×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Дискотека дъни в жилищен блок, собствениците сипят закани наред (ВИДЕО)


Дискотека дъни в жилищен блок, собствениците сипят закани наред (ВИДЕО)
Живущите се оплакват, че когато правят забележки срещат агресия, а полицията пише актове само на диджея, но не и на фирмата
29 Август 2015, Събота, 06:03 ч.

Хората от кооперацията не могат да спят заради силната музика, която продължава до ранни зори



В Черноморец дискотека се появи в жилищна кооперация. Хората не спят по цели нощи, подават оплаквания, но шумът не спира, съобщи Нова телевизия. Дискотеката започва да работи в началото на летния сезон. Удостоверението, което притежава, е за заведение тип бистро. Тъй като не предлага кулинария, наемателите искат от Община Созопол то да работи като питейно заведение. Позволяват им и удължават работното време до 4.00 часа сутринта.

Жалбите обаче започват да валят. Живущите в района се оплакват от силна музика и хулигански прояви под прозорците им. Така на 28 юли общината отменя удълженото работно време и задължава заведението да работи до 23.00 часа. Контролът за спазването на заповедта остава в ръцете на полицията в Созопол.

Екип на телевизията реши да провери със скрита камера дали барът наистина е отворен. Оказва се, че да. Потвърждава го и персоналът.

Живущите в кооперацията разказаха, че когато правят забележки дори срещат агресия. Полицията пишела актове само на диджея, а не на фирмата. От РПУ-Созопол казват, че нямат правомощия да затворят заведението.

В категории: Созопол


8
Коментара
8
Коментара по темата
8.
Primorsko
09.09.2015 12:35:36
0
0
МИЛЮ БОТЕВ МИЛЕВ: Ей тоя министър Валентин Василев, на времето ебеше дъщеря ми и благодарение на него ми подхвърляха някоя троха хляб докато Иван Костов беше на власт (1997-2001). Така аз се правех на великия седесар, развявах синьото знаме и си въобразявах, че ме ценят заради идеите ми, а тя каква била работата... скъсваха дъщеря ми от ебане и ме тупаха по рамото: "Браво! Браво! Продължавай да се бориш за синята идея! Ние сме зад тебе и те подкрепяме!"

Милю е една мижитурка
08.09.2015 14:42:04
И аз Милю не мога да го разбера. Верно, че доста се облагодетелства покрай министър Валентин Василев, който ебеше дъщеря му, но цената която заплати беше висока. Така той показа, че няма елементарно самоуважение, защото се изплю върху себе си и пропиля авторитета на семейството си!

Мильо, мн си тъп!
08.09.2015 14:34:13
Глупак!... Заради скапаната "синя" идея продал дъщеря си на тоз... еколог ли е, водолаз ли е... еднодневка в политиката - 20 или 30 години по-стар от дъщеря му! А сега цяло Приморско му се присмива!
7.
ебач на демократки!!!
30.08.2015 12:13:56
0
2
демокрация бе демократчета,любители на гей паради!Кога през соца дънеше музика след 23.00 часа?!
6.
ГАД ЗМЕЕВИ
30.08.2015 07:34:06
1
6
ЗАБЕЛЯЗАХТЕ ЛИ ЧЕ ПОВЕЧЕТО СА РУСНАЦИ ........ ИМА НЕГЛАСНА ЗАПОВЕД ...... ОТГОРЕ ....... РУСНАЦИТЕ ДА СЕ ТОРМОЗЯТ У НАС ЗА ДА СИ ПРОДАДЪТ ИМОТИТЕ БЕЗ ПАРИ , ЗА ДА МОГАТ ТУКА ДА СЕ НАСТАНЯТ ЧИФУТИ ОТ ИЗРАЕЛ .........ЗАТОВА И ВСИЧКИТЕ ВЛАСТИ НА КУП СА ПРАЯТ НА ЛУДИ ........ ВИЖ КАТО УТРЕПАХА АНГЛИЙСКАТА БАБИШКЕЛА ПРЕДИ 10 ДНИ КО БЪРЗО РЕШИХА ВЪПРОСА ДОЙДОХА ОТ МИ 6 И ГО ОБЕСИХА В АРЕСТА , АКО БЕШЕ ЗА НАША ИЛИ РУСКА БАБА , ОТДАВНА ДА ЯДЕ КЮФТЕТА НА ВЪН .......НО КАРАЙ НИЙ СМЕ И РУСНАЦИТЕ ВТОРА КЛАСА , АКО ЖИВЕЕХА НИГЪРИ И ЕВРЕЙИ ОТ ЙЕРУСАЛИМ ДОСЕГА ДИСКОТЕКАТА ДА БЕШЕ НА ЛУНАТА , СОБСТВЕНИКА НА МАРС , АМА СКОРО КАТ НА НАЛАЗЯТ ЕВРЕЙЧЕТА ОТ ИЗРАЕЛ И ТОВА ЩЕ СТАНЕ , НАЛИ ЗАТОВА СЕ НАЛИВАТ НЕКВИ ПАРИ В БУРГАС ...... ДАНЕ СТЕ СЕ ЗАБЛУДИЛИ ЧЕ Е ЗАВАС БЪЛГАРЧЕТА МИЛИ ....... КОЛКОТО СТЕ ОСТАНАЛИ ДЕ ........
5.
ПОТРЕСЕНА
30.08.2015 01:30:59
0
6
Има подобна дискотека и в Бургас и отново се мълчи по въпроса...става дума за бившия ДжуБокс и настоящата Астория до горското стопанство.Никъде по света освен тук разбира се не съществува подобен абсурд...Но нали Дидо Дачев маминия син иска дискотека под терасите на хората...няма проблем.
4.
ББ
29.08.2015 23:21:03
1
10
Всичко свързано със Созопол носи един адрес и той е Панаьот Рейзи.Плащаш и получаваш каквото си искаш.Това лакомо джудже няма наяждане.
3.
zoro
29.08.2015 16:44:34
1
20
ima neglasna zapoved da nese zakachat zavedeniqta v sozopol (poznaite ot koi)
2.
И хората се питат...
29.08.2015 16:02:38
4
1
Това Слави Трифонов ли е на снимката ?
1.
Fuck Lenin!
29.08.2015 15:47:40
6
8
Dobre che v USA ima razreshenie za pistoleti -- ei takova neshto shte se razreshi burzo kato piina 1-2 rakii ste ubia sobstvenika na diskotekata ako ne spre tormoza!!!

ALO OBSHTINATA KOGA SHTE IZMERVATE TISHINATA NA GRADA I GLOBIAVATE TEZI KOITO TROVIAT GIVOTA NA HORATA??????
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси ChatGPT се нуждае от 3,617 NVIDIA HGX A100 сървъра, с над 28,936 графичи процесора (GPUs), за да работи - около 564 MWh на ден LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) Иновативният фестивал гостува на Царево, Лозенец, Ахтопол и Синеморец от 1 до 4 август,  с различни 3D визуализации на върха на вълните и проекции по сградите Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Велчева има талант в пеенето Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда 21 секунди е прието за най-нормално Как да се отървем от паяците у дома Как да се отървем от паяците у дома Пускайте прахосмукачка редовно, особено в ъглите и зад мебелите "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък Във фаталната катастрофа участваха млади шофьори Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Светлите сили разрушават матрицата на рептилите, казва уфологът. Според него много от пожарите са запалени от обсебени хора, управлявани от нисшите астрали За какво служи малкото копче на предпазния колан За какво служи малкото копче на предпазния колан Основната функция на това интересно дизайнерско решение е доста полезна Страшно задръстване на пътя Бургас-Созопол Страшно задръстване на пътя Бургас-Созопол "Колеги и колежки, това е в посока Бургас", споделя притеснен гражданин за тапата Живеят ли децата в СПИ "Христо Ботев" като в дом на ужасите? МОН се разграничи категорично от позицията на омбудсмана Живеят ли децата в СПИ "Христо Ботев" като в дом на ужасите? МОН се разграничи категорично от позицията на омбудсмана "Снимките (с мизерни условия) отразяват моментно състояние на част от сградата, която не се използва", уточняват от министерството
Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев В Белия дом и Кремъл са на тръни Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Шегаджията им се подиграл сериозно, юноша пък опитал да се възползва от Бони на промоция Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Тя твърди, че е изоставена на остров Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Ценният артикул предизвиква голям интерес, наддаването ще е голямо Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Трагедия в Италия Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Починалият бе ръководител Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Тя не е искала тялото й да бъде местено при фатален инцидент в планината Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Галатасарай позлати централния нападател Путин отговори на ултиматума на Тръмп с намек за „Орешник“ Путин отговори на ултиматума на Тръмп с намек за „Орешник“ Ако Киев не е готов за преговори, Москва ще чака, каза той В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници Драма в Германия
Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Виц на деня Виц на деня - Какъв е некадърният доктор?
- Този, който сам си купува уискито...
Виц на деня Виц на деня Мъжът пие едно, две, три, па забрави.
Жената пие едно, две, три, па като се сети...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жената е като дявола. Няма да ти даде тялото си, докато не ти вземе душата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори