×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето защо сливенските шофьори не стават! Ситроен отне предимство и предизвика ПТП до „Мираж“


Ето защо сливенските шофьори не стават! Ситроен отне предимство и предизвика ПТП до „Мираж“
Сливенски Ситроен отне предимството на този автомобил и му отнесе задницата
02 Септември 2015, Сряда, 11:08 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки: Емел МАХМУД

По чудо катастрофата се размина само с материални щети
Сливенски „Ситроен“ влетя в кръговото кръстовище на хотел „Мираж“ с висока скорост, отнемайки предимството на друг автомобил и предизвика катастрофа, която по чудо се размина само с материални щети.

ПТП стана днес, около 12:30 часа и предизвика интереса на стотици шофьори, пътуващи по натоварения бул.“Стефан Стамболов“. Заради катастрофата преминаването през кръговото бе затруднено.

Полицията пък дълго време разпитваше свидетели на инцидента. В сливенската кола пътуваха двама мъже и нахакана дама над средната възраст, а в блъснатия автомобил – момче и момиче на видима възраст около 25 години.



В Бургас МПС-ата с регистрация СН(Сливен) и У(Ямбол) се приемат с едно наум и са нарицателни за слаби, разсеяни и нахални шофьори. Немалка част от катастрофите в града са причинени точно от тези коли, а във „Възраждане“ и централна градска част хората се виждат в чудо от фантастичния начин, по който паркират.




30
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 6
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 0
Георги РУСЧЕВ Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски 22/06/2026, Понеделник 21:30 4
Флагман.БГ Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки 22/06/2026, Понеделник 21:00 2
Михаил ДИМИТРОВ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ 22/06/2026, Понеделник 19:30 0
Георги РУСЧЕВ Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна 22/06/2026, Понеделник 17:45 2
30
Коментара по темата
30.
Profesional
03.09.2015 13:41:43
0
0
Драга ми г-жо, да спрат да карат като диви селяндури и може би тогава няма да ги забележим. Както писах по долу всяка стадо има мърша. Малко по скромното да дават, че и работни места заемат
29.
Slivnaliika
03.09.2015 13:18:32
0
0
Г-н авторе на това прекрасно структурирано и информативно комюнике,
Както е видно, чудесно си подхождате по манталитет с така грамотно и академично изразяващите се в коментарите по-долу "бургазлии" (с най-вероятен произход "къде Исикията и по-нататък"). Оставям на страна обидното отношение към хората от Сливен и Ямбол, което струи от този шедьовър на журналистическото изкуство. Но колко празно място трябва да имаш в главата, че да решиш, че шофьорът на кола с регистрация А, е родом от еди къде си, и щом е от там значи е чудесен човек и не прави никакви нарушения на пътя?
28.
Profesional
02.09.2015 21:46:28
0
1
Може да си от село но да станеш ЧОВЕК. Може да си от града и пак да станеш за резил. С къвто се събереш такъв ставаш. Н. Поговорка. Атанасов дупе да ти е яко. Нищо лично. Имаш ухажор педал явно
27.
77777777777777777777
02.09.2015 20:49:19
1
1
Атанасов лично ще те порна отзад
26.
Сливенски кашкавал
02.09.2015 19:16:12
1
2
СН са много не грамотни и не дисциплинирани хора ,да не би да има коренна връзка с МР ????
25.
Profesional
02.09.2015 19:04:33
0
1
А и като им кажеш идиоти те ти се кефят и мислят че им правиш комплимент
24.
Profesional
02.09.2015 18:59:59
0
4
Мини през М. Рудник вечер и скивай кво става. Некакви тъпани с 20 г талиги се правят на пичове. С 5лв в джоба ама с татуси и пробити тръби [генерации]. Манталитет на циганин със златен зъб
23.
Profesional
02.09.2015 18:53:07
0
6
Щото не спазват елементарни правила. Пример, уамболски бекове 3 ма оня ден на Равда и Ахелой минаха демонстративно по банкета. Вдигнаха прахоляка и после спряха на къмпинга да се изпикаят. Ауди а3. Все едно караха панамера. С голи по джапанки и надули няква чалга. Това драги дразни.
22.
Луков
02.09.2015 17:33:05
2
1
Точно преди седмица идвах откъм Поморие и влязох в кръговото на летището. Едно дури "СН", излизайки от самото летище, направо на харабия си зави наляво и тръгна директно към мене!!!!!
21.
Ужас
02.09.2015 17:30:55
3
5
Бургазлиити , баба и дядо или мама и тати от къде са беее? Само сливенлии ви отмемат предимството на Вас гражданите .... В статията за правосъдната система един коментар не сте написали(т.е. за една значима тема) а тук си сипете хейта.... Жалка държава се прави от жалки хора.
20.
Пача
02.09.2015 17:09:20
1
4
Стига стия глупости -селяни ,граждани.Всички сме селяни. Ако има някой на който дядо му се е родил в Westminster а баба му в Shone Brun може да говори ,ама няма такива. Цялата работа е в гена - тъпанарско комплексарски. Роденият в робство не може да бъде свободен. Които бяха по- приспособими се изнесоха в Европата а тук останахме дуретата за да се саморегулираме.
19.
до У биец от Урогвай
02.09.2015 17:03:25
2
2
Y биец, Бате, ти можеш да клатиш само на някоя магаре "камбаните". За какви жени "пишеш" и за какво чесане..... не ти се разбира какво искаш да кажеш.
Усеща се само някакво напрежение и неудовлетвореност от живота. Но, може да продължиш да си фантазираш, мечтите все още са безплатни. Все някога ще си купиш кола и с ляв волан след 1993 г. До този заветен момент татуирай си още нещо......!?
Пожелавам ти успешно "чесане", на каквото имаш под ръка...
Жив и здрав....
18.
ultras
02.09.2015 16:54:47
4
6
Тея селяни Сливен и Янбол да си седят по чукарите
17.
Profesional
02.09.2015 16:52:50
2
3
Там видях едно кръгово до пазара. Иначе много циган.
16.
Profesional
02.09.2015 16:36:26
4
3
И понеже там няма трафик и ми става смешно на Трапезица как подскачат зад волана от нерви. Ако идат в Истанбул сигурно ще откачат буквално. Те и нашите селяни са същите цървули. Всяко стадо си има мърша. Направи ми впечатление, че Сливен е спокоен град. Може би защото са останали малко хора. Може би в м. Рудник има повече сливналии и ямболлии.
15.
Profesional
02.09.2015 16:32:54
1
4
И понеже там няма трафик и ми става смешно на Трапезица как подскачат зад волана от нерви. Ако идат в Истанбул сигурно ще откачат буквално. Те и нашите селяни са същите цървули. Всяко стадо си има мърша. Направи ми впечатление, че Сливен е спокоен град. Може би защото са останали малко хора. Може би в м. Рудник има повече кренвирши и ямболлии.
14.
Profesional
02.09.2015 16:24:36
2
2
В неделя до автогарата в Сливен една кола излезе и се блъсна в друга по главния път. Там е широко има и болница. То даже се смяхме. 2 коли на пътя с 4 ленти и се пръснаха. Леко
13.
Profesional
02.09.2015 16:18:40
4
5
Аз откога ви говоря тези неща ама нейсе. Градът се напълни с фъшкии от тез села. Мислят че са още на село. Да не говорим,че бачкат тънко само и само да стоят в Бургас. Но това е друга тема
12.
nikola
02.09.2015 16:01:44
5
7
много станахте бургазлиите, ама забравихте от къде дойдохте.
11.
Y биец
02.09.2015 15:49:10
6
3
Клатим жените ви тук и се прибираме на село. Те обичат бой и чесане. За това ни викат, за това сме тук
10.
do Kiro
02.09.2015 14:41:46
1
12
Брат, най-яките кавали ги правят момите от тези географски ширини: Ямбол, Сливен, Елхово,Шумен
9.
Ка
02.09.2015 14:27:48
2
3
Пред мене имаше черен голф момчето се видя в чудо тоя като ни сече пътя даже му спря пред колата и го псуваше на майка и шебека пускаше барабонки в буса
8.
Карабаирски турбо селяк
02.09.2015 14:23:49
2
8
Онзи ден на колелото на метро един ямбулски сливналия с бял бус с регистрация Сн идваше от техномаркет и зави по посок СЕЛО а аз бях в колелото с огромен черен джип с 15 светлини отпреде и от колело се движих към метро и тоя грозен педермак все едно си беше на село Без да се огледа даже си ми сече пътя добре че го видях и бях намалил и крака ми беше на спирачката
Ако четеш тъп сливенски бек искренно се надявам да ти вземат книжката
7.
.......
02.09.2015 14:05:31
14
21
А меденруднишките селяни и странджанските глигани с регистрация "А" къде ги забравихте?Те са уникални шофьори......
6.
BaY HoY
02.09.2015 14:03:28
5
16
Не са свикнали с трафика-там като спрат две коли на светофара, пишат в местния вестник, отделно са свикнали да карат по междуселски пътища без никакво движение.
5.
тото
02.09.2015 14:02:06
5
12
Не се научиха как се преминава на кръгово кръстовище тези навлеци.Изключително нахални и прости хора.Всеки ден има критични моменти из Бургас с коли от тези селски градове!!!!!!!!!
4.
УХОТО
02.09.2015 13:50:29
6
13
МРЪСНИ НЕГРАМОТНИ СЕЛЯНИ "У" И "СН"
3.
Kiro
02.09.2015 13:42:22
6
21
Аз съм ЗА сливенските и ямболски идиоти в нашия град. Иначе няма кой да ме забавлява с простотията си. Много кухи лейки са.
Обаче женките от там правят яки свирки
2.
ДОБАВЕТЕ КОМЕНТАР
02.09.2015 13:40:30
0
19
Не говорете глупости всички водачи карат особенно много зле,всеки си има свои правила и прави така както му е най-лесно,работата ми е всеки ден на пътя нагледал съм се на ккаво ли не.Просто "У"и 'СН' най- се набиват на очи и набеждаваме,че само те развалят дисциплината,а то дисциплина няма.И боища и всичко ще има,а сега с тея ремонти и бус линии и новите знаци хептен незнаят къде са.НИКОГА НЯМА ДА СЕ ОПРАВИ ТОВА.
1.
Burg
02.09.2015 13:17:15
3
27
Бесни кукери и цветнокожи.Да заминават от където са дошли.Нашите селяни са повече от достатъчно.Гоу бак ту Кукерланд, сили реднекс.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ В ПТП-то участват пет автомобила, има тежко ранени 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си Една жена никога не трябва да се снишава толкова ниско, че да моли за уважение и лоялност Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Посрещането на първите слънчеви лъчи в утрото на 1 юли е уникална за България традиция, вдъхновена от вечната рок класика на Uriah Heep Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Много хора вярват, че токсичната им връзка е резултат от собствените им недостатъци Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Франция, Испания, Белгия и Великобритания въведоха предупреждения, училища затварят, транспортът се затруднява Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Уникално дефиле, кукери и детски работилници превърнаха местната лодкостоянка в най-горещата културна точка на уикенда Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи В МБАЛ „Сърце и Мозък“ тя получава своевременно лечение и се възстановява благодарение на адекватната намеса на екип от специалисти БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences
Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори