Райна се фука с уникално тяло на плажа
13 Август 2015, Четвъртък, 15:29 ч.
Запали мрежата с горещи снимки от Гърция
Райна показа убийствено тяло на плажа. Фолк певицата най-накрая си взе отпуска от ученето и се отдаде на заслужена почивка, информира HotArena.Този път певицата избра да летува в компанията на приятели в Гърция. Тя дори си пусна снимки от плажа, на които се похвали със супер стройна фигура.
Облечена в оскъден червен бански, певицата няма и грам тлъстини по тялото си. А стегната й фигура накара и 20-годишните й колежки да й завиждат. Нищо, че самата тя отдавна навърши 30.
В последно време изпълнителката се е отдала на активно учене. Запалила се е по испанския и прави всичко възможно, за да усвои езика на Сервантес.
Сама признава, че прекарва 2/3 от времето си в учене. Дори по заведения не ходи – най-много на някое участие и от там продължава да учи.
Решила е да отбележи рождения си ден в Барселона. А междувременно си открадна почивка от ученето в слънчева Гърция.
В категории:
Лайфстайл
Явор Дачков: Мария Цънцарова е партиен журналист на ПП-ДБ
Дядо Коледа ще раздава подаръци на „Тройката“
Синът на Джон Траволта има неочаквана връзка с наследниците на Елвис Пресли
Разкрита е тайната съставка, която прави питката за Бъдни вечер пухкава и мека
Внимание шофьори! Блокират глоби и услуги на МВР заради еврото
По-малко фирми планират коледни бонуси
На директора на 138-о училище му прилоша в съдебната зала
Задържаха 29-годишен мъж за разпространение на порнографски материали с малолетни
Трейлърът на „Аватар: Огън и пепел“ впечатлява, но критиците охлаждат очакванията
Това е най-сполучливата и вкусна рецепта за тиквеник за Бъдни вечер
19/12/2025, Петък 16:30
0
Турците откриха 160 кг хероин в тир с хранителни стоки, пътуващ за България
Как 15 артисти изпращат лева и посрещат еврото с изкуство
