забрана на къпането край фаталния вир в Струма
