×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сексиполякиня си показва най-милото на аерогара Бургас (ексклузивна фотосесия)


Сексиполякиня си показва най-милото на аерогара Бургас (ексклузивна фотосесия)
С блажено удоволствие тя събираше последни слънчеви лъчи край нашето море, както и бурната ерекция на мъжката част от туристопотока
19 Август 2015, Сряда, 17:52 ч.
Автор: Флагман Снимки Петър ПЕТРОВ

За довиждане чужденката позира пред репортер на Флагман – с еротична наслада



Уникална фотосесия за Флагман.бг направи неизвестна полякиня, докато чакаше самолета си за Варшава пред Терминала на „излитащи“ от аерогара Бургас. Чужденката използваше последните слънчеви лъчи от българския бряг днес следобед, докато дойде време за самолета й в 17,40 часа.

Тя бе положила знойното си тяло на пейка пред Терминала с вдигнати бедра и пола, предизвиквайки ерекцията на мъжката част от туристопотока – виж заснетите кадри. По някое време загорялата севернячка се поразмърда и видя фоторепортера ни, който я щракаше за удоволствие, но вместо да се „впрегне“ от „нахалството“ му, дамата с блажено удоволствие се завъртя в полупрофил, подчертавайки още повече сластните си форми и улеснявайки го в  изпълнението на служебния му дълг.  Гледката бе впечатляваща, особено за по-силно изявените балкански субекти, които дълго плакнаха око, рискувайки да пропуснат собствените си полети







В категории: Животът


20
Коментара по темата
20.
sdf
21.08.2015 15:54:35
0
2
Kasabov tva novata li e :D:D
19.
АЗ
21.08.2015 10:09:15
3
0
Ъ...
Ама статията ми хареса :)
18.
НИК
20.08.2015 10:28:17
0
8
ПРОПУСНАХТЕ ДА НАПИШЕТЕ В НЕЛЕПОТО СИ ЗАГЛАВИЕ...."САМО ВЪВ ФЛАГМАН- ЕКСКЛУЗИВНО"..........ХАХАХАХА.........ИЛИ ДА БЯХТЕ НАПИСАЛИ СЛЕДНОТО .... "САМО ВЪВ ФЛАГМАН! НЕВИЖДАНО! ЕКСКЛУЗИВНО!!! ПОЛСКА КИФЛА С ПОРНОГРАФСКА ФОТОСЕНИЯ НА ЛЕТИЩЕ БУРГАС" .............ХИХИХИ... ;-)
17.
*********
20.08.2015 06:44:28
0
15
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
16.
fff
19.08.2015 21:16:24
1
23
Аз слива не видях. Флегман къде я видя н Тополофффград лиии
15.
Колм
19.08.2015 21:14:36
0
20
Петър Петров от Флагман - ти си извратен, човече! Този пърдухал ли е секси, бе?
14.
morski
19.08.2015 21:09:16
0
11
Дебелана, ще драйфам, пък като си помисля, че и пърди
13.
*********
19.08.2015 20:29:53
0
17
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
12.
prost flagman
19.08.2015 20:13:25
1
19
ПОВЯРВАЙТЕ МИ ---НЯМА ПО-ПРОСТ САЙТ ОТ ТОЗИ флагманския
11.
Троян
19.08.2015 18:52:48
0
9
Като пият само бира и глей ги кви баджаци
10.
Соня
19.08.2015 18:44:01
1
11
Много и беше интересно на бабичката с черната фанелка да снима момичето, че и то няколко пъти. Младите подминаваха пък тя си снима.. Ех младинииии...
9.
Селянин с колело
19.08.2015 18:10:00
3
34
Тази статия за пореден път потвърждава какви гурливи селяни и селянки работят във Флегман
8.
*********
19.08.2015 17:52:30
0
37
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
7.
Бс
19.08.2015 17:10:23
2
19
Свиня недоклатена...
6.
;)
19.08.2015 17:01:35
2
8
Seksi. Razstoqnie. Polqkinq
5.
Mmmm
19.08.2015 16:50:29
1
17
Да не сте педали ве...ще я изджаскам до 2
4.
Кръв И Чест
19.08.2015 16:41:05
3
32
Бахти целулитната бомба..."Секси" била... :D :D :D
3.
Бай Хуй
19.08.2015 16:34:36
0
30
Става са мандръсване сфиньата, ама чак пък секси..?
2.
Omg
19.08.2015 16:32:41
2
39
Golqma novina....vie ne ste normalni...
1.
bla
19.08.2015 16:23:54
2
55
Ахахаха флагман пак надминахте себе си ! Тая е всичко друго, но не и секси !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Камион избухна в пламъци на Прохода на Републиката, образувала се е тапа Камион избухна в пламъци на Прохода на Републиката, образувала се е тапа Огънят се е прехвърлил към гората Стела е убита от болезнено ревния си съпруг Стела е убита от болезнено ревния си съпруг Жената многократно е подавала сигнали срещу него, а двамата са били разделени от дълго време Извънредно! Запалиха колите на служител от Главната инспекция по труда Извънредно! Запалиха колите на служител от Главната инспекция по труда Случаят е от Монтана  Истински ужас се крие зад убийството на 45-годишната жена от София Истински ужас се крие зад убийството на 45-годишната жена от София Мъжът й - бивш боксьор, запалил е къщата й, докато децата са били вътре Какво се случва в Черно море - няма нито паламуд, нито чернокоп и барбун Какво се случва в Черно море - няма нито паламуд, нито чернокоп и барбун Рибарите не помнят по-слаба година от тази  Ива Митева: Както е тръгнало, какво им пречи да избират и президента от Народното събрание Ива Митева: Както е тръгнало, какво им пречи да избират и президента от Народното събрание По думите ѝ мястото на председателя на Народното събрание не е в Домовата книга, защото това нарушава разделението на властите Името на Ръждавичка от "Игри на волята" идвало от сорт череши Името на Ръждавичка от "Игри на волята" идвало от сорт череши Най-силната жена в шоуто е състезателка по спортна аеробика Цеца развяла трибагреника ни в Северна Македония, за да признае българските си корени Цеца развяла трибагреника ни в Северна Македония, за да признае българските си корени Това е акт на признание към собствената история, пише в позицията на фондация „Македония" Нежно и вкусно тиквено ризото, няма го по ресторантите Нежно и вкусно тиквено ризото, няма го по ресторантите Това е рецептата Средната пенсия ще е 541 евро, а за полицаи и военни ще е двойно по-голяма Средната пенсия ще е 541 евро, а за полицаи и военни ще е двойно по-голяма Прогнозата е броят на пенсионерите за 2026 г. да е около 2 066 700,
Те загубиха сина си, а убиецът му получи условна присъда Те загубиха сина си, а убиецът му получи условна присъда "След наше обжалване присъдата бе изменена на 2 години и 4 месеца ефективна, което също е безумно решение“, споделят почернени родители Създателят на фалиралата турска борса за криптовалути се обеси в затвора Създателят на фалиралата турска борса за криптовалути се обеси в затвора Фарук Йозер излежаваше една от най-тежките присъди, издавани някога в Турция Имотен спор взе 2 жертви и рани 15 души Имотен спор взе 2 жертви и рани 15 души Трагедията се е разиграла на остров Крит Защо феновете настръхнаха срещу "Златното момче" Мерт Рамазан Демир Защо феновете настръхнаха срещу "Златното момче" Мерт Рамазан Демир Приемат новата му връзка като продължение на забежките с Пелин и Дияр и изневяра по отношение на Сейран Тръмп заплаши с военна сила Нигерия Тръмп заплаши с военна сила Нигерия Причината била продължаващото и ескалиращо насилие в Нигерия Масово кръвопролитие: Двама мъже атакуваха с ножове влак в Англия, има тежко ранени ВИДЕО Масово кръвопролитие: Двама мъже атакуваха с ножове влак в Англия, има тежко ранени ВИДЕО Девет души са с опасност за живота, хора са се криели в тоалетните Везните омагьосват с чар, а Телецът да внимава с интригантите Везните омагьосват с чар, а Телецът да внимава с интригантите Хороскоп за деня – 2 ноември 2025, неделя Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Дръзкото престъпление стана по време на доставката Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Правителството на Сърбия вчера взе решение и обяви 1 ноември 2025 г. за ден на траур Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Последваха освирквания, някои фенове напуснаха събитието
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори